Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4313
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Kasko - toča

Napisal/-a RedBull™ Ne jun 25, 2017 12:55 pm

Zanima me sledeče:

- včeraj je bilo neurje s točo in je na vozilu kljub temu, da je bilo pokrito, naredilo par udrtinic po strehi. Avto je zavarovan s polnim kaskom in me zanima, v primeru uveljavljanja škode, je v tem primeru odbitna franšiza ali ne?

- ali je določen kakšen rok od dneva poškodbe, da se mora javiti?

* saj bi poklical svojega zavarovalnega agenta, ampak je trenutno na morju, tako da prvo vprašam tu, če morebiti zna kdo na to odgovoriti.
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Kasko - toča

Napisal/-a mrtwelvetrees Ne jun 25, 2017 1:01 pm

Ni odbitka.
To pa ne vem če je časovno omejeno. Mislim da ne. Samo zabeleži si kraj ina datum nastanka škode.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
janezZ
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 43
Pridružen: Po jan 14, 2008 11:20 am

Re: Kasko - toča

Napisal/-a janezZ Ne jun 25, 2017 2:45 pm

Pozdravljen.

Odbitne franšize ni razen v primeru če imaš kakšno čudno poceni zavarovanje. Glede na to da imaš polni kasko potem ne bi smelo biti problema.

Posebnega roka za prijavo škode ni. Še danes kdo naredi zapisnik za lansko letno točo, ki je bila v Mariboru. Kot že rečeno pa si zabeleži kraj in datum škode. Samo pazi če ti od časa škode in časa pridobitve zapisnika poteče zavarovanje in menjaš zavarovalnico potem ti ne bodo priznali.

Drugače pa zavarovalni agenti ne delajo zapisnikov in vse kar ti bo tvoj agent rekel je da pojdi na cenilno mesto. Ni treba čakati na agenta, da se vrne iz dopusta. Predlagam da greš kar na zavarovalnico in ti bodo naredili cenitev. Jaz mogoče ne bi šel v ponedeljek ker zna biti gužva. Smem prašati kje te je toča dobila?

Če imaš še kakršno koli vprašanje glede samega popravila pa kar prašaj. Čas popravila, tehnika itd.?
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4313
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Re: Kasko - toča

Napisal/-a RedBull™ Ne jun 25, 2017 6:24 pm

Toča je bila včeraj na gorenjskem, Kranj z okolico.
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov