Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Dethbot
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: To okt 21, 2003 5:33 pm
Kraj: Ljubljana

Kupončke

Napisal/-a Dethbot Pe apr 08, 2005 7:05 pm

Hmmm kokr sm na forumu prebral se nemorm prenesti bonitete od dedija na mene. Tko, da jih prodam . Itak se ve da se da preko vez tudi to zrihtat. pošelte mi me če koda zanima in naj pripiše koliko ponuja.


kristijan_s@email.si

LP

Kristijan
 
PeCi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 686
Pridružen: Ne nov 02, 2003 5:32 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a PeCi Pe apr 08, 2005 7:07 pm

kaj da se ne da :roll: na družinske člane se da prenest ;)
 
Uporabniški avatar
lublancan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2785
Pridružen: To maj 04, 2004 4:53 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a lublancan Pe apr 08, 2005 7:10 pm

PeCi je napisal/-a:kaj da se ne da :roll: na družinske člane se da prenest ;)


mislm da sam na ožje
pač da dedi na svojga sina/hči on/a pa nate
podpis
 
PaNTerSan
Novinec
 
Prispevkov: 162
Pridružen: Ne sep 12, 2004 4:08 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a PaNTerSan Ne apr 10, 2005 2:43 pm

Jaz imam 15% od prijatelja, ki mu je oce umrl pred dvemi meseci (polica potekla 31.3.) in ce kdo pozna kaksnega agenta, da mi to prizna, dobi poln tank :D
 
cime
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr maj 12, 2004 2:34 pm

Napisal/-a cime Ne apr 10, 2005 3:01 pm

Vse se da - v sredo imam rojstni dan, imam pa že avto registriran nase in 50% bonifikacije :D
 
Uporabniški avatar
Miholl
Uporabnik
 
Prispevkov: 862
Pridružen: Pe okt 01, 2004 4:32 pm
Kraj: Long Melford, Suffolk, England

Napisal/-a Miholl Ne apr 10, 2005 3:05 pm

če mi kdo razodene skrivnost kak se to da dobi.... mu dam mal več kokr za en tankk....
 
cime
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr maj 12, 2004 2:34 pm

Napisal/-a cime Ne apr 10, 2005 3:44 pm

Meni je zrihtal od starega kolega, ki dela na zavarovalnici. Edini kar je hotu v zameno je da sem podpisal življensko zavaroavnje, ki pa ga lahko prekinem že naslednji mesec ;)
 
Uporabniški avatar
krucymucy
Novinec
 
Prispevkov: 303
Pridružen: Sr mar 30, 2005 10:06 pm

Napisal/-a krucymucy Sr apr 20, 2005 11:30 am

oh ... pocasi gre. jst sm prilezu komaj do 30% :roll:
Always looking for another
 
Fiat007
Novinec
 
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr mar 31, 2004 5:33 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a Fiat007 Sr apr 20, 2005 12:01 pm

Po zakonu se brez problema da prepisat bonitete moz-zena, ker se smatra kot skupno premozenje.
Vse ostale opcije se dajo, ce se agent mal stegne pa tu ksno uslugo nardi!
Nic ni nemogocega!

LP
 
vito
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Ne okt 05, 2003 9:18 pm
Kraj: medvode

Napisal/-a vito Sr apr 20, 2005 12:57 pm

cime je napisal/-a:Meni je zrihtal od starega kolega, ki dela na zavarovalnici. Edini kar je hotu v zameno je da sem podpisal življensko zavaroavnje, ki pa ga lahko prekinem že naslednji mesec ;)


ja jest sm tut sklenu življensko zavarovanje in dubu 30%:) sam mislm pa da morš za to met kšnga znanca na zavarovalnci...
 
Uporabniški avatar
andrej777
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2102
Pridružen: Če okt 16, 2003 9:16 pm
Kraj: Telče (Sevnica)

Napisal/-a andrej777 Pe apr 22, 2005 10:39 am

Moja sestra je stara 16 let, ma motor 2 mesca pa ma 50% bonifikacije. :? :?

Jz sem pa 20 let pa mam 2 let motor mam pa 5%. :( :( :(

Pa ne bom zdej težil. Teh 40 jurju bom že plačal. Bom raje tako uštimal ko bom avto registriral. Vse se da samo ne morš kr na eno poslovalnco da tajnice it ampak se morš pogovarjat z komu mal višje. Na višjem položaju kot je manj je kontrole da pride skos. Fotr je hotu dat 15% od svoje police pa da bi prepisal na sestro, pa prej še kliče človeka da bo u pisarni ko pridemo. On je pol ta čas že poklical na tehničenga ker je vedu kje bomo delal tehničnga, zvedu št. tablce, naredu polico...ko smo mi prli mu fotr da polico on mu pa samo reče: "kr stran vrš" in mu da novo z 50% popusta. In to je blo še preden smo sploh dobil motor. Čez 3 dni smo šli na tejničnga nas je čakala tablca napisana na polici, datum so pa šele takrat gor usekal. 8) 8) 8)

VSE SE DA!! samo tapravga človeka morš met na pravem položaju.
It's not the speed that kills, it's the sudden stop that hirts !!
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Re: Kupončke

Napisal/-a WhiteCell Ne apr 24, 2005 1:02 am

Dethbot je napisal/-a:Hmmm kokr sm na forumu prebral se nemorm prenesti bonitete od dedija na mene. Tko, da jih prodam . Itak se ve da se da preko vez tudi to zrihtat. pošelte mi me če koda zanima in naj pripiše koliko ponuja.


kristijan_s@email.si

LP

Kristijan

no normalno je da so bonitete po novih določilih zavarovalniških prenosljivi samo iz ŽENE na MOŽA oz obratno..na potomce ni več možno...uradno
kaj se da pa zmutit..je pa vprašanje
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell Ne apr 24, 2005 1:21 am

andrej777 je napisal/-a:Moja sestra je stara 16 let, ma motor 2 mesca pa ma 50% bonifikacije. :? :?

Jz sem pa 20 let pa mam 2 let motor mam pa 5%. :( :( :(

Pa ne bom zdej težil. Teh 40 jurju bom že plačal. Bom raje tako uštimal ko bom avto registriral. Vse se da samo ne morš kr na eno poslovalnco da tajnice it ampak se morš pogovarjat z komu mal višje. Na višjem položaju kot je manj je kontrole da pride skos. Fotr je hotu dat 15% od svoje police pa da bi prepisal na sestro, pa prej še kliče človeka da bo u pisarni ko pridemo. On je pol ta čas že poklical na tehničenga ker je vedu kje bomo delal tehničnga, zvedu št. tablce, naredu polico...ko smo mi prli mu fotr da polico on mu pa samo reče: "kr stran vrš" in mu da novo z 50% popusta. In to je blo še preden smo sploh dobil motor. Čez 3 dni smo šli na tejničnga nas je čakala tablca napisana na polici, datum so pa šele takrat gor usekal. 8) 8) 8)

VSE SE DA!! samo tapravga človeka morš met na pravem položaju.

to pa vedno :P
samo kdor nima pa....vem varjanto za 20% pa še kšn posto..samo je vse povezano z življenskim zavarovanjem
V8 POWER
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov