Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
Vulko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: Ne nov 09, 2008 12:58 am

Hecen problem

Napisal/-a Vulko Po nov 24, 2014 3:23 pm

Na Peugeotu 206 sem zamenjal radio kenwood z JVC zaradi tega ker ima ta USB. Sedaj pa ko samo odklenem vozilo (torej ni ključa niti v ključavnici) se radio sam prižge in začne špilati. V čem je hec? Konektorja nisem nič zdiral, samo izštekal in priklopil nov radio. LP
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Re: Hecen problem

Napisal/-a eentox Po nov 24, 2014 3:37 pm

Pa se ti vključi ko odkleneš avto ali je možno da ti radio ves čas igra?
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
Dawid1
Novinec
 
Prispevkov: 398
Pridružen: To dec 04, 2007 10:55 am
Kraj: Štajerska

Re: Hecen problem

Napisal/-a Dawid1 Po nov 24, 2014 6:11 pm

To imajo Peugoti nek svoj sistem semizdi. Je imel kolega enako zadevo na P 206. Ko je avto ugasnil je še Radio sam igral nekaj časa, nato pa se je ugasnil. Prav tako ko ga je odklenil, odprl vrata.... se je radio prižgal sam.
Tast ima P307 in Pioneer avtoradio in je zadeva enaka.
 
MarkB
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 85
Pridružen: Po avg 25, 2003 3:43 pm
Kraj: Lj

Re: Hecen problem

Napisal/-a MarkB To nov 25, 2014 8:05 am

Če ti konektro po obliki paše, še ne pomeni da je tudi razporez žic ustrezen za tvoj radio. Potrebno bo določene žice prestaviti v konektorju.
 
Uporabniški avatar
Vulko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: Ne nov 09, 2008 12:58 am

Re: Hecen problem

Napisal/-a Vulko To nov 25, 2014 2:21 pm

Sicer sem opazil da zadaj na raidju nekaj piše zakaj je katera žica vendar si nisem s tem belil glave ker nisem tega pričakoval. Vse funkcije in zvočniki delujejo, razen tole. Skrbi me da se, kdaj nebi ugasnil ali pa bi se sam od sebe prižgal in s tem spraznil akumulator.

eentox je napisal/-a:Pa se ti vključi ko odkleneš avto ali je možno da ti radio ves čas igra?

Nekaj sekund potem ko pritisnem tipko na daljincu za odklenitev ter odprem vrata..
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Re: Hecen problem

Napisal/-a Scorp84 To nov 25, 2014 3:06 pm

To je normalno pri Peugeot-u, edino pri novih ne vem če je ista fora. Se mi zdi, da je še 3 minute pod napetostjo, takrat lahko še okna odpiraš/zapiraš in še kaj... po tem se vse izklopi. Če pozabiš, glavne luči izklopiti, se samodejno po 30 minutah izklopi, takrat nastopi znameniti "economy mode active", takrat ti v celoti izklopi vse, da se nebi izpraznil aku. Edino imaš lahko pozicijske prižgane. Tako da si lahko brez skrbi, da se bo akumulator izpraznil.
Torej če boš imel havba party, boš moral vsake pol ure izklopit, pa dodat kontakt, da bo radio spet igral. Po eni uri, torej drugič, pa to prvo ne bo delalo. Boš moral vžgat avto, da resetiraš ta števec economy....
Pa nima vsak p206 ta števec oz. economy mode... Lahko tudi na testerju, spremeniš kdaj naj se aktivira... tudi po dveh urah.
 
Uporabniški avatar
Vulko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 51
Pridružen: Ne nov 09, 2008 12:58 am

Re: Hecen problem

Napisal/-a Vulko To nov 25, 2014 7:20 pm

Hvala za ta izčrpen odgovor. Edino malo me še bega ker prejšnji Kenwood tega ni delal.. no vsaj tega da ko si avto odklenil da je že veselo igral, tako da bi lahko še bilo kaj s kabli zadaj?
 
Scorp84
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 788
Pridružen: Ne nov 26, 2006 1:25 am

Re: Hecen problem

Napisal/-a Scorp84 To nov 25, 2014 9:24 pm

V sestrinem 206, kenwood isto tega ne dela, ko pa dam pioneerja, pa to dela. Se pa nisem kaj dosti igral z vezavo zadaj, ker ni bilo potrebe. V bistvu me to ni motilo, ker če imaš velik usb ključek, radio neki časa rabi da prebere z usb-ja. Tko se mi je glih vse lepo naložilo in začelo igrat, ko sem vžgal avto :)
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov