Avdiofili, raj za vas...
 
blasfemik
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: Po feb 10, 2020 12:05 pm

Audi Q3 - multimedia problem

Napisal/-a blasfemik Če avg 13, 2020 3:22 pm

Pozdravljeni.

Audi Q3 letnik 2020, na SD kartici so glasbeni albumi (kot mape).
Vse mape so enake, v vseh so .mp3, 320kbps.
Predvaja, izpiše ime albuma in naslov, prikaže ovitek...

Problem je, da po izteku predvajanja ne nadaljuje na naslednji album!
Se ustavi, moraš ročno zagnati naslednji album - izvajalca.
Probano pri drugih vozilih - znamkah in deluje kot bi moralo.

P.S. Pri meni, VW G7, ta isto SD kartico bere bp in po končani zadnji pesmi, preide na naslednji album - mapo.

Hvala za pomoč in lep pozdrav.
 
reli92
Novinec
 
Prispevkov: 149
Pridružen: Pe jul 31, 2020 6:13 pm

Re: Audi Q3 - multimedia problem

Napisal/-a reli92 So avg 15, 2020 3:19 pm

Si probal posodobiti mmi? Nevem kako imajo tanovi audiji ampak pri mojem 2015 a4 se je se dalo. Drugace me pa nic ne preseneca da drugje dela pri audiju pa ne nazalost. Najbolj me je fasciniralo da avto 2015 letnik kjer je bila cena novega blizu 50.000e nima bluetooth predvajanja vsebine, ter navigacijo iz pticje perspektive, medtem ko sem imel v 2011 fiesti za 12.000e vse vkljuceno v srednji opremi - razen navigacije seveda pa vseeno. Sedaj na golfu ki je pa isti letnik kot audi pa vse dela tako kot mora, ima vso zivo povezljivost itd.

Tako da brez zamere ampak bi se upal trditi da je to normalno ker je ta njihov sistem tako casovno zaostal da adijo pamet. Vedno sem zelel imeti audija vendar me je po dveh letih stalnih presenecenj prekipelo tako da sem pristal na sistemu prvic, zadnjic in nikoli vec
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Audi Q3 - multimedia problem

Napisal/-a mrtwelvetrees So avg 15, 2020 4:27 pm

Probi sam posodobit sistem, drugače pa pokliči na servis če imajo oni kakšne posodobitve.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
blasfemik
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: Po feb 10, 2020 12:05 pm

Re: Audi Q3 - multimedia problem

Napisal/-a blasfemik So avg 15, 2020 6:26 pm

Hvala fanta za vajina odgovora. Avtomobil bo romal k prodajalcu, bo že on povedal kako in kaj.
Se oglasim, če in ko bo problem rešen. V kolikor je nekdo imel podobne težave in ve za rešitev se priporočam.
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost