Nova vozila v prodaji, konceptna vozila in vsa vozila, o katerih lahko (zaenkrat) le sanjamo...
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

2012 Škoda Rapid

Napisal/-a Lignage Po feb 28, 2011 10:40 pm

Zadnjič spremenil Lignage, dne To mar 01, 2011 3:48 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
Mdriver
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Sr jan 26, 2011 10:31 am
Kraj: Okolica Kopra

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a Mdriver Po feb 28, 2011 10:49 pm

Ja...moram rečt da Škoda ni več Škoda kot pred leti ampak res prava znamka.....meni osebno mi je všeč lep voz :!:

L.p.
My Audi A3 1.8T (180HP) !

http://www.youtube.com/watch?v=P0K9b78X ... re=related

speedfreak za moderatorja!
 
Kama
Novinec
 
Prispevkov: 169
Pridružen: Ne jan 15, 2006 4:04 pm
Kraj: Kočevje

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a Kama Po feb 28, 2011 11:13 pm

Vem, da Čehi pripravljajo nižjecenovni avto, nad Fabio in pod Octavio, Spredaj Fabia, zadaj oblika Superba limuzine-baje z imenom Classic. Upam, da ne odkrivam tople vode, sicer bo pa kolega z Ribniškega konca hitro našel sliko. Jaz je še nisem uspel oops .
 
peroRS
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5601
Pridružen: To apr 21, 2009 3:28 pm

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a peroRS Po feb 28, 2011 11:17 pm

Lignage je napisal/-a:
Nova Octavia, ali nekaj med Octavio in Fabio?

Vir: netcarshow.com


Tale koncept poleg novih oblikovnih smernic tovarne (in LED tehnologije luči) nakazuje tudi prihod novega avtomobila pri Škodi, ki se bo uvrstil med Fabio in Octavio.
Tako po dolžini, kot tudi po ceni (osnovna cena naj bi bila manjša kot 14.000€, kolikor je trenutno stane Octavia). ;)

http://www.auto.cz/skoda-auto-pohled-bl ... osti-54851

Poleg tega bodo predstavili še "sorodnika" VW Up-a, saj potrebujejo en avto, ki bo manjši od Fabie (s tremi vrati) in kot se že nekaj časa govori so še malenkost spremenili logo znamke, ki bo sedaj v sivi barvi.

http://www.auto.cz/skoda-new-small-family-nsf-54428

lp
Zadnjič spremenil peroRS, dne Po feb 28, 2011 11:25 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a Kegl Po feb 28, 2011 11:21 pm

tole je kr lepa zadeva ja 8)
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a Lignage Po feb 28, 2011 11:40 pm

peroRS je napisal/-a:Tale koncept poleg novih oblikovnih smernic tovarne (in LED tehnologije luči) nakazuje tudi prihod novega avtomobila pri Škodi, ki se bo uvrstil med Fabio in Octavio.
Tako po dolžini, kot tudi po ceni (osnovna cena naj bi bila manjša kot 14.000€, kolikor je trenutno stane Octavia). ;)

http://www.auto.cz/skoda-auto-pohled-bl ... osti-54851

Poleg tega bodo predstavili še "sorodnika" VW Up-a, saj potrebujejo en avto, ki bo manjši od Fabie (s tremi vrati) in kot se že nekaj časa govori so še malenkost spremenili logo znamke, ki bo sedaj v sivi barvi.

http://www.auto.cz/skoda-new-small-family-nsf-54428

lp


:tomidelej:

Hvala za informacije. Mi je že prišlo nekajkrat na misel, da bi Škoda tak avto potrebovala, ker je na svoj teren dobila Hyundaia in Kio (I30 in Cee'd), kar jim je zagotovo zbilo prodajni delež. Je pa ta koncept privlačnih, bolj oglatih, oblik in upam da se jih bojo tudi pri serijskem avtu držali, ker vemo da v zadnjem času ni bilo ravno tako, saj so bili škodini koncepti oblikovno boljši od serijskih avtov.
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 10988
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a martin_krpan To mar 01, 2011 7:06 am

Zame že sedaj med največjimi razočaranji Ženeve. Nove oblikovalske smernice Škode? In kaj je novega ali originalnega na tem avtu? Tipični generični, brezosebni, dolgočasni VAG izdelek, lahko bi bil tudi VW ali Seat. Spominja me na moderniziranega Leona I.
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a ban To mar 01, 2011 7:11 am

Torej bo ta nova škoda hodila v zelje golfu.
 
Marek_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2207
Pridružen: Po maj 18, 2009 9:13 am

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a Marek_ To mar 01, 2011 8:28 am

@martin_krpan
X2. Sicer je všečen avto, ampak na njem ni ene same novosti kar se oblikovanja tiče. Zadaj je Octavia HB, spredaj pa Passat-Jetta s pomanjšanimi žarometi.
Notranjost je futurizirana Jetta 2011. Je pa vsekakor dobrodošel škodin model v tem razredu.
 
Uporabniški avatar
perko84
Uporabnik
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: Po mar 28, 2005 6:03 pm
Kraj: malo tu, malo tam

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a perko84 To mar 01, 2011 11:32 am

Ja tole je pa po mojem mnenju totalen polom skode! Ponavadi tole temo samo gledam nikoli ne pisem tole me je pa totalno znerviralo.

Da si tak koncept skoda sploh upa pokazat javnosti je dovolj velika zalost. Tale "koncept" bi pricakoval od kake Lade na kmeckem sejmu ne pa tkole...

Naj malo obrazlozim: spredaj identicna kot nova skoda z "modernimi" ostrimi linijami ke se "dopolnjujejo" z nekimi zavitimi linijami prejsnjih modelov. Zadaj nek odsekan skatlast zadek (ki ni niti hb, limo, gt, suv...) z ze prej omenjenimi "modernimi" linijami.
notranjost: no/ja, ceprav dalec od kakersnekoli izvirsnoti.

U/bistvu mi vse skupaj zgleda kot da bi koncpet narisal en mulc, zbrisal stran vse reze in ostale nepomembne stvari, namesto luci pa narisal neke ravne pisane ledice.
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2011 Škoda Design (koncept)

Napisal/-a Lignage To mar 01, 2011 3:58 pm

martin_krpan je napisal/-a:Zame že sedaj med največjimi razočaranji Ženeve. Nove oblikovalske smernice Škode? In kaj je novega ali originalnega na tem avtu? Tipični generični, brezosebni, dolgočasni VAG izdelek, lahko bi bil tudi VW ali Seat.


S tem se strinjam, da bi lahko tole bil tudi VW, vendar mi je res dobro to, da se ta novi volkswagnov stil širi tudi na škodo. Vse oblikovno počiščeno, tako kot na novem Passatu in Jetti. Očitno je to posledica dejstva, da je Giugiaro sedaj pri VW in te najnovejši izdelki na moje oči delujejo prav blagodejno :) ...tudi povsem srebrn logo, ki upam da se bo znašel tudi serijsko na avtih, izgleda lep.

Ne razumem, zakaj bi Škoda morala silit z nekimi inovacijami v obliki s katerimi bi si naredili samo škodo. Meni je tale koncept naravnost odličen. Še toliko bolj, če ga začnem na hitro primerjat s konkurenco.
 
Uporabniški avatar
vazman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 602
Pridružen: Sr apr 23, 2003 6:29 pm

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a vazman To mar 01, 2011 8:46 pm

To je to. Je sicer samo koncept, ampak za moj okus je tole odlična zadeva. Sem že zasledil, da se pripravlja nekaj med fabio in octavio in če bo zadeva v osnovi takšna je to zadetek v polno. Octavija je kar malo prevelika, Fabija pa preveč "ženska, nežna in premajhna". Jaz sicer ne bom nikoli kupil čisti VW, če pa ima Škoda njegovo tehnologijo me pa nič ne moti. Te oglate linije so res zakon. Prav tako je mnogo lepši tudi logotip, čeparv malo dvomim, da bo v celoti srebrn oz. krom, kar bi bilo najboljše. Vsekakor je (očitno že uradno) nov logo nežno zelen v kombinaciji s kromom precej bolj eleganten kot ta dosedanji v zeleno-črni kombinaciji z napisi. Lahko pa da bi bila zadeva nekako tako kot je pri Ladi, kjer je uraden logotip in napis moder, na avtomolilih pa je oboje kromano, ali pri Renaultu z rumenim ozadjem loga.
Osebno se že dalj časa poskušam navečt na Škode, v muzeju v Mladi boleslavi sem bil že dvakrat, ker tej moji Rusi že tako dolgo mečkajo in obljubljajo te novosti, da rahlo dvomom, da bo moja Lada 111 dočakala, da bo v Sloveniji mogoče kupiti novo zamenjavo, ima pa že 11 let. V bistvu sem se že čisto navlekel na Škodo, izpolnjen mora biti še finančni pogoj. In če bo kmalu v seriji nekaj podobnega kot je tale Vision potem bo konec dvomov.

http://www.zr.ru/events/geneva/2011/skoda-pokazala-budushhee/

Slika
lastnik:
Lada Vesta 1.6 16v (2017, od 8/2019 - )
Opel Astra classic F 1.6 16V (2001, od 12/2015-9/2019)
Lada 111 1.5 (2001, od 7/2012-12/2015)
Škoda Felicia 1.3 -(1999, od 1/2012-7/2012)
Lada 111 1,5 (2001, od 1/2003-1/2012)
Lada 1500 SL- (1979) oldtimer s certifikatom (od 8/2007-)
Lada Riva 1600 (1985) oldtimer s certifikatom (od 10/2014-)
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a sonic To mar 01, 2011 10:47 pm

vazman je napisal/-a:Sem že zasledil, da se pripravlja nekaj med fabio in octavio in če bo zadeva v osnovi takšna je to zadetek v polno. Octavija je kar malo prevelika, Fabija pa preveč "ženska, nežna in premajhna".
Če poenostavimo in ne filozofiramo, to bi bil torej Škodin Golf (kot je jedrnato zgoraj povedal že @ban).

Kar je vsekakor obetavno, to je res.

Priujoče slike so mi všečne, edino zgornji del zadka (med zgornjim robom zadnjih luči, zadnjim robom strehe in C-stebričkom) je stilsko-oblikovno precej šibak - ampak OK, to so samo konceptne slike).
Sicer pa ne razumem ogorčenja nekaterih. Posebno nos oz. sprednja maska se mi zdi posrečen - všeč so mi tudi spodnje luči (meglenke), ki zrcalno povzemajo obliko zgornjih glavnih žarometov.

Posebej odkar sem pred kratkim vozil novo Škodo Octavijo, razmišljam o tem kako je škoda (hehe), da Škoda nima svojega Golfa - torej hatchbacka za tiste, ki nam limuzina oz. karavan (Octavia) oblikovno-slogovno in dimenzionalno ne ustreza in želimo hatchback, karšen je Golf (ali Megane, Focus, Astra...), Fabia pa nam je seveda premajhna, saj sodi v razred Polota, Clia itd...
No, upam da se bo torej to spremenilo - na voljo bomo imeli avto, ki bo najverjetneje (upam) cenejši od Golfa, a mu bo glede kvalitete verjetno res pariral (spet upam), le VW značka mu bo manjkala (ampak koga briga, če je tehnika, ergonomija itd enaka)
1997 Chevrolet Tahoe LT 5.7 V8
2010 VW Touran 1.4 TSI DSG

"Everything in life is somewhere else, and you get there in a car." (E. B. White)
 
GrEgEcN95
Novinec
 
Prispevkov: 405
Pridružen: Po jun 21, 2010 4:29 pm

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a GrEgEcN95 To mar 01, 2011 11:19 pm

Menjalnik pa iz A8
"A clever person solves a problem. A wise person avoids it."
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a drugmirko Sr mar 02, 2011 9:26 am

mater vas je zabavno čitat.... te je lepa, te zanimiva, pa všečna, pa "nove oblikovalske smernice" in "avto med Oktavijo in Fabijo".... razen dveh-treh,vse neka mlačna voda od komentarjev =P ! kaj vam je brezizraznost kak fetiš :evilgrin: :evilgrin: ?

meni je to O.B.U.P.! po Joysterju, konceptih Roomsterja in Yetija, mah... tudi Tudorja, je tole eno čist navadno sranje! pa še to sklistirano... zadnja faza... iliti zelo razvodenel drek :mrgreen: ! da o tem, kako se stari Focus v grobu obrača niti ne govorimo! in tisto malo šarma, kar ga na bočni silhueti premore ta škatla je rahla podobnost C stebrička oziroma bolj izreza zadnjih vrat z nekdanjim taljanskim alfasudom! je pa res, da ma najboljšo izvedbo Škodine maske doslej!

torej... glede na fakt, da je Fabia Polo in da je Octavija Golf, dvomim, da gre za avto, ki naj bi se rinil nekam med njiju! avto ki bi prej pasal med omenjena dva modela, bi bil Joyster.... tole je pa, po velikosti in teh rendrih sodeč bolj "hatcback" Octavija... po količini ravnih linij, "stirioglatih detajlov", ostro zapognjenih robov ter, kot puščava praznih in velikanskih ravnih plehnatih površin pa gledamo Škodino verzijo Logana.... iliti, nekaj, kar se da proizvajat brez pretirano zapletenih preš in kalupov.... ;)
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
Gyga
Uporabnik
 
Prispevkov: 1355
Pridružen: Pe maj 28, 2004 1:10 pm

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a Gyga Sr mar 02, 2011 9:39 am

:clapclap za druga Mirka

Sicer sem fan škode, toda tale koncept je sramota.
Malo para malo muzike!
Najboljši avto je novi avto!
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a Lignage Sr mar 02, 2011 12:34 pm

drugmirko je napisal/-a:mater vas je zabavno čitat.... te je lepa, te zanimiva, pa všečna, pa "nove oblikovalske smernice" in "avto med Oktavijo in Fabijo".... razen dveh-treh,vse neka mlačna voda od komentarjev =P ! kaj vam je brezizraznost kak fetiš :evilgrin: :evilgrin: ?

meni je to O.B.U.P.! po Joysterju, konceptih Roomsterja in Yetija, mah... tudi Tudorja, je tole eno čist navadno sranje! pa še to sklistirano... zadnja faza... iliti zelo razvodenel drek :mrgreen: ! da o tem, kako se stari Focus v grobu obrača niti ne govorimo! in tisto malo šarma, kar ga na bočni silhueti premore ta škatla je rahla podobnost C stebrička oziroma bolj izreza zadnjih vrat z nekdanjim taljanskim alfasudom! je pa res, da ma najboljšo izvedbo Škodine maske doslej!

Vedno rad preberem tvoje komentarje in tudi zelo cenim tvoje mnenje, vendar se tokrat hudo močno ne morem strinjat :)

Se je že pisalo o tem, da naj bi Škoda razvijala avto, ki naj bi bil konkurenca Loganu, vendar naj bi bil od Logana vseeno dražji in to bi znalo biti prav to! Avto je oblikovan v stilu novih Volkswagnov. Če ga primerjaš z Loganom pa je neprimerljivo boljši! Sam moram priznat, da se mi oblikovna preprostost tega avta zelo dopade. Ko že omenjaš Focusa... je ta Škoda lepša, pa če govorimo o aktualnem, ki je zadaj prazen ali pa od novega, ki ima zadaj kičasto obliko luči. Polega tega ta Škoda v rit ne izgleda megalomanska, kot npr. Megane. Sam samo upam, da bo serijski čim bolj podoben konceptu.

drugmirko je napisal/-a:torej... glede na fakt, da je Fabia Polo in da je Octavija Golf, dvomim, da gre za avto, ki naj bi se rinil nekam med njiju! avto ki bi prej pasal med omenjena dva modela, bi bil Joyster.... tole je pa, po velikosti in teh rendrih sodeč bolj "hatcback" Octavija... po količini ravnih linij, "stirioglatih detajlov", ostro zapognjenih robov ter, kot puščava praznih in velikanskih ravnih plehnatih površin pa gledamo Škodino verzijo Logana.... iliti, nekaj, kar se da proizvajat brez pretirano zapletenih preš in kalupov.... ;)


Glede na dolžino se bo ta avto uvrščal med Fabio in Octavio, drugače pa gre v bistvu res samo za krajšo verzijo Octavie, ki pa je tudi smiselna za zapolnitev vrzeli. Ker če tako gledaš je Octavia po zasnovi nek kompromis med VW Jetto in Golfom.
 
Uporabniški avatar
drugmirko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Ne apr 17, 2005 9:30 pm
Kraj: LJ

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a drugmirko Sr mar 02, 2011 2:49 pm

Lignage je napisal/-a: Vedno rad preberem tvoje komentarje in tudi zelo cenim tvoje mnenje, vendar se tokrat hudo močno ne morem strinjat :)

Se je že pisalo o tem, da naj bi Škoda razvijala avto, ki naj bi bil konkurenca Loganu, vendar naj bi bil od Logana vseeno dražji in to bi znalo biti prav to! Avto je oblikovan v stilu novih Volkswagnov. Če ga primerjaš z Loganom pa je neprimerljivo boljši! Sam moram priznat, da se mi oblikovna preprostost tega avta zelo dopade. Ko že omenjaš Focusa... je ta Škoda lepša, pa če govorimo o aktualnem, ki je zadaj prazen ali pa od novega, ki ima zadaj kičasto obliko luči. Polega tega ta Škoda v rit ne izgleda megalomanska, kot npr. Megane. Sam samo upam, da bo serijski čim bolj podoben konceptu.



hvala :) ...

ampak tu si me narobe razumel... ta moj "Logan" je mišljen zgolj kot metafora in ne direkten konkurent v velikost/razred/ceno...
hotel sem reči, da je po moje to Škodin avto za "razvijajoče se trge"... in tam je cena pomemben faktor! zato je njegovo oblikovanje malček "poenostavljeno"... tu se mislim da moraš strinjat... saj je avto očitno oblikovan iz zelo velikih ravnih površin, brez danes tako poularnih pregibov, izbolkin, vdolbin, brez kompliciranih krivulj in detajlov... tisto malo pregibov, ki jih rabi za preprečevanje vibriranja velikih površin, pa je izvedeno z dokaj ostrimi in unificiranimi robovi, ki tečejo v enostavnih in dolgih linijah... tudi vsa svetila in odbijači so oblikovani s praktično največjo dozo minimalizma... cilj je torej očiten: čim manj potrebnih panelov in čim bolj enostaven proces proizvodnje!

ni pa to "koncept", s katerim bi v klasičnem smislu hoteli pokazat "glejte kaj vse znamo"! zato je moja prva reakcija nanj pač taka, kot je ;). sicer upam, da bo vseskupej na poštenih fotkah zgledalo boljše kot na teh suhoparnih rendrih, vendar jim -kljub očitnemu trudu k čimbolj minimalističnemu dizajnu- ne bom odpustil pomanjkanja domišlije!
v formi avta ni prav niti ene oblikovalske oziroma konceptne "domislice"! kar nikakor ne velja za pretekle Škodine koncepte...
torej... če nam koncepti običajno predstavljajo "bogato založeno mizo dobrot, posladkov in jedi eksotičnih okusov" (od katerih seveda ni nujno, da so ti vse všeč ;) ), je moj občutek ob pogledu na tole stvaritev nekje blizu "žuljenja, ne ravno najbolj frišnega, prepečenca" :mrgreen:

Lignage je napisal/-a:Glede na dolžino se bo ta avto uvrščal med Fabio in Octavio, drugače pa gre v bistvu res samo za krajšo verzijo Octavie, ki pa je tudi smiselna za zapolnitev vrzeli. Ker če tako gledaš je Octavia po zasnovi nek kompromis med VW Jetto in Golfom.


eh, kaj bi iskali dlako v jajcu... Clio je manjši avto od Thalie pa zame Thalia ne spada pod "avto med Cliom in Meganom" ampak preprosto samo pod "Clio z ritjo"... =P
zato mi je tudi tale eventuelna "hatchback" verzija Octavije pač samo verzija Octavije in ne nekaj vmes.... seveda, če se na koncu ne izkaže, da so VSE njene mere opazno drugačne in da ji ne manjka samo Octavjina rit! ...za zdej in na teh rendrih mi pač zgleda da gre za bolj tadrugo opcijo... Octavija-pakettreger!
seveda... lahko pa da se tudi motim 8)
živeo drugmirkooooo!!!!
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a dobek Sr mar 02, 2011 3:05 pm

bemumilu, druze...hvala, da si to spesnil, ker se sam nisem hotel v debato spuscat ob ostalih komentarjih oops

meni je prvi pomislek bil, da je dajn retusirana slika, ker ce bi res bilo tako staro, kot zgleda, bi papir ze bil precej rumen za skenirat :huh: spredaj obrisi 13 let starega Bolerota, zadaj pa 90's Delta...svasta...
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3900
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Re: 2011 Škoda Vision D (koncept)

Napisal/-a Lignage Sr mar 02, 2011 6:10 pm

drugmirko je napisal/-a: ampak tu si me narobe razumel... ta moj "Logan" je mišljen zgolj kot metafora in ne direkten konkurent v velikost/razred/ceno...
hotel sem reči, da je po moje to Škodin avto za "razvijajoče se trge"... in tam je cena pomemben faktor! .....


Ja, saj sem prav razumel in ta avto naj bi bil namenjen za razvijajoče se trge, ker se je o takšnem avtu pri Škodi že pisalo.

drugmirko je napisal/-a:eh, kaj bi iskali dlako v jajcu... Clio je manjši avto od Thalie pa zame Thalia ne spada pod "avto med Cliom in Meganom" ampak preprosto samo pod "Clio z ritjo"... =P
zato mi je tudi tale eventuelna "hatchback" verzija Octavije pač samo verzija Octavije in ne nekaj vmes.... seveda, če se na koncu ne izkaže, da so VSE njene mere opazno drugačne in da ji ne manjka samo Octavjina rit! ...za zdej in na teh rendrih mi pač zgleda da gre za bolj tadrugo opcijo... Octavija-pakettreger!
seveda... lahko pa da se tudi motim 8)


S tem se pač mi ukvarjamo, večina kupcev se pa tako ali tako verjetno ne bo. In če bo avto hotel biti cenovno bolj dostopen, verjetno ne bo samo Octavia brez riti. To se bo itak pokazalo...

In, v dobkovem postu sem se razkrinkal :D ...na tisto staro Lancio Delto iz leta 1993 sem že malo pozabil, vendar pa mi je bila vedno vedno zelo všeč. In sem si pri sebi rekel: "Ajaaaa, zato mi je ta Škoda tako kul!" :lol:

Slika
(Lancia Delta 1993)
Vrni se na Vozila prihodnosti

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 41 gostov