Avdiofili, raj za vas...
 
najnaj.si
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Po mar 22, 2010 11:36 am

Dension ali xCarLink

Napisal/-a najnaj.si Po mar 22, 2010 11:43 am

Pozdravljeni,

na internetu sem zasledil novo spletno stran mp3avto na kateri prodajajo vmesnike za USB na obstoječem avtoradiu.
Za mojega je na voljo xCarLink USB/SD ter Dension Lite. Kakšna je razlika in katerega bolj priporočate?

Cena je ista, 109EUR

Hvala za pomoč pri izbiri
 
SPEEEED
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 57
Pridružen: Sr jun 14, 2006 10:27 am

Napisal/-a SPEEEED To mar 23, 2010 1:27 pm

Neke hude razlike ni, oba delujeta ok.
Jaz imam xCarLink in sem zelo zadovoljen. Kokr se meni zdi je celo boljši, ker podpira 999 komadov v mapi.
Če si pripravlje odšteti malo več pa predlagam Dension 300, ki podpira še prikazovanje naslova komada ter več mapa ipd...

Tvoja odločitev. Kateri avto oz. avtoradio pa imaš?

lp

aja pa stran ni nova, le prej je bil naslov xcarlink.si ;)
 
FuriousG
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe dec 08, 2006 1:15 pm

Napisal/-a FuriousG To mar 23, 2010 2:33 pm

Xcarlink meni ne deluje optimalno, ampak še vseeno bolje kot da bi poslušal CDje. Imam pa Passat 3bg, avtoradijo z navigacijo. Meni recimo ponavadi, ko ugasnem avto resetira xcarlink. Tako mi ne ustane komad tam, kjer sem nehal poslušat. Večkrat mi ob zagonu gre tudi v mapo 1, čeprav nebi smelo. Večkrat mi ob zagonu špila avtoradio, čeprav sem nazadnje poslušal mp3-je. Minus je tud to, da ni izpisovanja komadov, plus je to da delajo obvolanske komande.
Je pa še vseeno dooosti boljše kot navadni audio CDji. 8)
 
najnaj.si
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Po mar 22, 2010 11:36 am

Napisal/-a najnaj.si Pe mar 26, 2010 3:18 pm

Sem se odločil za xCarLink in sem zelo zadovoljen.
Zaslediti ni nobenih težav kot jih ti omenjaš...
Res da ni izpisovanja komadov, ampak to menda zato, ker tega ne podpira moj radio.
Kar se tiče delovanja je vse ok, tipoke na volanu delujejo, zvok odličen. To je pa to kar sem potreboval :)
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1265
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Napisal/-a jack86 To maj 25, 2010 12:42 pm

Pozdravljeni!

Si bom kr sposodil temo, da ne bom nove odpiral. Gre se za vmesnik med original avtoradiom in iPod-om z možnostjo obvolanskih komand. Ima kdo tuki to zadevo (na netu sem zasledil xCarLink iPod). Zanimajo me vaša mnenja, kako ste kaj zadovoljni s tem.

Hvala, Lp, J!
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov