Avdiofili, raj za vas...
 
gr3mlin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 66
Pridružen: To feb 26, 2008 1:35 pm

nakup android avtoradia z navigacijo

Napisal/-a gr3mlin Ne sep 03, 2017 5:53 pm

Pozdravljeni,

zanima me, kakšne imate izkušnje z vgradnjo tovrstnih avtoradiov? Javljajo kakšno napako, kakšne težave s hitrejšim praznenjem akumulatorja, težave s klimo?

Sem v fazi da si napravo kupim in bi pred tem rad prebral kakšno mnenje, kje kupiti, katerega ja katerega ne, itd. Kako veš pri nakupu, da ti bo pasal v avto? imam octavio combi II 2007 letnik.

Hvala za odgovore!
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: nakup android avtoradia z navigacijo

Napisal/-a mrtwelvetrees Ne sep 03, 2017 6:25 pm

Dela odlično, ne vem koliko denarja si pripravljen dati ? Več denarja več muske.

Če imaš velikost 2din, potem ti priporočam 8" velik ekran, in gumb za glastnost ki se vrti (ne tipka za glastnost gor in dol)
quad procesor, vsaj 1gb rama, in android 6.0.

to kar sem ti napisal je več denarja, ampak spet odvisno kok si zahteven, kaj pričakuješ.

Jaz sem ga nabail iz španije, kjer sem dobil tudi garancijo

poglej si: https://exclusivecarauto.com/skoda-c-38 ... 7728374705
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: nakup android avtoradia z navigacijo

Napisal/-a Fnatic Po sep 04, 2017 6:57 am

Paše vsak v avto. Edino morda je potrebno potem konektorje malce predelati. Pa morda kak vmesnik za obvolanske kontrole. Ampak lahko s takim paketom dobiš že dosti ceneje vse skupaj. Je pa res ja, malo dnarja malo muzike.
Jaz sem si na original radio, ki ni ''baš nešto'' zvezal en starejši android telefon. Tako imam vse kontrole kot prej, za glasbo upravljam prek fona pa še navigacijo imam gor (ki pa jo res redko uporabljam). Pač poceni varjanta, izgled kakor komu paše, deluje pa super :D
Ba-dum tssssssss =P
 
vipe5s
Novinec
 
Prispevkov: 321
Pridružen: Pe avg 07, 2015 11:46 am

Re: nakup android avtoradia z navigacijo

Napisal/-a vipe5s Po sep 04, 2017 8:53 am

Odvisno kaj vzameš in za kak avto, tak radio ti v avtih z dvojno anteno, kot je naprimer VW grupa s "Phantomspeisung", ne bo lovil enako kot ti originalen radio. Tudi če imaš tisto čarobni adapter, ki ga priklopiš na 12V. Načeloma so ti radio ok, če se bo bootal iz nule (če ni samo v spanju - s pomočjo canbusa to nekateri omogočajo) boš seveda moral dlje počakati, da se postavi sistem.
Pri enih sem zasledil še težave z bluetooth, sploh če je dlje v spanju ter na enega nikakor ne morem naložiti novo navigacijo iGo nextgen - čudna napaka.
V vsakem primeru priporočam kakšen Quad - Octa core z 2 Gb rama, načeloma je tudi 1 Gb dovolj.
Obvolanske kontrole, če jih nimaš, se dodatno kupi in lepo delujejo. Če jih imaš, mora imeti radio canbus decoder, in delujejo podobno kot na starem radiu.
Prostoročna telefonija deluje, obvezno pa vzemi potem takega z eksternim mikrofonom, da boš zadeva vsaj koliko toliko delovala.
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov