Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
blink
Novinec
 
Prispevkov: 204
Pridružen: Če dec 11, 2003 5:59 pm

Triglav Asistenca - pomoč na dom?

Napisal/-a blink Ne jan 08, 2017 7:38 pm

Danes mi pred hišo avto noče vžgati in me zanima ali lahko koristim Triglav Asistenco za prevoz avtomobila do bližnjega servisa? Okvara se mi ni zgodila nekje na cesti ampak pred domačo hišo in ne bi rad da mi kaj dodatno zaračunajo.

V splošnih pogojih sicer omenjajo, da se lahko koristi tudi v primeru težav na cesti IN doma. Lahko kdo to potrdi iz prakse?

"Zavarovalnica zagotavlja asistenčne storitve in kritje stroškov samo v primeru, ko je bil pravočasno obveščen asistenčni center.
Če imate z vozilom težave na cesti ali doma, obvezno pokličite Asistenčni center Zavarovalnice Triglav in pooblaščeni izvajalci asistenčnih sto
ritev vam bodo pomagali v najkrajšem možnem času.
"
http://www.triglav.si/wps/wcm/connect/8 ... 44a09b9537
 
nejc1986
Novinec
 
Prispevkov: 479
Pridružen: Pe dec 11, 2015 5:59 pm

Re: Triglav Asistenca - pomoč na dom?

Napisal/-a nejc1986 Ne jan 08, 2017 8:44 pm

Ne vem zakaj bi bil problem to?

Sicer pa... na info st.od zavarovlnice ti bodo za zihr povedal
 
blink
Novinec
 
Prispevkov: 204
Pridružen: Če dec 11, 2003 5:59 pm

Re: Triglav Asistenca - pomoč na dom?

Napisal/-a blink Ne jan 08, 2017 9:04 pm

Nekaj let nazaj sem bral, da se ti mora okvara zgoditi na cesti drugače ne gre za asistenco ampak avtovleko. Pa niti ne vem ali je bilo to pri AMZS, Triglav ali kateri drugi zavarovalnici itd. zato raje prej vprašam če kdo ve.
 
matej_
Novinec
 
Prispevkov: 230
Pridružen: Sr mar 05, 2008 7:57 pm
Kraj: velenje

Re: Triglav Asistenca - pomoč na dom?

Napisal/-a matej_ Ne jan 08, 2017 9:10 pm

men je asistenca Zav. MB (zdej SAVA mnde), prišla na dom, ker mi je akumulator crknu. smo ga vžgali in sem se peljal menjat akumulator.
 
ZavarovalnicaTriglav
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Pe avg 07, 2015 7:49 am

Re: Triglav Asistenca - pomoč na dom?

Napisal/-a ZavarovalnicaTriglav Po jan 09, 2017 9:38 am

blink je napisal/-a:Danes mi pred hišo avto noče vžgati in me zanima ali lahko koristim Triglav Asistenco za prevoz avtomobila do bližnjega servisa? Okvara se mi ni zgodila nekje na cesti ampak pred domačo hišo in ne bi rad da mi kaj dodatno zaračunajo.

V splošnih pogojih sicer omenjajo, da se lahko koristi tudi v primeru težav na cesti IN doma. Lahko kdo to potrdi iz prakse?

"Zavarovalnica zagotavlja asistenčne storitve in kritje stroškov samo v primeru, ko je bil pravočasno obveščen asistenčni center.
Če imate z vozilom težave na cesti ali doma, obvezno pokličite Asistenčni center Zavarovalnice Triglav in pooblaščeni izvajalci asistenčnih sto
ritev vam bodo pomagali v najkrajšem možnem času.
"
http://www.triglav.si/wps/wcm/connect/8 ... 44a09b9537


Pozdravljeni,

upamo, da ste v tem času težavo že uspešno rešili, tukaj pa je odgovor, ki vam lahko koristi v prihodnje. Zavarovanje avtomobilske asistence krije prihod izvajalca in popravilo avtomobila (delo do ene ure) - tako na cesti kot doma.

Lep pozdrav,
Zavarovalnica Triglav
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov