Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Neelix
Novinec
 
Prispevkov: 171
Pridružen: Sr dec 10, 2003 11:40 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Neelix To maj 03, 2005 7:45 pm

Mah, Fiat ko Fiat. Glejte kaj so jim zrisali študenti. Lep, zanimiv in kot napisano, za proizvodnjo ne predrag avto.

In kaj bo naredil Fiat.

Iz tele lepe študije bo ratala taka spaka al' pa še hujša, kot je Multipla. Najbrž pa tako ali tako nič. Naj mi bo oproščeno od vseh zapriseženih fiatovcev. :oops:

Kot je že nekdo omenil. Trepiuno bi bil popoln zadetek v črno. Sploh za nas, ko smo dobesedno rastli gor s Fiatom 500 in fičkom. Ampak, ne! Gospodje v Fiatu si pač ne bodo mazali rok z uspešnim avtom, kar bi Trepiuno lahko bil.

Moje mnenje pač. :roll:

Škoda za tale avtek, da ne bo nikoli ugledal luči serijske proizvodnje. Se je pač žal rodil pod Fiatom. :(
Slika
 
Milan Panic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: Ne apr 25, 2004 2:25 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Milan Panic To maj 03, 2005 7:59 pm

res škoda da umajo tako razmišljanje

ampak ta avto je ca čisto lep
 
Uporabniški avatar
puntopower
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Ne mar 27, 2005 12:32 pm
Kraj: Nekje v deželi

Napisal/-a puntopower To maj 03, 2005 10:00 pm

Mah, Fiat ko Fiat. Glejte kaj so jim zrisali študenti. Lep, zanimiv in kot napisano, za proizvodnjo ne predrag avto.

In kaj bo naredil Fiat.

Iz tele lepe študije bo ratala taka spaka al' pa še hujša, kot je Multipla. Najbrž pa tako ali tako nič. Naj mi bo oproščeno od vseh zapriseženih fiatovcev.

Kot je že nekdo omenil. Trepiuno bi bil popoln zadetek v črno. Sploh za nas, ko smo dobesedno rastli gor s Fiatom 500 in fičkom. Ampak, ne! Gospodje v Fiatu si pač ne bodo mazali rok z uspešnim avtom, kar bi Trepiuno lahko bil.

Moje mnenje pač.

Škoda za tale avtek, da ne bo nikoli ugledal luči serijske proizvodnje. Se je pač žal rodil pod Fiatom.



Nažalost čista resnica!! :cry:
 
Uporabniški avatar
f4676
Novinec
 
Prispevkov: 181
Pridružen: Ne maj 30, 2004 10:39 am

Napisal/-a f4676 So maj 07, 2005 8:45 pm

Trepiuno ne gre v prozvodnjo, ker je bil narejen na neki GM -ovi osnovi in bi bila sedaj po ločitvi njegova proizvodnja predraga. Tole stvar bi pa prav rad videl v seriji
Slika
 
Uporabniški avatar
FireSTORM
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2098
Pridružen: Sr jun 09, 2004 7:06 pm
Kraj: Murska Sobota

Napisal/-a FireSTORM So maj 07, 2005 10:15 pm

URBY je napisal/-a:2.0 in pa 3.0 ene 250 konjev


ti tak nisi pri pravi :roll:

to majo bmwji ki majo po tono pa pol teže, ne pa fiati ki majo boge tonice
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 51 gostov