Zavarovalnice, kasko, cene, nasveti, registracija, tehnični pregledi...
 
Uporabniški avatar
blazz
Novinec
 
Prispevkov: 454
Pridružen: Pe sep 13, 2002 10:21 am
Kraj: Logatec

VLOM!!!!

Napisal/-a blazz To sep 17, 2002 7:42 pm

Zdravo strokovnjaki!!

A se da kaj od zavarovalnice spraskat, če so ti vlomil v avto in avto radio odnesl??
Aja, imam samo osnovno zavarovanje
lp
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a cresh To sep 17, 2002 9:23 pm

ha, se mi je isto zgodil par mescov nazaj u LJ sred belga dneva na parkirišču na petkovškovem nabrežju, tko da sem se rahlo pozanimu kako je s tem, a lahko pričakujem kakšen dnar od parkirišča(sej sem plaču zanj). In zaključek je da ne dobiš nč, od zavarovalnice pa tut ne saj na mojmu avtu ni bilo nobene poškodbe. Zdej odvisen če maš ti kej razbit ampak mislem da z osnovnim zavarovanjem ne boš prišel daleč. Kje so ti ga pa okradl, a maš kej razbit? Sam folk je tut svinjski, saj so ziher vidl da vljamlja, pa še alarm sem mel pržgan
my ride
Slika
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a vladek Sr sep 18, 2002 6:13 am

z osnovnim zihr nic ne mores naredit, se s kasko zavarovanjem lahko samo serijski avtoradio uveljavljas... ce si naknadno vgradil avtoradio je potrebno na zavarovalnici ob sklenitvi kaska povedati da gre za ta pa ta avtoradio pa se zavarovanje je pol drazje ...

Tisto kar se pa tice parkirisca ... zadeva ni cist nedolzna ...pozanimaj se malo pri odvetnikih. Ce si za parkirisce placal in tudi ce napisejo da ne odgovarjajo za skodo ... se jih da baje iztozit ...ker morajo odgovarjat ce zaracunavajo ... vem da sem enkrat slisal da je eden nekej uveljavljal na ta nacin in mu je baje uspelo.
Slika
 
Uporabniški avatar
blazz
Novinec
 
Prispevkov: 454
Pridružen: Pe sep 13, 2002 10:21 am
Kraj: Logatec

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a blazz Sr sep 18, 2002 7:39 am

Ja no, za parkirišče nisem nič plačal, ker sem parkiral pred City Parkom v LJ. Degen je vlomu med pol peto in pol šesto popoldne!!! Glih v takem cajtu da b člouk reku "ma sej ni možno" (pa je blo.) Razbit ni neč, sam kjučavnica na voznikovi je u k**** in pleh okrog ključavnice je skrivljen, tako da moram zdej avto zaklepat iz sovoznikove strani. Centralno pa še dela. Zdej ne vem a bom moral vse ključavnice menjat, da bom imel en ključ, al kaj??
 
grehc
Novinec
 
Prispevkov: 379
Pridružen: Po avg 26, 2002 1:32 pm
Kraj: Lublana

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a grehc Sr sep 18, 2002 9:37 am

Dej ti mal vpraši pri varnostnikih city parka, ker kokr jest vem majo kamere po parkplacu pa še parkplac imajo zavarovan samo policijsko poročilo bi rabu pa dobiš nazaj za zunanje poškodbe ziher. Mojmu kolegu so butnil voziček v vrata, in je poklicu polcijo ti pa varnostnike vse so popisal in špar je plaču ličanje.
Zmaga tisti, ki z najpočasnejšim časom vožnje pride prvi skozi cilj.
Slika
 
G-4S
 

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a G-4S Sr sep 18, 2002 4:17 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
blazz
Novinec
 
Prispevkov: 454
Pridružen: Pe sep 13, 2002 10:21 am
Kraj: Logatec

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a blazz Če sep 19, 2002 8:20 am

Ker smo že glih pri daljinskem; Jest imam že daljinsko zaklepanje, sam je pred kratkim nekaj moglo crknt, ker ne prime več (baterije sem tud že menjal). Bilo pa čist "osnovno" (brez kakšnih utripajočih žmigavcev in podobnega). No v glavnem, vprašanje je če bi se dalo to "nadgradit", da bi kakšen žmigovc poblendou al bi moral menjat vse?? Ta staro centralno je full slab prijemal (tud z novimi baterijami), glih tok, da mi ni bilo treba šipe pustit odprte. A delajo novejši na kakšni frekvenci da bolj od daleč primejo ali so ravno tako na infrardeči?? Al bi bilo bolje starega uštimat (ker se ravno v italijo odpravljam, ker so tam cene za fiata (neoriginal) za cca. 65% nižje kot tukaj)
 
Uporabniški avatar
GT4turb0
Novinec
 
Prispevkov: 307
Pridružen: To avg 20, 2002 9:32 pm

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a GT4turb0 So okt 05, 2002 7:54 pm

Jaz pa že 2 leti razmišlam če se splača uredit daljinsko in to za koliko da mi ne bo vsak dijak iz elektro šole odprl avta
SPEED?!-NO PROBLEM!
 
Uporabniški avatar
SmirnoF
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne feb 16, 2003 5:31 pm

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a SmirnoF Ne feb 16, 2003 6:31 pm

Dalinsko centralno stane dobrih 20k z montazo s tem da imas se blokado motorja, zmigovci ti utripnejo in en dalincek seveda ce to vgradis pri kaki ok firmi dobis zraven se garancijo. Mislm da se ne splaca popravlat starih stvari za tak denar.
 
cliolover
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Ne jan 26, 2003 7:23 pm

Re: Re: VLOM!!!!

Napisal/-a cliolover Ne feb 16, 2003 6:42 pm

grehc pravi:
ziher. Mojmu kolegu so butnil voziček v vrata, in je poklicu polcijo ti pa varnostnike vse so popisal in špar je plaču ličanje.



in kako je sparu dokazu, da je en kupec vozicek v avto zapelu? Kamera? Ujet na kraju dogodka al...

Sej ves, ideja, ne... sicer mam kasko za parking ampak da pa spar casti - :))) to mi deli!
 
Vesi
Novinec
 
Prispevkov: 148
Pridružen: Ne dec 29, 2002 2:26 pm

Re: VLOM!!!!

Napisal/-a Vesi Sr feb 19, 2003 6:41 pm

Daljnsko zaklepanje je navadno v kombinaciji z alarmom oziroma skoraj vsak ima vsaj povezavo z blokado motorja. Kar je načeloma čisto v redu, če slučajno ne pomagaš prijatelju,ki mu je crknu avto in ga vžigaš na kable. Jaz sem to naredu in samo za trenutek vzel dol klemo z akumulatorja in že sem imel motor zablokiran in šele avtoelektričar ga je znal deaktivitati. Imel pa sem Gt alarm z daljincem.
Lp
Vrni se na Zavarovanje in registracija vozil

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov