Avdiofili, raj za vas...
 
rajc123
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: Če maj 31, 2012 3:43 pm

vezava zvočnikov

Napisal/-a rajc123 To mar 04, 2014 2:55 pm

mene pa zanima glede vezave zadnjih zvočnikov in sicer torej taksne zice imam zdaj pod sedezem zadaj pa imam dva zvocnika na polici znamke infinity podobne tem http://uk.infinitysystems.com/product-d ... 9311i.html na njih pise zadaj 100w RMS in pa 300w peak bolj me pa zanima od katerih zic ki so na sliki moram naprej povezati da zocnikov (stukati da podaljsam zice da jih lahko priklopim na zvocnike samo me zanima od katerih zic naprej stukati sivih ali zlatih?)
SLIKA:
Slika
 
Uporabniški avatar
R4gtl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: Po nov 29, 2010 9:15 am

Re: vezava zvočnikov

Napisal/-a R4gtl To mar 04, 2014 6:36 pm

boš moral razdreti še pri radiju da vidiš katere so priklopljene na radijo če sploh so ;)
 
rajc123
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: Če maj 31, 2012 3:43 pm

Re: vezava zvočnikov

Napisal/-a rajc123 Sr mar 05, 2014 6:31 pm

sem razdrl sem pri radiju in ja ta sivi in sivo črni kabel vodita do radia in sta tam tudi priklopljena na radio, na radiu sem našel tudi oznake za kable in ta dva kabla sta od zvočnikov ene je + eden - no pa sem vzel iz zadnje police en zvočnik ven in priklopil na te dva kabla vendar zadeva ni delovala mogoče veste v čem je težava oz kaj naj še preverim da usposobim zvočnike na zadnji polici?
 
Uporabniški avatar
RedBaron
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2180
Pridružen: Ne okt 27, 2002 11:56 am
Kraj: Med Velenjem in Slovenj Gradcem

Re: vezava zvočnikov

Napisal/-a RedBaron Če mar 13, 2014 3:54 pm

Probaj priklopit zvočnike in nastavit razmerje spredaj/zadaj... lahko pa da je skurjen izhod, glede na to da so bili kabli neizolirani -> kratek stik
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov