Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
Kleemen
Novinec
 
Prispevkov: 314
Pridružen: Če okt 18, 2007 3:51 pm

Prodaja avtoakustike - info

Napisal/-a Kleemen So jul 05, 2014 4:36 pm

Kupil sem nov, rabljen avto in noter imam kar nekaj ozvočenja, pa me zanima koliko je to vse skupaj vredno če bi se odločil prodajat - čez čas razmišljam nadgradit akustiko zato me sedaj informativno zanima.

- avtoradio Alpine CDA-9812RB
- zvočnika Alpine DDS R17K
- ojačevalec Alpine mrv-f307
- sub Alpine SWR 1040

Hvala za pomoč.
 
gasolinedream
Uporabnik
 
Prispevkov: 1039
Pridružen: Po nov 29, 2010 10:07 pm

Re: Prodaja avtoakustike - info

Napisal/-a gasolinedream So jul 05, 2014 5:56 pm

Radio ni vreden baš nekaj. Pa tudi če bi bil, ga bi težko prodal ker nima USB funkcionalnosti. Takih pa se potem bolj malo proda.
Zvočnikov ne poznam, ampak glede na to da so že stari, ter da niso komponentni neke tržne vrednosti nimajo (razen če gre za kakšen res iskan model, ampak mislim da ne).

Ojačevalci in subi se načeloma ne "starajo," tako da "zastareli" načeloma niso in se jih da prodat. Je pa trg nasičen z tovrstno robo.

IMO se ti splača obdržat/poslušat dokler gre. Razen če res potrebuješ USB.
 
Uporabniški avatar
Kleemen
Novinec
 
Prispevkov: 314
Pridružen: Če okt 18, 2007 3:51 pm

Re: Prodaja avtoakustike - info

Napisal/-a Kleemen So jul 05, 2014 7:55 pm

Avtoradio sem gledal na ebayu je nov 320eur, znižan na 250eur ampak ker nima usbja se ga bo res težko prodalo, je pa kar se tiče kvalitete in fukncij še vedno top shit in kdo to gleda bo brez problema dal kakšnih 100eur naprimer..za toliko ga bi ga verjetno dal, pa čeprav je vreden več.. Zvočniki so novi 220eur tako da za kakšnih 80eur bi mogli it, sub je nov 350$ ampak to verjetno ne bom niti prodajal ker kot si reku se ne splača pa tudi lepo dela.. Je pa vse par let staro, ampak še vedno zelo kvalitetno. Tko da bom vidu..
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov