Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Grunger
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr feb 06, 2002 3:21 pm

Tehnični pregled

Napisal/-a Grunger So mar 09, 2002 3:58 pm

Zanima me če kdo kaj ve v zvezi s tehničnim pregledom, za avtomobil, starejši od 12 let.Je to nujno vsake pol leta,al ne?Baje da zakon ni še čist sprejet? Jaz sm dobil kartonček,ki naj bi ga mel v prometni,in vsake pol leta naj bi ga obnovil. Moj avto je star 12 let. Kolega ima 2 leti starejši avto od mojega, pa sploh nima tega kartončka, ga sploh ni dobil,in tudi pregledov ne dela vsake pol leta. Kdo kaj ve v zvezi s tem?
.:I\'m NoT FaT,I\'m JuSt BiG BoNeD:.
 
Uporabniški avatar
Racing
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Sr feb 13, 2002 8:19 pm
Kraj: okolica Bleda

Re: Tehnični pregled

Napisal/-a Racing So mar 09, 2002 8:46 pm

jah glej je tko an, vsi avtomobili ki nej bi bli starejsi od 12 let nej bi bli 2x na leto na tehnicnem pregledu to pa zato, ker nej bi blo vec moznosti da bi biu auto kao "neizpraven" (sj ves, bremze, vzetenje, obese..) kokr pa tisti k so mn. lahko da ma un tvoj kolega ksne veze pa tom sej ves tale slovenija... tist k ma veze zmerej dobr skoz hod, ustali pa najebemo.
If you have a real target in life, doesn't matter if you are poor or rich, if you work hard and believe in God, you can succed
 
DavKo
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Če feb 14, 2002 7:36 am
Kraj: Kranj

Re: Tehnični pregled

Napisal/-a DavKo Ne mar 10, 2002 12:21 pm

Hi

S tem je tko, da mors tisti kartoncek met v prometni in to vsake pol elta potrjen. Ce te policaji ustavijo, moras kartoncek imeti, sicer ti komot vzame tablice.

Ne vem pa, kako je zdaj z nalepko. A nalepka oznacuje tehnicni pregled ali oznacuje, da je avto registriran? N nalepki je preluknjan datum do kdaj je avto ok. In ce nalepka oznacuje tehnicno izpravnost avta, potem je gor datum samo za pol leta naprej in ce bo policaj sel mimo in videl da je preteceno... hm, kaj pa lahko poetm sploh naredi? :)

LP
David
Slika
 
softi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 22
Pridružen: Če feb 07, 2002 6:23 am

Re: Tehnični pregled

Napisal/-a softi Ne mar 10, 2002 1:32 pm

na nalepki bo datum za pol leta.in ce bo vidu preteceno bo cakal da se poskusas odpeljati al pa ne bo reagiral.moznosti ima obe.
 
ToniTic
Novinec
 
Prispevkov: 344
Pridružen: So maj 25, 2002 8:28 am
Kraj: Maribor

Re: Tehnični pregled

Napisal/-a ToniTic Ne jun 16, 2002 5:04 pm

Kaj to pomeni da je treba tut vsake pol leta novo nalepko kupit pa leplenje placat?
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Re: Tehnični pregled

Napisal/-a BiMMER Če jun 27, 2002 8:13 pm

Nalepka dokazuje samo tehnično izpravnost vozila, torej z registracijo nima nič skupnega! Vozilo, ki je starejše od 12 let mora obvezno vsakih 6 mesecev ponovno opraviti teh. pregled. Glede plačila, se pa lepljenje in odstranjevanje ne plačuje več!
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov