Stran 1 od 1
poenostavljen sistem plačevnja registracije
Objavljeno: Če sep 25, 2003 9:11 pm
Napisal/-a .::GTR::.
dons sm slučajn mal gledov TV pa sm zasledu da se baje vlada daje, da bi poenostavila sistem plačevanja registracije in uvedla nove tablice. - pozabu sm kdaj je piška rekla da bo to
a kdo ve kaj o tem?
100% spet cene gor

Objavljeno: Če sep 25, 2003 9:22 pm
Napisal/-a din
Daj bože, da bi bilo možno na eno registracijo vozit več avtomobilov

Objavljeno: Pe sep 26, 2003 1:13 pm
Napisal/-a vazman
Ja,to sem tut jst slisu.Nove tablice naj bi bile brez krajevnih oznak in naj bi bile kmalu uvedene,vsekakor pa bodo po vstopu v EU.Pri registraciji bodo pa spet pomoje kaj nezivljensko zakompliciral in cisto brez veze kot je blo to nazadnje z nalepkami in polletnim tehnicnim pregledom za vozila starejša od 12 let.Vendar naj bi to tudi ukinili(polletni teh.) in nekaj predlogov je za cenejše zavarovane vozil,ki so oldtimeri,starejši od 25 let in spadajo med kulturno-zgodovinsko dedišcino.
Objavljeno: Pe sep 26, 2003 2:17 pm
Napisal/-a .::GTR::.
vazman je napisal/-a:Nove tablice naj bi bile brez krajevnih oznak
to BOJO 100%. tko da se ne b več vedel s kje si

Objavljeno: Pe sep 26, 2003 2:19 pm
Napisal/-a fric
vazman je napisal/-a:in nekaj predlogov je za cenejše zavarovane vozil,ki so oldtimeri,starejši od 25 let in spadajo med kulturno-zgodovinsko dedišcino.
Upam, da bo moj Yugo padel v kulturno-zgodovinsko dedišcino

Objavljeno: Ne okt 05, 2003 11:52 pm
Napisal/-a monster_d
fric je napisal/-a:vazman je napisal/-a:in nekaj predlogov je za cenejše zavarovane vozil,ki so oldtimeri,starejši od 25 let in spadajo med kulturno-zgodovinsko dedišcino.
Upam, da bo moj Yugo padel v kulturno-zgodovinsko dedišcino

Hehe sma ze dva

Objavljeno: Po okt 06, 2003 2:09 pm
Napisal/-a lisko
ja sej tist da na eno registracijo in ene table maš prijavljenih več vozil je že u avstriji in nemčiji.Pa se mi ne zdi slaba ideja.Plačaš za najmočnejši avto lahk pa pod istimi tablcami in prometno in zavarovanjem voziš 3.Za moj primer ne bi blo slabo

Objavljeno: Po okt 06, 2003 3:04 pm
Napisal/-a Sale
lisko1 je napisal/-a:ja sej tist da na eno registracijo in ene table maš prijavljenih več vozil je že u avstriji in nemčiji.Pa se mi ne zdi slaba ideja.Plačaš za najmočnejši avto lahk pa pod istimi tablcami in prometno in zavarovanjem voziš 3.Za moj primer ne bi blo slabo

Tudi jaz bi bil neznansko vesel če bi bilo to možno - dejmo držat pesti

.
Objavljeno: Po okt 06, 2003 6:33 pm
Napisal/-a din
Pa naj se hitro zmenijo, da ne rabim avta prodajat :P
Objavljeno: Po okt 06, 2003 9:18 pm
Napisal/-a bravura
Hm, mater ste optimisti, a mislite da se bo država kr tako odrekla zaslužku
Sigurno nas bodo kako drugače poterm obirali, brez skrbi

Objavljeno: Po okt 06, 2003 9:48 pm
Napisal/-a monster_d
Jah naj pohitijo drug let se enga jugica nabavljam pa valda da te neom dvojno placal, bi blo usaj nekaj uporabnega u tej faking dezeli!
Objavljeno: Pe okt 10, 2003 8:54 am
Napisal/-a [YuGo]
spremembe bodo ziher tako naravnane, da bo treba več plačat, ja kako drugače pa bi lahko bilo?
lp
Objavljeno: Pe okt 10, 2003 8:59 am
Napisal/-a ssokec
[YuGo] je napisal/-a:spremembe bodo ziher tako naravnane, da bo treba več plačat, ja kako drugače pa bi lahko bilo?
lp
ja država gleda samo kako nas bo čim bolj izmolzla