Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
mello
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: To feb 28, 2017 1:36 pm

Prenos malusa + ugodno zavarovanje - mladi voznik

Napisal/-a mello Sr mar 01, 2017 7:05 pm

Torej situacija je taka :D Avto imam trenutno 1 leto, sem mladi voznik.

Trenutno imam avto zavarovan na Tilii (torej sem v 14 razredu - izhodiščna premija). Problem nastane, ker sem pred kratkim "povzročil prometno" (vseskupaj nič, 2 praski, človek s sfu**nim avtom izkoristil situacijo ...)
Ampak dobro pustimo to, kar je blo je blo, problem je, ker padem 3 premijske razrede nižje, kar v mojem primeru pomeni, da bi mogel naslednjo zavarovanje plačati 130%. Ker seveda keša ne serjem kot "študent" tega nikakor nisem pripravljen sprejet na lep način :evil:

Zanima me ali je morda kakšna zavarovalnica, ki jo preteklost ne zanima (torej tile malusi pa to (če se temu tako reče :?: )). Oz kako se znebim te črne pike (teh 30%)..

Avto je Golf 4 TDI HIghline (85kw/115hp/1896ccc)....

LP, Mello
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1635
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: Prenos malusa + ugodno zavarovanje - mladi voznik

Napisal/-a Cefizelj Sr mar 01, 2017 8:09 pm

Prosi mamo očeta da gresta na Adriatic. Ko bo nekdo od njiju (pod pogojem da ima 55% bonusa) na Adriaticu, greš tja tudi ti in dobiš na družinski polici komercialni popust - toliko kot ima glavni zavarovanec se pravi 55%.

Edino kar nisem siguren je ali se to šteje od 130% ali od 100%, se pravi v najslabšem primeru boš na 25%, v najboljšem pa na 55%. Pozanimaj se pri kakšnem agentu.
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov