Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
borabol
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe jun 23, 2017 11:57 am

Najugodnejše avtomobilsko zavarovanje

Napisal/-a borabol Ne jul 02, 2017 11:47 am

Kupil bom drugi avto Kio Pro_CeeD 1.4 CVVT LX letnik 2009. Tehnični pregled je že opravljen, tako podaljšanje registracije vozila stane 140 €. Ostane še avtomobilsko zavarovanje. Letno bo z avtom najbrž prevoženo okoli 10 000 kilometrov, morda pa celo manj. Pred leti sem imel ugodno zavarovanje pri Tilii MojAvtoNaKM, ki pa ga očitno ni več. Kaj mi proporočate? Se izplača katerikoli kasko za tak tip avtomobila?
 
borabol
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe jun 23, 2017 11:57 am

Re: Najugodnejše avtomobilsko zavarovanje

Napisal/-a borabol Ne jul 02, 2017 2:55 pm

Prodaja se bo izvršila jutri. Vozilo je med tem časom še v uporabi s strani prodajalca. Zanima me, ali lahko jaz že danes preko interneta uredim zavarovanje? Najbrž se bom odločil za WIZ. Imam podatke iz prometne izkaznice...

Kako je najbolj enostavno?
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Najugodnejše avtomobilsko zavarovanje

Napisal/-a mrtwelvetrees Ne jul 02, 2017 3:29 pm

Ti lahko zavaruješ avto tudi še nimaš tablic, zavarovalnemu agentu rabiš sporočiti samo številko šasije.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
bishop
Novinec
 
Prispevkov: 126
Pridružen: Pe feb 20, 2009 12:21 am
Kraj: Vodice

Re: Najugodnejše avtomobilsko zavarovanje

Napisal/-a bishop Po jul 03, 2017 11:29 am

borabol je napisal/-a:Prodaja se bo izvršila jutri. Vozilo je med tem časom še v uporabi s strani prodajalca. Zanima me, ali lahko jaz že danes preko interneta uredim zavarovanje? Najbrž se bom odločil za WIZ. Imam podatke iz prometne izkaznice...

Kako je najbolj enostavno?

Jst sem šel gledat tale WIZ, pa sploh ni poceni. Jst imam zav. zrihtano preko Grawe in je blo konkretno ceneje kot preko WIZ.
I DIDN'T DO IT! LAWYER FUCKED ME!
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov