Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Kalos
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 585
Pridružen: To feb 03, 2009 2:21 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Kalos To jan 17, 2012 7:16 pm

Drugač, v 206 CC, so ble čist lepe ženske zmer :lol:

V teh proceedih, je pa zmer več objestnih frajerjev ...pa vidim tudi normalne, da ne bo kdo osebno vzel.
Slika
 
Uporabniški avatar
simply
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3065
Pridružen: Sr nov 30, 2005 7:03 pm
Kraj: Nova Gorica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a simply To jan 17, 2012 7:28 pm

Sicer pa je Veronika dolžna še sliko!

;)
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a eentox To jan 17, 2012 7:33 pm

Kalos je napisal/-a:V teh proceedih, je pa zmer več objestnih frajerjev ...pa vidim tudi normalne, da ne bo kdo osebno vzel.

jaja to pa zato govoriš ker voziš dajvuja... =P :mrgreen: hec, brez zamere

simply je napisal/-a:
Poveži to, da se je takrat prodajal model Pride - ponos, ki so ga povezovali predvsem z upokojenci, ki si prevozili malo km in bili posledično z vozilom tudi zadovoljni. Bil je eden prvih avtomobilov pri kateremu je bila klimatska naprava dokaj poceni oziroma v najboljšem paketu opreme vključena tudi v ceno.

Vsekakor pa ne moremo reči, da je dandanes Ceed avtomobil, ki se ga povezuje z modo. Lahko pa se primerja z mladimi, saj je relativno poceni, dobro in dokaj atraktivno vozilo.

Z modo se lahko poveže model Soul, ki je bolj abstrakten.



Tako kot si rekel!

Sicer pa Veronika predlagam, da se najaviš v kak salon Kia da te ob predstavitvi poslikajo skupaj z novim ceedom (ko pride seveda) in sem siguren da bo to najbolje ocenjen in pričakovan model na tem forumu :twisted:
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Gosic To jan 17, 2012 8:06 pm

Kalos je napisal/-a:Drugač, v 206 CC, so ble čist lepe ženske zmer :lol:

V teh proceedih, je pa zmer več objestnih frajerjev ...pa vidim tudi normalne, da ne bo kdo osebno vzel.



To je res!

Lepa ženska še ni vse. Tista lepota je potem še v povezavi z odprtimi usti.

Sicer pa je debata o novem Cee'd-u in ne o razgledanosti, lepoti ( o lepoti še, saj je Cee'd lep :-P ) in pa o tem, kdor je lepši v katerem avtu se pelje. Dobro da kdo ne začne z kdo ima daljšega, pa komu se poveča, ko si kako 'mašino' kupi, pa komu se skrajša, ko si kupi kakega družbi neprijaznega.
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a ~toMmy~ To jan 17, 2012 8:16 pm

simply je napisal/-a:Predlagam pa ti, da oblečeš miniko, ter opreš Ceed-a ter se pelješ mimo Tommy-ja. Verjemi, da bo pozabil na TDIja, 6 stopenjski menjalnik ipd.

Sicer pa tommy : zakaj hecaš dekle, ki je zadovoljena z Ceedom, pa še na forumu je ena redkih žensk.
Imaš raje mladce, ki ob sobotah povprašujejo ali naj izberejo med novim S6 ali E AMG?


Hahahaha :D

"Hecam" osebo, ki je nadležna s svojim "top shop" poveličevanjem Kie in ni (vsaj pred mojim "hecanjem") napisala praktično nobenega konstruktivnega posta. ;) Takšne hvalospeve sem kritiziral, tudi če je kdo hvalil Golfa na tak nadležen in pretiran način.

Če se pa nekaterim zamegli razum kot najstnikom, takoj ko se oglasi kakšna ženska, ki je po vašem mnenju zelo lepa in privlačna (očitno na podlagi njene "samovšečne" izjave in nick-a :D ), to še ne pomeni, da sem jaz "narobe spojen"! :D Ker pri ženskah vidim še kaj več, kot (v tem primeru navidezno :D ) telo, me takšne izjave zelo "odbijajo", predvsem zato, ker me močno spominjajo na številne "kokoši", ki sem jih imel "čast" spoznat. :D
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
Veronika.borghesi
Novinec
 
Prispevkov: 495
Pridružen: Ne sep 20, 2009 8:13 am
Kraj: Ljubljana in Portorož

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Veronika.borghesi To jan 17, 2012 8:22 pm

simply je napisal/-a:Sicer pa je Veronika dolžna še sliko! ;)


Kakšno sliko si pa želiš? Tako kot jo imaš ti - tihožitje? Mene v mojem avtu, ali pa morda ... :D Če se slikam z mojo trivratno raketo, me bodo še bolj napadali moji največji oboževalci, češ da ponovno delam reklamo za določeno blagovno znamka. Ko drugi na vse možne načine hvalijo nemške ljudske znamke je pa vse OK. Ko bi vsaj opevali munchenske in stuttgartske avtomobile - tam bi jih povsem razumela. Tako pa ... :D
Lep in s soncem obsijan dan vam želi

Veronika
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a ~toMmy~ To jan 17, 2012 8:26 pm

Veronika.borghesi je napisal/-a:
simply je napisal/-a:Sicer pa je Veronika dolžna še sliko! ;)


Kakšno sliko si pa želiš? Tako kot jo imaš ti - tihožitje? Mene v mojem avtu, ali pa morda ... :D Če se slikam z mojo trivratno raketo, me bodo še bolj napadali moji največji oboževalci, češ da ponovno delam reklamo za določeno blagovno znamka. Ko drugi na vse možne načine hvalijo nemške ljudske znamke je pa vse OK. Ko bi vsaj opevali munchenske in stuttgartske avtomobile - tam bi jih povsem razumela. Tako pa ... :D


Am... ne pa ni? Aja oprosti, samo dvakrat sem napisal, da ni. Mogoče boš pa v tretje le dojela. :D
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
King1
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4317
Pridružen: Po mar 10, 2008 6:06 pm
Kraj: Vzhodno od Domžal

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a King1 To jan 17, 2012 8:30 pm

Veronika.borghesi je napisal/-a:Kakšno sliko si pa želiš? Tako kot jo imaš ti - tihožitje? Mene v mojem avtu, ali pa morda ... :D Če se slikam z mojo trivratno raketo, me bodo še bolj napadali moji največji oboževalci, češ da ponovno delam reklamo za določeno blagovno znamka. Ko drugi na vse možne načine hvalijo nemške ljudske znamke je pa vse OK. Ko bi vsaj opevali munchenske in stuttgartske avtomobile - tam bi jih povsem razumela. Tako pa ... :D


Oh kako rad berem tvoje poste. :hi :hi

lp
 
Uporabniški avatar
simply
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3065
Pridružen: Sr nov 30, 2005 7:03 pm
Kraj: Nova Gorica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a simply To jan 17, 2012 9:06 pm

me takšne izjave zelo "odbijajo", predvsem zato, ker me močno spominjajo na številne "kokoši", ki sem jih imel "čast" spoznat.


Ne moreš tako no!

Kakšno sliko si pa želiš? Tako kot jo imaš ti - tihožitje? Mene v mojem avtu, ali pa morda ... :D


Pusti domišljiji prosto pot, pa nas preseneti.
 
Uporabniški avatar
simply
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3065
Pridružen: Sr nov 30, 2005 7:03 pm
Kraj: Nova Gorica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a simply To jan 17, 2012 9:07 pm

Če se pa nekaterim zamegli razum kot najstnikom


Misliš? :lol:
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a ~toMmy~ To jan 17, 2012 9:18 pm

simply je napisal/-a:
me takšne izjave zelo "odbijajo", predvsem zato, ker me močno spominjajo na številne "kokoši", ki sem jih imel "čast" spoznat.


Ne moreš tako no!


Ko se malo "ohladiš", boš vedel, o čem govorim! :mrgreen:
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Marek_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2207
Pridružen: Po maj 18, 2009 9:13 am

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Marek_ To jan 17, 2012 9:25 pm

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Zadnjič spremenil Marek_, dne Če jan 19, 2012 3:19 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
ejsim
Uporabnik
 
Prispevkov: 835
Pridružen: Sr jul 29, 2009 7:33 am

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a ejsim To jan 17, 2012 9:30 pm

Uf samo je pa lep..
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a srcnik To jan 17, 2012 9:32 pm

Po teh slikah zgleda v živo lepše kot na predstavitvenih slikah... zanimivo...
 
Uporabniški avatar
Kalos
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 585
Pridružen: To feb 03, 2009 2:21 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Kalos To jan 17, 2012 9:47 pm

O M B :shock:

Tele fotke pa so, 100x bolj kot tista predstavitvena...ne vem kaj bi reku...
Slika
 
zany
Uporabnik
 
Prispevkov: 1035
Pridružen: To nov 27, 2007 6:34 pm

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a zany To jan 17, 2012 9:56 pm

Na teh fotografijah pa tudi zadek izgleda lep...sem zelo pozitivno presenečen, mi je pa lepši kot i30.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a IcEm4n To jan 17, 2012 10:18 pm

Se strinjam - na zadnjih slikah zgleda mnogo boljše!
Slika
 
Uporabniški avatar
~toMmy~
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: Sr dec 07, 2005 3:19 pm
Kraj: Vinica

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a ~toMmy~ To jan 17, 2012 11:03 pm

Uf, res dosti lepše, kot na tistih uradnih slikah! Spredaj izgleda odlično.
Slika
"Deutschen sind vielleicht nicht die Humorvollsten, aber wer will schon ein lustiges Auto?"
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a drugmirko To jan 17, 2012 11:34 pm

oooo....lepa (ne avto, ta je sicer tudi čist cool...=P) ... kliknte link in poglejte kaj je navedeno za source :D :

http://www.kia-world.net/index.php/2012 ... -at-night/
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
Veronika.borghesi
Novinec
 
Prispevkov: 495
Pridružen: Ne sep 20, 2009 8:13 am
Kraj: Ljubljana in Portorož

Re: 2013 Kia Cee'd

Napisal/-a Veronika.borghesi Sr jan 18, 2012 10:06 am

Srebrna barva se mu brez dvoma bolje poda od tiste s predstavitvene tovarniške slike. Lep je, kar koli že pomeni ta beseda. Res škoda, da ne obstaja univerzalna fizikalna ali kakšna druga enota z lestvico za ta nadvse subjektiven pojem. Me prav zanima, kako bi bil novi cee'd na njej uvrščen. Bi lahko premagal nemške avtomobilske ikone ali pa morda konkuriral najlepšim italijanskim kreacijam tega avtomobilskega razreda? :D
Lep in s soncem obsijan dan vam želi

Veronika
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 61 gostov