Stran 1 od 1

prodaja

Objavljeno: So dec 04, 2004 7:20 pm
Napisal/-a E.D-35
:idea: Rabim nasvet. Kakšen je postopek prodaje. A je boljš, če greva s kupcem k posredniški prodaji, ali urediva sama. Je že kar dolgo, ko sem prodal prejšni avto, pa sm mal ven padu.
Hvala

Objavljeno: So dec 04, 2004 7:28 pm
Napisal/-a RedBull™
bolje da kar uredita sama....greš k nekomu ki to ureja,da skleneta kupoprodajno pogodbo pri njim..pol pa samo še k notarju overit pa je.

Objavljeno: So dec 04, 2004 8:07 pm
Napisal/-a Daco
Greš kot prodajalec nekam, kjer opravljajo komisijsko prodajo (že skor vsaka avtohiša :D ) in potrebuješ samo še podatke od lastnika. In pol to zgleda tko, da kao prodaš avto komisijonarju in oni njemu. Prepis te pride ne vem kok (odvisno od vrednosti vozila, definitivno pa <10k SIT). Pa notar pride se vmes, ce se ne motim. Tut jst sem prodal avto ze en cas nazaj... ze malo pozabil. Pol pa še skup odjavita/prijavita avto na UE oziroma na kakem AMZS.