Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Ali212
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 34
Pridružen: Sr feb 10, 2016 10:30 pm

Zavarovanje - "voznik začetnik"

Napisal/-a Ali212 Pe mar 17, 2017 5:11 pm

V kratkem mi poteče registracija vozila, zato me zanima kje je najugodnejša premija za mladega voznika. Torej prvič bi bilo vozilo registrirano na mene, sem mladi voznik še pol leta. Ali se mi pa bolj splača spet avto registrirati na očeta, čeprav ima že 1 vozilo na sebi? Sem čisto "svež" v tem tako da vsaka informacija dobrodošla, da ne hodim od zavarovalnice do zavarovalnice po ponudbe..

Pa še to, kako najugodneje do zavarovanja mladega voznika, namreč imel bi zavarovanje na obe vozili, g24 informativni izračun na internetu me pride poleg 580€ osnovnega (megane '05), še 170€ na mladega voznika... to se mi ravno ne splača za 6 mesecev..
Sem pa iz velenja.

Hvala za vse info. LP
 
ribko
Novinec
 
Prispevkov: 125
Pridružen: Če feb 14, 2013 4:55 pm

Re: Zavarovanje - "voznik začetnik"

Napisal/-a ribko Pe mar 17, 2017 5:43 pm

Čudno, jaz sem dal 80€ za mladga voznika od oktobra pa do maja. prej pa za celo leto za vsa vozila 180€ se mi zdi.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Zavarovanje - "voznik začetnik"

Napisal/-a whitee Pe mar 17, 2017 8:40 pm

Jaz sem dal okoli 60€ na bivši Mariborski zavarovalnici za celo leto. Je pa res, da ima še oče tam en avto in mama.
 
eg0n
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jun 11, 2012 1:47 pm

Re: Zavarovanje - "voznik začetnik"

Napisal/-a eg0n Sr mar 22, 2017 10:20 am

Če imaš 23 let ali več se ti splača narediti izračun na www.wiz.si, ker če si starejši ti ne zaračunajo premije za mladega voznika. Jaz sem pri 28 prvič zavaroval auto nase in so bili najcenejši. Drugače če rabiš prav za mladega voznika polico da voziš katerikoli avto pogooglaj Moja prva avto polica.
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov