Avdiofili, raj za vas...
 
bobi20
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: To maj 24, 2011 4:34 pm

problem z ojačevalcem

Napisal/-a bobi20 Sr avg 08, 2012 9:07 am

mam problem z ojačevalcem za wofer. vse sm priklopu tku kt je treba, prižgem radio sprednji zvočniki delajo normalno ampak ojačevalec se ne prižge, varovalke so cele
 
gdi
Novinec
 
Prispevkov: 190
Pridružen: Ne maj 13, 2012 4:04 pm

Re: problem z ojačevalcem

Napisal/-a gdi Sr avg 08, 2012 9:36 am

Predvidevam da sprednji zvočniki niso gnani preko ojačevavca?
Poglej remote kabel da ga nisi pozabu priklopt, preveri maso da ima dober stik z karoserijo da si pobrusiv okoli vijaki. In če so varovalke dobre bi moglo špilat :D
 
bobi20
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: To maj 24, 2011 4:34 pm

Re: problem z ojačevalcem

Napisal/-a bobi20 Sr avg 08, 2012 11:34 am

prej sm neki šaru po ojačevalcu in tku pršu do zaključka (rečmo) da plus tok pride do (pred) varovalko naprej pa ne. varovalka je cela sm jo tud zamenu a ne dela tok da ja verjrtn kriv del kamor je varovalka ustavljena
 
kicker
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po apr 01, 2013 2:19 am

Re: problem z ojačevalcem

Napisal/-a kicker Po apr 01, 2013 2:26 am

Lep pozdrav
Sem novi na tem foromu :)
Imam pa eno vprasanje glede činčov se gre ki so priklopleni v avtofersterker namreč sta 2 činč kabla beli in rdeči in ko izklopim redci činč mislim ga potgnem ven je to normlano da dalje igra bass brez kake spremembe? ko pa izklopim beli cinc ven pa nena dela bass? lepo bi proso za odgovor hvala. pa še eno vprasanje mam rdeči činč je malo zvit mislim tista plačka je malo postrani kaj to je kaj naorbe da glede tega nebi potem tudi vredo špilalo? hvala lp :D :)
 
peterturk18
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če apr 11, 2013 5:59 pm

Re: problem z ojačevalcem

Napisal/-a peterturk18 Če apr 11, 2013 6:19 pm

Imam problem " z + kablom". Kar naenkrat se mi sklopi ojačevalec. Nato pa sem probal dati varovalko pri akumulatorju ven pa ponovno noter pa zalaufam pa dela. In ko se peljem, pa mi spet čez neki časa crkne wofer( za ostale možne varjante sem premeru z multimetrom in ni bilo nič narobe). Ali je to "prešvoh" varovalka al kaj, mi zna kdo povedat oziroma opisati ta problem????!!! ( ko mi ni delal wofer je bila napetost na Power 1,6V). Hvala že v naprej za odgovor.
 
virtuoso89
Novinec
 
Prispevkov: 198
Pridružen: Ne maj 29, 2011 9:55 pm

Re: problem z ojačevalcem

Napisal/-a virtuoso89 Če apr 11, 2013 7:26 pm

Varovalka ni prešvoh, ker varovalko skuri in moraš novo kupit.
Kje točno si meril to napetost? A na sponkah na ojačevalcu?
 
peterturk18
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če apr 11, 2013 5:59 pm

Re: problem z ojačevalcem

Napisal/-a peterturk18 Pe apr 12, 2013 8:11 am

Aha. Ja to napetost sem meril na sponkah na ojačevalcu. Kaj bi potem bilo narobe?? mogoče v ohišju varovalke al kaj? Bistvu prej mi je normanlno delovalo zdaj nekaj časa nazaj imam pa ta problem !!
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov