Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Ne dec 06, 2009 7:18 pm

Saj bo PSA kupil Micko in bo kmalu "razgibal" dizajn.
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 10988
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Napisal/-a martin_krpan To jan 19, 2010 6:37 pm

V Evropi se bo imenoval ASX. Na prvih fotografijah ima ves spodnji del v črnem, prav tako nosilec registrske tablice (japonski je povsem polakiran) in utripalke v vzratnih ogledalih.

Slika
Slika

http://www.autoblog.com/2010/01/19/mits ... -premiere/
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
PIKSNA007
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: To sep 29, 2009 6:05 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a PIKSNA007 To jan 19, 2010 10:04 pm

Izgleda zelo lep. Všeč mi je ker ima zelo podoben sprednji del evolution-u. Pa lepši je če ima črn spodnji del, kot pa da bi imel vse polakirano kot na japonskem.

LP
 
Uporabniški avatar
CITROENAR ŠT 1
Uporabnik
 
Prispevkov: 1483
Pridružen: To dec 16, 2008 1:17 am

Napisal/-a CITROENAR ŠT 1 Sr jan 27, 2010 4:44 am

Lepši kot koncept vendar pa bi bil lahko še mnogo lepši. :roll:

Lp
Sir Issac Newton: "To, kar vemo je le kaplja v morje."
Blaise Pascal: "Človekova veličina je v misli."
James Dean: "Dream as if you`ll live forever and live as if you`ll die today."
Spock: "Live long and prosper."

Slika
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar Sr jan 27, 2010 6:05 pm

Prav simpatičen mali SUV. Kočno nekaj kar izgleda malo manj igračasto kot suzukiji in podobni avtomobili tega ranga.
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah
 
Uporabniški avatar
Matey_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1477
Pridružen: So avg 08, 2009 9:20 pm
Kraj: Postojna

Napisal/-a Matey_ Po feb 01, 2010 6:27 pm

Notranjost tipično Mitsubishijeva ... dolgčas ... in prav tako tipična zunanjost ... ampak ta je pa zelo lepa :D hehe ... meni je všeč ;) ... ampak, ker večino časa avto vozim in ga ne gledam od zunaj ... hja ... bi ta SUV ostal v salonu ... na žalost ...

LP
Matej
Getting so drunk, the paramedics find blood in your alcohol stream. :D

''... the last time I had this much fun, some furniture got broken ...'' by J. Clarkson
 
mitsucolt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne apr 06, 2003 5:09 pm

Napisal/-a mitsucolt Po feb 08, 2010 12:43 pm

Še malo več informacij in slik o prihajočem Mitsubishijevem modelu.

http://www.users.on.net/~pbm/PMMCarBlog ... rt%29.html
 
Uporabniški avatar
CITROENAR ŠT 1
Uporabnik
 
Prispevkov: 1483
Pridružen: To dec 16, 2008 1:17 am

Napisal/-a CITROENAR ŠT 1 Pe feb 12, 2010 8:09 am

Matey_ je napisal/-a:Notranjost tipično Mitsubishijeva ... dolgčas ... in prav tako tipična zunanjost ... ampak ta je pa zelo lepa :D hehe ... meni je všeč ;) ... ampak, ker večino časa avto vozim in ga ne gledam od zunaj ... hja ... bi ta SUV ostal v salonu ... na žalost ...

LP
Matej


Sedaj sem se spomnil stare - prejšnje generacije Carisme, ko sem se 1. peljal notri, sem si mislil "lepa, moderna notranjost", naslednica je bila zame celo korak nazaj. Tole pa ima na žalost tudi eno monotono notranjost, kaj čmo, pač, notranjosti, vsaj zaenkrat niso nihova specialiteta. :roll:

Lp
Sir Issac Newton: "To, kar vemo je le kaplja v morje."
Blaise Pascal: "Človekova veličina je v misli."
James Dean: "Dream as if you`ll live forever and live as if you`ll die today."
Spock: "Live long and prosper."

Slika
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 10988
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Napisal/-a martin_krpan Sr feb 17, 2010 8:48 pm

Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
lexer
Novinec
 
Prispevkov: 280
Pridružen: Pe jan 01, 2010 8:49 am

Napisal/-a lexer Pe feb 19, 2010 12:13 pm

No ja notranjost dolgočasno črna...Lahko bi dal bol žive barve.Motijo me tud sprednje COPY-PAST luči,ki le niso tko napačne ampak so malo izrabljene drugače pa ful lep design.Ja to je res,da korejci lepo prodirajo v EU trg zaradi samosvojega designa in odlične tehnike,ki se je z leti neverjetno izboljšala.
 
zany
Uporabnik
 
Prispevkov: 1035
Pridružen: To nov 27, 2007 6:34 pm

Napisal/-a zany Pe feb 19, 2010 12:43 pm

meni pa ta avto ni niti najmanj všeč. kr nekaj :D
 
Uporabniški avatar
LoCo
Uporabnik
 
Prispevkov: 960
Pridružen: Po jan 05, 2009 6:04 pm

Napisal/-a LoCo Pe feb 19, 2010 12:57 pm

Men je pa hud :)

To da je podoben novemu designu lancerja tko kot outlander se mi zdi full velik plus bolj kot minus. To je maska ki si jo je Mitsu zmislil, je zelo razpoznavna in mi je full všeč da so se šli tkole "generacijo" avtomobilov ki imajo tkorekoč sprednji del enak... Pa mislm da od lancerja pa od evota pa od outlanderja itd clo iste luči pašejo gor kar je zmerej dobro za cene rezervnih delov v slabih trenutkih. :)

Overall, I like :)
Edmunds.com je napisal/-a:Mitsubishi made a decision when developing its Evo X to go upscale. No longer was it good enough to kick Subaru's ass. Now it wanted to go after the big players in the sport sedan market.


Slika
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Pe feb 19, 2010 7:37 pm

lexer je napisal/-a:....Ja to je res,da korejci lepo prodirajo v EU trg zaradi samosvojega designa in odlične tehnike,ki se je z leti neverjetno izboljšala.


Japonski MItsubishi je imel že zdavnaj zelo lepe primerke dizajna (prej, kot vsi ostali japonci razen Mazde in delno Honde) in tudi tehnika je bila pri njih močna že zdavnaj.
Si malo pomešal...
 
Uporabniški avatar
lexer
Novinec
 
Prispevkov: 280
Pridružen: Pe jan 01, 2010 8:49 am

Napisal/-a lexer Sr feb 24, 2010 3:44 pm

esem je napisal/-a:
lexer je napisal/-a:....Ja to je res,da korejci lepo prodirajo v EU trg zaradi samosvojega designa in odlične tehnike,ki se je z leti neverjetno izboljšala.


Japonski MItsubishi je imel že zdavnaj zelo lepe primerke dizajna (prej, kot vsi ostali japonci razen Mazde in delno Honde) in tudi tehnika je bila pri njih močna že zdavnaj.
Si malo pomešal...

Ne ne esem da ne bo pomote...vem kaj misliš ja se tudi strinjam čisto ampak u nekem postu je blo da korejci prodirajo na trg pa sem napisal tisto in da so na tem da prehitijo japonce...sori ;)
Joie de vivre! je napisal/-a:Japonci imajo spet slabo obdobje. Razen nekaj Toyotinih in Mazdinih modelov so skrajno nezanimivi. Nissan, nekoč najpogostejši Japonec na naših cestah, je skoraj povsem izginil iz prometa, najbrž tudi prisilno po zaslugi lastnika Renaulta.

Korejci pa iz dneva v dan bolj zažigajo in najbrž je samo vprašanje časa, kdaj jih bodo po prodaji prehiteli. Najprej Japonce, potem pa še Francoze...

Joie de vivre! je napisal ta post in to sem mislil.Poznam znamke dobro ampak hvala ker si me popravil. ;)
 
Uporabniški avatar
the_red
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Ne mar 23, 2008 1:03 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a the_red Po mar 08, 2010 12:10 am

Ne bom še enkrat lepil vseh postov iz mitsubishi foruma, ker sem tam vse napisal (če koga zanima klik)... Zanimiv bo nov Mitsubishijev common rail Diesel 4N13... Bo prvi diesel na svetu (za potniške avtomobile), ki bo imel krmiljenje timinga ventilov MiVEC. Prav tako bo imel "katalizator", ki bo nekako DPF, DOC in NTC skupaj v enem. Turbina bo imela variabilno geometrijo. Iz 1798 ccm so stisnili 150 konjev in 300 Nm navora. Pozneje bo še 116 konjska različica. Bencinski motor pa bo v začetku povečan 1.5 MiVEC iz Colta na 1.6. Imel bo 117 KM in 158 Nm navora ;)
Briši, ide Micubiši !!!
 
Uporabniški avatar
CITROENAR ŠT 1
Uporabnik
 
Prispevkov: 1483
Pridružen: To dec 16, 2008 1:17 am

Napisal/-a CITROENAR ŠT 1 Po mar 08, 2010 8:42 pm

Video novega "vznemerljiveža" :
http://www.youtube.com/watch?v=74EL9aku4uk

Lp
Sir Issac Newton: "To, kar vemo je le kaplja v morje."
Blaise Pascal: "Človekova veličina je v misli."
James Dean: "Dream as if you`ll live forever and live as if you`ll die today."
Spock: "Live long and prosper."

Slika
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem To apr 27, 2010 5:33 pm

PSA je potrdil, da bodo tudi oni imeli svoje verzije ASX-a (Peugeotov se bo morda imenoval 2008).

Računajo na 50 tisoč avtov letno (vsi skupaj?). PSA pravi, da bo trg kompaktnih SUV-ov
do 2015 narasel za 60%.

Pogoni bodo različni (2 ali 4). Ven pridejo 2012, tisti z 1.6 HDI in samo prednji pogon bo imel normno porabo samo 4,7 l.

http://www.autoblog.it/post/26662/citro ... ubishi-asx
 
Uporabniški avatar
CITROENAR ŠT 1
Uporabnik
 
Prispevkov: 1483
Pridružen: To dec 16, 2008 1:17 am

Napisal/-a CITROENAR ŠT 1 Če maj 06, 2010 9:36 pm

esem je napisal/-a:PSA je potrdil, da bodo tudi oni imeli svoje verzije ASX-a (Peugeotov se bo morda imenoval 2008).

Računajo na 50 tisoč avtov letno (vsi skupaj?). PSA pravi, da bo trg kompaktnih SUV-ov
do 2015 narasel za 60%.

Pogoni bodo različni (2 ali 4). Ven pridejo 2012, tisti z 1.6 HDI in samo prednji pogon bo imel normno porabo samo 4,7 l.

http://www.autoblog.it/post/26662/citro ... ubishi-asx



Oblikovanje, vsaj PSA dvojčkov, če že ne vseh treh bi morali prepustiti PSA-ju, za zunanjost in notranjost (+ še izbira kvalitetnih materialov v notranjosti).
Potem bi bil pa zadovoljen. :roll:
Ah dream on.
No ja, je pa tu bodoči DS 4, čeprav bo le dvignjen in oplemeniten C4 II s kasnejšo možnostjo Hybrid 4 tehnologije. :twisted:


Lp
Sir Issac Newton: "To, kar vemo je le kaplja v morje."
Blaise Pascal: "Človekova veličina je v misli."
James Dean: "Dream as if you`ll live forever and live as if you`ll die today."
Spock: "Live long and prosper."

Slika
 
zany
Uporabnik
 
Prispevkov: 1035
Pridružen: To nov 27, 2007 6:34 pm

Napisal/-a zany Pe maj 07, 2010 1:40 pm

Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov