Stran 1 od 1

VW Passat - sprednji zvocniki

Objavljeno: Po avg 27, 2007 9:28 pm
Napisal/-a Cimpi
Zdravo.
Imam passata limuzina letnik 99 1.9TDI. In bi vprasal ce slucajno kdo ze montiral zvocnike odpsredaj... Vprasal bi za visokotonce ce moras dol vzeti celotno tapeto ali jih gre kako drugace menjati? za zvocnike pa vem da so v vratih in treba celotno tapeto dol vzeti... In se ce bi mi priporocali kaksen sistem bi dal noter mislim da so 16-ke noter in visokotonce bi potreboval posebej, stane pa lahko okoli 100 do 150 Eur.
Hvala za odgovore in mnenja,
Lp

Objavljeno: To sep 04, 2007 3:15 pm
Napisal/-a seeman66
Tapeta gre dol, potem pa odviješ vijak da dobiš dol plastiko v katero daš tweeterje.
Ostalo pa žal..

lp

Objavljeno: Ne sep 16, 2007 3:47 pm
Napisal/-a Cimpi
o hvala vsaj nekdo nemorem verjet :)
seeman66: tebi bi mogli dat za moderatorja ne pa ostali nesposobnezi pa brez zamere ce bo keri bral :=) , predvsem admini in moderatorji bi vsaj lahko kaki odgovor dali :)
ok bom ja sn mislo da ni treba tapete ok thanx. sem nabavo ze rainbow zvocnike.
Lp

Objavljeno: Ne sep 16, 2007 6:41 pm
Napisal/-a lisko
Impacte dobiš za taki gnar....... dober kvaliteten zvok.

Objavljeno: Ne sep 16, 2007 6:48 pm
Napisal/-a seeman66
Ni kaj hvalit. Pa če še nisi razdiral, pazi kako boš stare zvočnike ven jemal, ker so verjetno prinetani. Vzemi pravo št. svedra pa jih povrtaj, potem tako sami padejo dol. Če je prevelik sveder je lahko problem pri montaži novih.

lp