Stran 1 od 2

Zvočniki, avtoradio - twingo

Objavljeno: Ne feb 10, 2008 10:39 pm
Napisal/-a 3.0, 232 KM, coupe
Najprej en lep pozdrav vsem! ;)

Čez nekaj časa bom vozil od mame twingota in me zanima kakšno ozvočenje kaj priporočate. Za vse zvočnike sem pripravljen dat cca 100€, avtoradio pa 100-120€.
(Kateri radio se najbolj splača za ceno v omenjenem rangu?)

Lp, Pero

Objavljeno: Ne feb 10, 2008 10:56 pm
Napisal/-a DaDek
poglej po kaki rableni opremi, ker za ta dnar ne dobiš kaj pametnega...

Objavljeno: Po feb 11, 2008 2:40 pm
Napisal/-a ford boy
jaz imam 13cm zvočnike če rabiš, pioneerove.

Objavljeno: Če feb 21, 2008 8:57 pm
Napisal/-a DareVa

Objavljeno: Če feb 21, 2008 9:07 pm
Napisal/-a Bucko99
Mal dnarja, mal muzke -velik dnarja velik muzke --> še zmer drži ;)
Sicer pa za neko osnovno uporabo bo zadostovalo ;) Odvisno od tvojih zahtev... več info boš našel na www.avtoakustika.com ;)

Objavljeno: Pe feb 22, 2008 12:10 am
Napisal/-a Biker Boy
Zdravo!

Evo moj prvi post. Kot prvo morm povedat, da sem zaenkrt še skor totalen noob kar se tiče avtoakustike, sm me pa vseen neki zanima... Nekje je treba začet, pa bom kr tuki vprašal, da ne bom neki nove teme odperal pa brezveze smetil. Upam, da je tako v redu.

Tko, mam LAGUNO, 1998. Rad bi dodal v prtlažnik en nizkotonc, pa me zanima če ma to velik veze s sistemom ozvočenja spredaj. Ne bi rad menal vseh zvočnikov, ampak bi nabavu sm nizkotonca pa ojačevalec. No pa me zanima če bi to lahko funkcioniralo?
Pa še, kolk dela bi blo vse to zvezat, ker ni notr še nobenih kablov in ničesar za te zadeve...

Uglavnm, lepa hvala za odgovor, pa upam da nism preveč zajebal k pišem v tej temi.


LP

Objavljeno: Pe feb 22, 2008 1:17 am
Napisal/-a tmtslash
zdj ce mas se prednje orginalne zvocnike, pol najbrz niso neki bohve kaj dobri, zto ce bos dau premocn sub nt, ti bo predne sisteme preglasilo! ce ne mislis menjavat prednjih sistemov, mislim da bi biv kak woofer nekje 400rmsa cist dost, mogoc se prevec da ti preglasi prednje sisteme! en dan si mors cajt uzet, pa kable lepo potegnit pa tk :)

Objavljeno: Pe feb 22, 2008 8:30 am
Napisal/-a DareVa
Pa dajmo malo več dnarja, bo mogoče malo več muzike :)

Trenutno imam zadaj 150W Pionnerjeve, te bi zamenjal s tem: http://www.nakupovanje.net/Pioneer-TS-A ... pr-1102613
ai temi:
http://www.nakupovanje.net/avtozvocniki ... pr-1160904

spredaj sem že zamenjal s tem:
http://www.nakupovanje.net/avtozvocniki ... pr-1160697

radio bi pa vzel ta:
http://www.nakupovanje.net/avtoradio-pi ... pr-1160720

Mnenja, komentarje prosim!

Objavljeno: Pe feb 22, 2008 8:53 am
Napisal/-a joco
Za malo denarja pa mal več muzike js prodam blaupunkta daytona mp53..res je malce starejša zadeva vendar pa po kvaliteti zvoka prekaša vse te cenejše radije. Nov je stal 80.000 sit-ov :lol: Ima pa 4x 4V predizhode, nastavitev zvoka po frekvencah, zelo dober sprejem radijskih postaj,... Ohranjen je pa kot nov. Če koga zanima naj mi pošlje mail: potrpinster@gmail.com

Objavljeno: Pe feb 22, 2008 11:05 am
Napisal/-a tmtslash
dareva js bi ti za zadno polico svetovav ground zero trosisstemce, ker res lepo spilajo, cena je pa nekje priblizno ista! zelo glasno igrajo ce jih imas prikloplene na ojacevalc!

http://www.bolha.com/oglas2783235

za radio bi ti pa svetovav tega blaupunktaka ti ga prodaja joco :) ce je seveda cena primerna! drgac pa je pioneer radio ko si dau link tut vredi zadeva! ceprav bi vsam raje pogledal za kakim alpine-om :)
lp

Objavljeno: Ne mar 23, 2008 1:21 pm
Napisal/-a 3.0, 232 KM, coupe

Objavljeno: To jul 08, 2008 8:40 am
Napisal/-a 3.0, 232 KM, coupe
Zdaj sem malo gledal in v mislih imam nekaj takšnega

radio http://www.mimovrste.com/artikel/1300047520/avtoradio-lg-lac-6700r
zvočniki - vrata http://caraudioempire.com/Avtozvocniki-Blaupunkt-IC-115-avto-zvocniki-IC-115-pr-1103647
zvočniki - zadnja polica http://caraudioempire.com/Avtozvocniki-Blaupunkt-THx-542-avto-zvocniki-THx-542-pr-1103635

Izbira seveda kaže na to, da nisem zahteven. Zanima pa me, če bi tile zvočniki dobro delovali brez ojačevalca na radio?

Še ena varianta pa je, da bi samo zadnje zvočnike vezal na kak ojačevalec za cca 80eur(saj se da to, mar ne?), potem bi seveda izbral močnejše..

No prosil bi vas, da mi malo svetujete, če morda veste za kakšno boljšo varianto kot sem jo podal jaz - brez ojačevalca.

Ali pa kakšno dobro kombinacijo z ojačevalcem (pač, da bi zadnje zvočnike vezal gor, seveda ne kakšnih dragih - tam 70, 80eur).

Lp, Pero

Objavljeno: To jul 08, 2008 8:54 am
Napisal/-a alesdrolec
radio pioneer ;) ........

zvočnike pa JBL dobiš za ugodno ceno dost muske ;)
http://www.carfantasy.nl/images/GTO937.jpg
jbl gto 937 300w, 100w rms okol 80€....
spredi pa tele jbl gto 527...mislm da novi okol 60€
http://audiovideodimension.com/images/JBL_GTO527.jpg


p.s. pa ne avtoradia LG kupvat :roll:
a veš zkva ma pioneer bolš radie k LG....
zato k pioneer dela sam na muski, avtoradiji, zvočniki, radio stolpi....

LG pa dela:
pralne stroje
televizije
predvajlnike
zvočnike
radije..... ;)

Objavljeno: To jul 08, 2008 1:48 pm
Napisal/-a tmtslash
z nakupom LG radia bos res mimo usekal da bol ne mores :)
pioneer ma za dokaj nizke cene dobre radie, ce pa dodas 100€, dobis pa ze dobrega alpine-a :)

Objavljeno: To jul 08, 2008 2:23 pm
Napisal/-a 3.0, 232 KM, coupe
Ok, za zdaj vem, da LG odpade. Bo kak Pioneer..

Objavljeno: To jul 08, 2008 3:41 pm
Napisal/-a lublancan
glede na to, da imaš twingota in glede na to kako je v twingotu postavljen avtoradio, preveri, če bo izbrani radio sploh deloval
vsak avtoradio ima podan kot maksimalnega naklona, če ta kot presežeš, ne bo pravilno bralo cdjev ;)

Objavljeno: To jul 08, 2008 5:56 pm
Napisal/-a glasni dolenjc
hja za toliko denarja je potem, najbolje d si pogledaš mal rabljene stvari

Objavljeno: To jul 08, 2008 7:15 pm
Napisal/-a 3.0, 232 KM, coupe
glasni dolenjc je napisal/-a:hja za toliko denarja je potem, najbolje d si pogledaš mal rabljene stvari


Stari, ne rabm ceuga buma v avtu..
Pa če bi bila vejica v tem tvojem stavku za naslednjo besedo, bi bil najbrž pomen povedi tak, kot si si ga želel. (Tako pa si pokazal popolnoma neznanje postavljanja vejic). :P

Objavljeno: To jul 08, 2008 7:42 pm
Napisal/-a =ZiAn=
3.0, 232 KM, coupe je napisal/-a:Pa če bi bila vejica v tem tvojem stavku za naslednjo besedo, bi bil najbrž pomen povedi tak, kot si si ga želel. (Tako pa si pokazal popolnoma neznanje postavljanja vejic). :P


Ti si caR :roll: Tako si pokazal, da ti je popolnoma vseeno, če dobiš odgovor ali ne, glede na to da se norca delaš s svojimi 7imi posti na forumu.

Objavljeno: To jul 08, 2008 7:58 pm
Napisal/-a glasni dolenjc
3.0, 232 KM, coupe je napisal/-a:
glasni dolenjc je napisal/-a:hja za toliko denarja je potem, najbolje d si pogledaš mal rabljene stvari


Stari, ne rabm ceuga buma v avtu..
Pa če bi bila vejica v tem tvojem stavku za naslednjo besedo, bi bil najbrž pomen povedi tak, kot si si ga želel. (Tako pa si pokazal popolnoma neznanje postavljanja vejic). :P


prvo kot prvo.kdo je pa govoril o kakšnem boom boomu. :?:
drugo.svaka čast d se ti nikul ne zmotš :?