Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
gore
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:54 pm
Kraj: Kamnik

Parrot MKI9100 in upravljanje

Napisal/-a gore Pe apr 08, 2016 4:29 am

Ob nakupu rabljenega avta (Passat B7) sem dobil tudi Parrot MKI9100. No, videti je zaslonček in tisti dvojni mikrofon. Ni pa "remote controllerja".
Ker ni tega kontrolerja, sem pričakoval, da je mogoče povezano tako, da bi zadevo lahko upravljal preko volanskih tipk in zaslončka avtomobila. Pa tam ni ničesar.
Zato sem poskusil spariti telefon preko Bluetootha, vendar mi vrag začivka:
"Troppi dispositivi associati. Associazione non riuscita."
Nisem ravno tip, ki bi prevajal italijanske pesnike, vseeno pa se mi zdi, da ne dovoljuje več "prijav".

Sedaj pa vprašanje - kako to zresetirati? Videl sem nasvete, vendar se uporablja "remote controller". Tega pač nimam. Ali je zadeva brez tega neuporabna?
Kot rečeno, sem pričakoval drugo možnost preko avtomobilskega menija, vendar tam zadeve tudi ni.
Ima pa še kable za USB in še nekaj v predalu - prepričan sem, da so del Parrota in ne avtomobilske inštalacije, ker je radio VW in bi potem zagotovo kazal USB (in drugo), vendar ga nima. Zato upravičeno sklepam, da je tisto kablovje del Parrota.
Ampak - kako vraga spraviti v kak drug jezik? Resetirat? In sploh upravljat? Si moram na Ebayu priskrbet "remote controller" ali gre mogoče reset/update tudi preko prenosnika z bluetoothom?

Hvala za nasvete.
 
dunda
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: So nov 05, 2005 7:43 am

Re: Parrot MKI9100 in upravljanje

Napisal/-a dunda Pe apr 08, 2016 4:11 pm

Rešeno. Kupil sem tisti "remote controller" in sedaj deluje.
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov