Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Honda Civic TypeR FN2

Napisal/-a seat Če jan 07, 2016 4:17 pm

Lep pozdrav.
Minilo je precej časa od moje zadnje objave in tudi username se je izgubil tam nekje torej imam eno vprašanje in sicer ne vem v katero temo naj ga dam,ker spada malo po malo v vse teme tuki gor :)
Torej imam en problem,če se temu lahko tako reče.. Davnega leta gospodovega sem kupil novo Hondo Civic TypeR 8.gen pa me sedaj malce mika,da bi posodobil akustiko v avtu,ker roko na srce OEM akustika je....lih tolk,da je..ni pa za poslušat :lol:
Torej imam problem,ker imam radio z SAT-NAV torej je klima,ura,radio vse na enem monitorju in verjetno menjava radia ne pride v poštev,ker nebi rad izgubil funkcije navigacije in klime.....
Rad bi pa posodobil sprednji sistem in pa namesto zadnjih stock zvočnikov namestil dva sub-a ob tem,da je potem potrebno tudi izolirat vse skupaj in srednja vrata in oba boka.
Zj na tekmovanja ne bom hodu mam pa rad,da je bas res tisti bas. Torej dajem prednost kvaliteti pred decibelom.
Iz prejšnih vozil sem ohranil tele zadeve: ojačevalec SOUNDSTREAM PCA4.520 in pa sprednji sistem RAINBOOW CSX 265 ter nekaj malega montažnega materiala činči varovalke in podobno.
Zanima me kaj mi predlagate saj bi sam dal zadaj namesto stock zvočnikov montiral dva suba na ločenem ojačevalcu spredaj pa bi uporabil obstoječi ojačevalec in pa Rainboov sprednji sistem.
Ali je možna menjava radia oz. multimedije in kaj bi vi predlagali,da naredim z zvočniki ampak v mejah normale...torej to nebo tekmovalni avto in bo samo za lasten užitek med vožno.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
pavlovich
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 42
Pridružen: Po avg 17, 2015 7:13 pm

Re: Honda Civic TypeR FN2

Napisal/-a pavlovich Če jan 07, 2016 5:51 pm

Ne lastim si honde, ampak sem prebral precej forumov na katerih so se lastniki trudili avto boljše izolirat (zaradi original slabe izolacije). Avto so sicer izolirali, vendar so se nekaterim po temu pojavili črički. Zgolj v razmislek :)
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Honda Civic TypeR FN2

Napisal/-a Fnatic Po jan 11, 2016 11:09 am

Mislim, da lahko brez problema zamenjaš tudi glavno enoto=radio. Sicer ne vem, kateri model je tak ampak se lahko pozanimaš pri kakšni akustični trgovini, da ti kar najbolje svetujejo. zadeva ne bi bila poceni ampak boš imel pa sigurno lahko vse še vedno povezano gor. kolega ima Forda Focusa ST in je zamenjal radio (kupil pri Viliju), pa ima vse povezano gor (je pa res dal skoraj 600eur). Vprašanje, če imaš na tem OEM radiu že predizhod za ojačevalec za suba? razen, če se ti da igrat, pa zvežeš posebej še eno enoto samo za ozvočenje in naštimaš obvolanski krmilnik.
Ba-dum tssssssss =P
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov