Re: Kitajci
Objavljeno: Sr maj 06, 2026 11:30 pm
20 let nazaj smo rekl na to temo: Marš, fuj rižota…
Danes lahko rečem na vse a.com čanke: “marš, fuj….”
Danes lahko rečem na vse a.com čanke: “marš, fuj….”
Najhitrejša spletna stran
https://www.avtomobilizem.com/forum/
https://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=30874