Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
modri D.
Uporabnik
 
Prispevkov: 867
Pridružen: Po apr 09, 2007 9:38 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a modri D. Če feb 02, 2012 5:54 pm

To ja, vsaj neke živahne barve! Ne pa tko k predstavitev Optime dans - belo, črno, sivo ... Lejm ;)
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a drugmirko Sr feb 15, 2012 10:34 am

bemti... škoda, da so bli pri zunanjem dizajnu tako "rezervirani"... ker, notranjost je odlična!

Slika
Slika
Slika
Slika
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
Polo78
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1940
Pridružen: Sr mar 17, 2004 1:32 am
Kraj: Cockpit

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Polo78 Sr feb 15, 2012 11:13 am

Ohoho, tole je pa lepo in očiten napredek napram prejšnjemu. Sicer res, da je verjetno na slikah model s top opremo pa vendar oblika celotne armature z volan vred deluje precej lepše. :D Če bo še cena vsaj približno taka kot je bila pri prvem Ceed-u, potem je tole nova zgodba o uspehu. Upam edino, da so izboljšali kakovost izdelave, ker pri starem so se občasno pojavljali črički in škripajoča plastika.
Antiznačkar po prepričanju
 
Uporabniški avatar
modri D.
Uporabnik
 
Prispevkov: 867
Pridružen: Po apr 09, 2007 9:38 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a modri D. Sr feb 15, 2012 11:18 am

:o Menjam! :D
 
uros11
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Če nov 08, 2007 9:52 am

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a uros11 Sr feb 15, 2012 11:20 am

Če bo cena normalna, bo to best buy 2012.
 
Maso
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: To mar 30, 2010 6:34 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Maso Sr feb 15, 2012 11:49 am

Verjemi, da ceno oblikujejo glede na trg. Ne bo "normalna" kot pri prejšnjih modelih. Hyundai se je tudi cenovno močno približal tekmecem.
 
Marek_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2207
Pridružen: Po maj 18, 2009 9:13 am

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Marek_ Sr feb 15, 2012 12:14 pm

Bravo Kia! Lepo presenečenje.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a ~toMmy~ Sr feb 15, 2012 12:21 pm

Polo78 je napisal/-a:Ohoho, tole je pa lepo in očiten napredek napram prejšnjemu. Sicer res, da je verjetno na slikah model s top opremo pa vendar oblika celotne armature z volan vred deluje precej lepše. :D Če bo še cena vsaj približno taka kot je bila pri prvem Ceed-u, potem je tole nova zgodba o uspehu. Upam edino, da so izboljšali kakovost izdelave, ker pri starem so se občasno pojavljali črički in škripajoča plastika.


x2
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a drugmirko Sr feb 15, 2012 1:44 pm

Maso je napisal/-a:Verjemi, da ceno oblikujejo glede na trg. Ne bo "normalna" kot pri prejšnjih modelih. Hyundai se je tudi cenovno močno približal tekmecem.

čakaj malo... v kvaliteti se je (tako kot i30) po slikah sodeč močno&zelo približal ostalim konkurentom. v oblikovnem pogledu marsikaterega tudi presega... približal se jim bo tudi cenovno... in cena ne bo več "normalna".
kaj češ reč? da tudi ostali nimajo "normalne" cene (v tem primeru bi se s tabo tudi strinjal =P ) al češ reč, da si te, "nenormalne", cene ne zasluži? in če to drugo... zakaj? a zato, ker ma Kiino značko na nosu al zarad česa drugega? :?
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Maso
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: To mar 30, 2010 6:34 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Maso Sr feb 15, 2012 2:14 pm

Repliciral sem na objavo nad svojo. Hkrati z dvigom cene se tudi zelo zmanjša manevrski prostor za best buy...
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a ~toMmy~ Sr feb 15, 2012 2:35 pm

Enostavno ne morejo naredit popolnoma konkurenčnega avta v tem razredu, ki bo že v osnovi par jurjev cenejši, in hkrati služit na njem. Proizvodnja je itak v veliki meri globalizirana (sestavni deli), poceni delovna sila ne pomeni veliko, ker jo prevoz v veliki meri "izniči", razvoj pa tudi stane.

Lep primer je Megane Generation, cena je odlična (11.500 €), oprema pa zaostaja za serijsko opremo predhodnih generacij nekaterih konkurentov (notranjost kot v dostavniku, zadaj bobni, ...).

Do neke mere so lahko cenejši z "enakim" avtom, prav veliko pa ne.
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Gosic Sr feb 15, 2012 2:43 pm

Končno nekaj lepega tudi znotraj ;) . Upam da bo izdelava le te na višji ravni.
 
zany
Uporabnik
 
Prispevkov: 1035
Pridružen: To nov 27, 2007 6:34 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a zany Sr feb 15, 2012 6:01 pm

Spredaj odličen, notranjost je okej, zadaj pa mi ni všeč.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a King1 Sr feb 15, 2012 7:40 pm

Res je lepa. Tako znotraj in zunaj. Res sem vesel, da tam spodaj delajo tako lepe avte.

lp
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a maniaxxx Sr feb 15, 2012 7:41 pm

King1 je napisal/-a:Res je lepa. Tako znotraj in zunaj. Res sem vesel, da tam spodaj delajo tako lepe avte.

lp


Kje spodaj? Na Slovaškem? :mrgreen: :mrgreen:

Meni pa ne potegne, niti sam ne vem zakaj, ne morem s prstom pokazat ampak mi ne potegne...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a King1 Sr feb 15, 2012 7:46 pm

maniaxxx je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:Res je lepa. Tako znotraj in zunaj. Res sem vesel, da tam spodaj delajo tako lepe avte.

lp


Kje spodaj? Na Slovaškem? :mrgreen: :mrgreen:

Meni pa ne potegne, niti sam ne vem zakaj, ne morem s prstom pokazat ampak mi ne potegne...



Sej vem ti si bolj za vw-je- :mrgreen: =P =P =P

lp

p.s. te čist štekam :lol:
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a maniaxxx Sr feb 15, 2012 7:47 pm

King1 je napisal/-a:
maniaxxx je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:Res je lepa. Tako znotraj in zunaj. Res sem vesel, da tam spodaj delajo tako lepe avte.

lp


Kje spodaj? Na Slovaškem? :mrgreen: :mrgreen:

Meni pa ne potegne, niti sam ne vem zakaj, ne morem s prstom pokazat ampak mi ne potegne...



Sej vem ti si bolj za vw-je- :mrgreen: =P =P =P

lp

p.s. te čist štekam :lol:



Vrjamem, sem prej ali kasneje moral pasti pod tvoj vpliv in popustiti tvojim groznjam tako da sem postal VW fan :mrgreen:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a King1 Sr feb 15, 2012 7:48 pm

maniaxxx je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:
maniaxxx je napisal/-a:
King1 je napisal/-a:Res je lepa. Tako znotraj in zunaj. Res sem vesel, da tam spodaj delajo tako lepe avte.

lp


Kje spodaj? Na Slovaškem? :mrgreen: :mrgreen:

Meni pa ne potegne, niti sam ne vem zakaj, ne morem s prstom pokazat ampak mi ne potegne...



Sej vem ti si bolj za vw-je- :mrgreen: =P =P =P

lp

p.s. te čist štekam :lol:



Vrjamem, sem prej ali kasneje moral pasti pod tvoj vpliv in popustiti tvojim groznjam tako da sem postal VW fan :mrgreen:



oops oops oops oops oops oops

lp

p.s. =P =P =P
 
Uporabniški avatar
Veronika.borghesi
Novinec
 
Prispevkov: 495
Pridružen: Ne sep 20, 2009 8:13 am
Kraj: Ljubljana in Portorož

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Veronika.borghesi Če feb 16, 2012 5:48 pm

Mislim, da ni spodaj, da je zgoraj. Novi cee'd je bil v največji meri oblikovan v Kiinem nemškem oblikovalskem centru v Frankfurtu. Njegovo oblikovanje je vodil Nemec Peter Schreyer, ne pa kakšen vzhodnjaški "Kimči". cee'd je po tej plati brez dvoma bolj evropski kot korejski. :lol:
Lep in s soncem obsijan dan vam želi

Veronika
 
Uporabniški avatar
odprti clio
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1550
Pridružen: So avg 22, 2009 3:38 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a odprti clio Pe feb 17, 2012 8:06 pm

Veronika.borghesi je napisal/-a:Mislim, da ni spodaj, da je zgoraj. Novi cee'd je bil v največji meri oblikovan v Kiinem nemškem oblikovalskem centru v Frankfurtu. Njegovo oblikovanje je vodil Nemec Peter Schreyer, ne pa kakšen vzhodnjaški "Kimči". cee'd je po tej plati brez dvoma bolj evropski kot korejski. :lol:


Druge pa vodi Sao Yong, al kako? Pozabljate dejstvao, da Schreyer bore malo oblikuje - gre bolj za mentorsko vlogo. Poda idejo in potem zavrača, dokler mu ni všeč. In pa tudi sam Schreyer pravi, da hoče narediti kozmopolitski / univerzalni videz, ki bo povsod "zažigal". To primerja z applovim iPhone-om. Tako, da tu ni več na mestu trditev, da gre za EU avto - še toliko manj, ker naj bi se cee'd razširil še na druge trge...
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taksi.

Prosim, pošljite mi informacije o avto dogodkih.
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 97 gostov