Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a ice Pe feb 08, 2002 4:23 pm

Ima kdo približne cene za različne variante kaskota? Kakšnega bi vzeli vi? Na kaj je treba biti pozoren?
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Sniper
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: To feb 05, 2002 10:01 pm

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a Sniper Pe feb 08, 2002 6:13 pm

Hm težko določiš ceno pa magari približno če ne poveš za ker avto :)
Sreča je na strani pogumnih
Slika
 
mulc
Novinec
 
Prispevkov: 161
Pridružen: To feb 05, 2002 10:12 pm

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a mulc Pe feb 08, 2002 6:49 pm

icebreakr pravi:
Ima kdo približne cene za različne variante kaskota? Kakšnega bi vzeli vi? Na kaj je treba biti pozoren?


Cist odvisn od kubikaze in od KW. Odvisn v ker razred spada. Drgac je pa odvisn a uzames "pouhn" kasko al sam dolocene stvari npr: divjad, stekla, kraja,... tega je ogromno.
 
Sniper
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: To feb 05, 2002 10:01 pm

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a Sniper Pe feb 08, 2002 11:09 pm

A ni od kw in kubov odvisno obvezno zavarovanje, kasko gre pa predvsem na ceno avta? Ker jest sm enkrat klicov kok kasno za moj avto stane pa so me sam vprašali ceno novega avta in mi potem ceno za kasko povedali, nbenga ni zanimal kok je avto močen.
Sreča je na strani pogumnih
Slika
 
Uporabniški avatar
Racing
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Sr feb 13, 2002 8:19 pm
Kraj: okolica Bleda

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a Racing Sr feb 13, 2002 8:41 pm

pr kasko zavarovalnce nategujejo skorej use. vi placate kasko za ceno NOVEGA avtomobila, ce mate pa npr. avto str 2 leti pa boste sli na zavarovalnico boste placali kasko za ceno NOVEGA seprav ce je avto nov uredn 2miljona, boste vi placal kasko za 2 miljona ceprou je avto 2 let str. kaj se bo naredl kokr boste nardil totalko? kle se pa zacne prepletat vse skupej-ne bodo vm izplacal v tem primeru 2 miljona, ampak tolk kokr je avto uredn. tko da ce se ze odlocte za kasko pa mate rablen avto, prasejte kolk je za zavarovalnco uredn pa za tok zavarvejte. mn boste placal, pa isto boste mel.
If you have a real target in life, doesn't matter if you are poor or rich, if you work hard and believe in God, you can succed
 
DavKo
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Če feb 14, 2002 7:36 am
Kraj: Kranj

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a DavKo Če feb 14, 2002 7:58 am

Hi

Ja, ksko gre samo na vrednost novega avta. Tile zavarovalnicarji imajo eno bazo vozil, kjer za vsak avto in model (recimo Ford Focus 1.6, Ford Focus 1.8, zraven so tudi razlicice glede opreme) pise kaka je cena novega. Za kasko razni popusti niso upostevani, oni vzamejo redno ceno. Sicer pa drzi tisto, kar je Racing napisal. Ob polnem kasku ti izplacajo samo trenutno vrednost avta (pred nesreco seveda :)).

Ponavadi se splaca vzeti kak kasko paket, ker imajo dodatne popuste.

Jaz imam zavarovano pri Zavarovalnici Maribor, imam modro linijo, dodatno pa se krajo, stekla, svetobna telesa, divjad in parkirisce.

Lani sem placal za kasko 106k sit, se mi je zgodilo da me ej na parkirplacu en butnil, sprednji odbijac je bil pocen in odrgnjen, sicer se to ponavadi nekako popravlja, ampak ker ej bil avto star okoli pol leta, so tam ocenili, da se zamenja cel. Cena dela in odbijaca je bila 95k sit, in ce bi moral to sam placevati bi bankrotiral. Nocem sploh pomisliti kako bi bilo, ce bi se malo zaletel, da gre odbijac, luci, havba kak blatnik in to. Brez kaska se ne grem vec. :)

LP
David
Slika
 
DavKo
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Če feb 14, 2002 7:36 am
Kraj: Kranj

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a DavKo Če feb 14, 2002 7:59 am

Hi

Aja, Ice, sodelavec je zastopnik za zavarovalnico, povej ker avto pa kaj bi rad, pa lahko vprasam za ceno.

LP
David
Slika
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a ice Če feb 14, 2002 10:14 am

Sem že z agentom dons govoru... vse zmenjen, hvala vseeno ;)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
mulc
Novinec
 
Prispevkov: 161
Pridružen: To feb 05, 2002 10:12 pm

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a mulc To feb 19, 2002 9:41 pm

Ice, lahko bi pa povedov kaj ti je kej pametnega - koristnega povedov da bomo se ostali mal vedl :D
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a ice Sr feb 27, 2002 11:52 am

Davko - kolegu so pri Triglavu za 2 let starga Twingota ponudl pri totalki 570,000 sit?! Zavarovan je imel polni kasko in vse dodatke (steklo, parkplac, srne, pingvini, dinozavri kr se spomneš). Kaj mu svetuješ? Verjetno je pri drugih zavarovalnicah podobno?
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a vladek Če feb 28, 2002 6:30 am

lahko si pripelje (in hkrati sam placa) svojega cenilca za avto. Ce mu bo ocenil vec potem lahko napise pritozbo. Hm, naj gleda da bo cenilec res tisti drzavni in da boljsega ni. Ceprav menim da bi moral dobit vec kot 570.000 SIT ce je bil samo dve leti star.

LP
Slika
 
EZOP
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: To apr 23, 2002 12:07 pm

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a EZOP To apr 23, 2002 8:09 pm

RACING,

Prav imaš samo v primeru totalke. Če pa imaš "poškodbe" manjše od totalke, ponavadi ti se debelo obrestuje, plačilo polnega kaska. Ne glede na postavljeno višino, ki je vzeta po katalogu za novo vozilo.
 
Uporabniški avatar
GT4turb0
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: To avg 20, 2002 9:32 pm

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a GT4turb0 Ne sep 01, 2002 11:43 pm

PREMALO!!!

Kliči drugega cenilca!
SPEED?!-NO PROBLEM!
 
balkanec
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To sep 10, 2002 12:55 pm

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a balkanec To sep 10, 2002 12:58 pm

bi mi lahko kdo posredoval naslov kje bi se dalo pogledati koliko stane kasko za avto.

imam punta 60
cena 2milj
bAlKaNeCC
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Zavarovalnica Triglav - kasko za nov avto

Napisal/-a vladek Sr sep 11, 2002 6:11 am

na internetu za kasko mislim da nimas. Poklici najblizjo zavarovalnico, tam reces oddelek za avtomobilska zavarovanja in vprasas koliko pride kasko ..pa te una sprasuje ene dve minuti letnik, moc, model, oprema, pa ti pove ceno ...
Slika
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov