Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
RedBaron
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2186
Pridružen: Ne okt 27, 2002 11:56 am
Kraj: Med Velenjem in Slovenj Gradcem

Problem s FISCONom

Napisal/-a RedBaron Če mar 16, 2017 9:46 pm

Pozdravljeni!

V ženinem yetiju je vgrajen fiscon basic (radio je swing) in do sedaj je zadeva delovala odlično.

Sedaj pa se je pojavil problem, da v seznamu zadnje klicanih številk ter imeniku, namesto imen, ki so shranjena, prikaže neke čudne kvadratke in druge znake :ue Telefon je še vedno isti, tudi operacijski sistem ni bil updatean...

fiscon.jpg


Poskusil sem factory reset fiscona, odklopil sem mu napajanje, nič boljše... sparil drug telefon in se pojavlja isto.
Načeloma fiscon deluje, občasno se sicer pojavlja problem, da ni mogoče sprejeti, ali končati klica preko tipk na volanu, ampak je to potrebno storiti na telefonu.

Kontaktiral sem zastopnika v SLO... nima pojma kaj bi bilo, še ni videl takšnega primera... kontakitral sem proizvajalca v nemčijo, tudi ne ve...

Ima mogoče kdo od vas izkušnje s fisconom, ali vsaj kakšno idejo?
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Problem s FISCONom

Napisal/-a MacTron Če mar 16, 2017 11:22 pm

Ce si ze poizkusil tudi z drugim telefonom seveda v naprej tudi poenostavil na tovarniske nastavitve, kaj pa "porece" VCDS ali VAS diagnostika na to anomalijo kodiranja znakov na MaxiDot-u kaksen je opis napake po tem (BT sinhro)? Verjetno bi se nasla tudi zapisana napaka glede zmrzovanja volanske tipke. Morda je pa prav to tisto kar se nisi poizkusil.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
RedBaron
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2186
Pridružen: Ne okt 27, 2002 11:56 am
Kraj: Med Velenjem in Slovenj Gradcem

Re: Problem s FISCONom

Napisal/-a RedBaron Pe mar 17, 2017 8:29 pm

Na diagnostiki še nisem bil... bom pa omenil na servisu, naj preveri fiscona...
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov