Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
informator
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe dec 09, 2005 11:03 am

Zavarovalni agent

Napisal/-a informator Če sep 20, 2018 7:17 pm

Iščem zavarovalnega agenta, ki ureja avtomobilska zavarovanja za zavarovalnico Triglav. Imel bi par vprašanj, tako da, me prosim kontaktirajte preko privatnega sporočila.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a Firediver Pe sep 21, 2018 6:22 am

Malce tipkanja, pa te bo zagotovo poklical...

http://www.triglav.si/storitve/naroci_zastopnika/index
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Dawid1
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: To dec 04, 2007 10:55 am
Kraj: Štajerska

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a Dawid1 Če sep 27, 2018 4:21 pm

informator je napisal/-a:Iščem zavarovalnega agenta, ki ureja avtomobilska zavarovanja za zavarovalnico Triglav. Imel bi par vprašanj, tako da, me prosim kontaktirajte preko privatnega sporočila.


Lažje je, če poveš iz katere regije si, da se najde kak agent v tvoji okolici.

lp,
 
informator
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Pe dec 09, 2005 11:03 am

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a informator So sep 29, 2018 7:34 pm

Kot prvo hvala za pomoč... ne iščem ravno v tem smislu agenta, imam pa vprašanje, katerega bom napisal kar tu.

Opazil sem, da nekateri agentje pri zavarovanju avtomobila ponudijo tudi "komercialni" popust, spet drugi ne. Zanima me, od česa je odvisno, da ti ga nekdo ponudi, drugi ne? Do koliko % znaša ta komercialni popust?
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a DePalmo Ne sep 30, 2018 7:27 am

Komercijalni popust je lari fari, važno je kakšna je končna cena. Za primerjavo, jaz sem letos dal delat izračune in pogoji so bili isti (mogoče pri WIZu ravno ne, ker nisem mogel označiti doplačil):
AS: 730
Paglavec: 611
WIZ: 570

Če bi izbral večjo soudeležbo pri škodah, je plačilo še manjše, pri WIZu gre celo pod 400 evrov.

Sem tudi sam spraševal o agentu tukaj gor da bi dobil še par izračunov, pa se mi ni oglasil nihče.
 
Kristjan123
Uporabnik
 
Prispevkov: 827
Pridružen: So jul 01, 2017 8:31 am

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a Kristjan123 Po okt 01, 2018 9:55 am

Kot je ze predhodnik napisal koncna cifra je edino merilo. Seveda ob upostevanju da gre za enaka kritja. Je bila mati vec kot 10 let pri Adriaticu brez enega skodnega dogodka osebno poznala agenta in zaupala agentu jo je zasipaval s popusti se nisem nikoli vtikal v zavarovanje njenega avta za svoje imam v nulo nastudirano... potem enkrat ko je imela za obnovit pogledam polico in me je srat prijelo. Ampak kar ji nisem mogel dopovedat da je to predrago pac zaupa svojemu agentu... skeniram polico prinesem par informativnih ponudb z enakimi kritji. Najnizja ponudba je bila 235 eur cenejsa... potem je zamenjala... pac agenti ocenijo znanje stranke in potem ustrezno mesajo drek. Pri moji mami je pa bilo klasicno vprasanje A naredimo enako kot lani veste zavarovanja so sla letos malo gor ma bomo dali malo vec popusta ker ste nasa stranka ze toliko let pa avto je ze starejsi... koncna cifra kljub vsem moznim popustom pa .... . Najbolj me je razpizdilo to da ko ni zavarovala naslednje leto pri njih mi rece agent zakaj pa ne? Sem rekel je bila prevelila razlika v ceni 235 eur... pa mi rece ma nemogoce sigurno niso enaka kritja. Pa recem so ti posljem scan police na mail. Ok posljem pregleda potem pa izjava leta skoda da ko si imel ponudbo od konkurence me nisi kontaktiral bi lahko dali enako ceno... mislim kaj si pa vec kot 10 let delal s svojimi super cenami?
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a DePalmo Po okt 01, 2018 7:21 pm

To tudi mene pogreje ko rečejo da bi lahko dali isto ceno. Ja, kje hudiča so bili pa prej s to ceno???
 
vuli
Novinec
 
Prispevkov: 430
Pridružen: Pe jul 13, 2012 7:43 pm
Kraj: Bovec

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a vuli Če jan 03, 2019 1:55 pm

ne boš verjel, da je lahko ista zavarovalna polica, z istimi kritji, pri isti zavarovalnici, 200€ cenejša, če samo agenta zamenjaš, če tega ne doživiš.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a Firediver Pe jan 04, 2019 7:41 am

Meni je uspeli približno tak znesek doseči pri istem agentu, samo protiponudbo od konkurence sem si zrihtal in mu jo predočil.
Ampak potem se nisem rešil hvalisanja tega agenta, da je bila to njegova zasluga, da mi je zrihtal tako ugodno.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Zavarovalni agent

Napisal/-a DePalmo Pe jan 04, 2019 9:48 am

Tudi meni je uspelo dobiti cenejše zavarovanje pri istem agentu. Seveda sem mu pokazal ponudbo konkurence, hkrati pa omenil da je pri konkurenci popust "samo" 25%, pri njemu imam pa popusta malce preko 50%. Ko nebom več potreboval kaska, bom pač šel k najcenejšemu in se nebom več pregovarjal.
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov