Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
alesh
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Sr maj 29, 2002 8:59 am

Citroen C3 - slike notranjosti

Napisal/-a alesh Po jun 03, 2002 9:57 am

Če koga zanima, par slikc...

Slika

Treba omenit, da so sedeži brez enega samega oprijema, čeprav ko sem svojih 95 kil da v zic, se je oprijem naredu :-)

Slika

Slika

Slika

Slika

A.
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Citroen C3 - slike notranjosti

Napisal/-a vladek To jun 04, 2002 5:37 am

ja sedezi so porazni, pa tudi z materialom na zacetku sedaj sparajo. Tist ki je v frankfurtu vidu prototip ga je serijski C3 ful razocaral (vsaj mene je) - vsaj kar se tice kvalitete materiala in pa vzmetenja - veliko premehko. Tolk mehka je bila edin se katra, samo pri katri so res nekako sreco imel da se drzi zlo dobr ...
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Citroen C3 - slike notranjosti

Napisal/-a Sale To jun 04, 2002 7:10 am

Men osebno tista kvazi manšeta okol prestavne ročke ni všeč. Spominja me na tiste k so jih stoenke pa fičoti mel včasih. Zunanjosti se bom mogu pa tut navadit, me neki mot pa še sam ne vem kaj. ;)
Slika Slika
 
alesh
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Sr maj 29, 2002 8:59 am

Re: Re: Citroen C3 - slike notranjosti

Napisal/-a alesh To jun 04, 2002 7:13 am

Hehehe, jezt sem najprej mislu, da je tiptronic al pa avtomatik, poj pa ugotovu da je ročni menjalnik... samo ima blazno kratka prestavna razmerja, oz. po domač: "šaltkebel ima majhne razmake med prestavami".

Da ne govorimo o izdelavi "zapiralk" za ventilatorje. Kt da bi globus sveta vrtel... pa prste sem si takoj uspel notri zataknit...

Slike sem vrgu gor ker sem imel priloznost pofotkat.

A.

4Sale pravi:
Men osebno tista kvazi manšeta okol prestavne ročke ni všeč. Spominja me na tiste k so jih stoenke pa fičoti mel včasih. Zunanjosti se bom mogu pa tut navadit, me neki mot pa še sam ne vem kaj. ;)
 
iKst
Uporabnik
 
Prispevkov: 1047
Pridružen: To apr 23, 2002 2:33 pm

Re: Citroen C3 - slike notranjosti

Napisal/-a iKst To jun 04, 2002 8:36 am

Meni je avto zakon. Res je cisto nasprotje sportnosti, ampak nevem kaj je narobe z sprednjimi ali zadnjimi sedezi. Prostora je dovolj, udobni so prevej bolj od drugih v tem razredu ... Materiali so res trdi, ampak se ze takoj vidi da so trpezni. Prezracevalniki pa so stvar okusa, men se glih tist najbolj dopade na celem avtu.

alesh, samo za info. Kratka prestavna razmerja in kratki gibi rocice menjalnika niso isto, oziroma so nekaj cist drugega. C3 ma res ful kratke gibe rocke, ce bi mel pa kratka prestavna razmerja bi pa v prvi slo 20km/h, v drugi 50, v tretji 70 ... Po domace povedano je to.
 
Uporabniški avatar
enarf
Novinec
 
Prispevkov: 382
Pridružen: Pe maj 24, 2002 10:09 am
Kraj: Ljubljana

Re: Citroen C3 - slike notranjosti

Napisal/-a enarf To jun 04, 2002 10:25 am

Ma saj ni slab...Prov luškan avto. Strinjam se, da izžareva vse prej kot športnost. Volan je preveč napumpan. Menjalnik ima kratke gibe sicer pa fuuuul dolgo zračunane prestave. A ga je že kdo vidu še v kakšni drugi barvi? Skoz videvam tole že dolgočasno modro...Baje se črn tut pele - ma kdo slikco?
Žua d vivre...
 
iKst
Uporabnik
 
Prispevkov: 1047
Pridružen: To apr 23, 2002 2:33 pm

Re: Citroen C3 - slike notranjosti

Napisal/-a iKst To jun 04, 2002 10:16 pm

Jaz se vsak dan vozim mimo servisa in salona pa jih majo zunaj parkirane.

svetlo moder, rdec pa srebrno so bli dozdej. Rdec ni glih posrecen. Srebrn je pa meni najlepsi. Nisem pa se zelenga vidu v resnici. More tut bit uredu.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 127 gostov