Avdiofili, raj za vas...
 
Uporabniški avatar
gore
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 502
Pridružen: Če feb 27, 2003 6:54 pm
Kraj: Kamnik

RNS 510 in Bluetooth

Napisal/-a gore Pe sep 28, 2018 4:29 am

Kot sem napisal v sosednji temi, mi je crknil Parrot MKi9100, ki sem ga doslej uporabljal ob RNS 510, da sem imel Bluetooth.
Napeljava torej je, zadeva pa ne deluje. Ponujajo mi sicer nov Parrot ali Bury, pa se mi zdi to kar nekako drago, saj potrebujem zgolj Bluetooth (telefonija in ostale pritikline (USB, iPod ...) so mi nepomembne).

Moje želje so torej relativno skromne :D
1. Načeloma mi menjava radia ne diši. V tem primeru bi želel Android Auto, radio z gumbom, dobro odzivnost, VW podporo ... Ampak dober radio je lahko zelo drag, mogoče sicer obstaja kakšna kitajska poceni izvedenka, pa je žal ne poznam. Ravno "pofla" pa tudi ne mislim kupovati.
2. Bluetooth modul. Originalen je verjetno spet drag kot pes, pa še o kupu težav sem bral. Kako je s kitajskimi zadevicami (ki stanejo kakšnih 80 evrov) pa tudi ne vem? Čeprav roko na srce - prav hude znanosti pri tem ne more biti. Bluetooth modulček in kabel na radio.
3. Menjava za rabljen Parrot pa je spet tvegana. Le če bi to dobil pri kakšnem serviserju, da bi zamenjal ustrezen modul in videl, če dela.
4. Bluetooth ->AUX adapter. Napol zastonj (nekaj evrov).

Kaj predlagate?
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov