Avdiofili, raj za vas...
 
Jasmin_125
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne okt 11, 2009 6:19 pm
Kraj: Koroška

Audi a4 zamenjava zvočnikov

Napisal/-a Jasmin_125 Pe apr 12, 2013 1:54 pm

Pozdravljeni mene zanima če je slučajno kdo menjal originalne zvočnike na audiju a4? Moj je letnik 2001 in sem lastnik že 4 leta. In v teh 4 letih sem vrjetno poslušal glasbo preveč na glas in je posledica tega konstantno hruščenje. Zato me zanima če ima kdo kakšne izkušnje o menjavi zvočnikov, kakšni zvočniki pašejo noter in te stvari. Iščem nekaj cenovno ugodnega če obstaja seveda. Stvar je v tem da sem totalno nesposoben glede avtoakustike in nimam sploh ideje kakšne zvočnike moram vgraditi. Gre se mi predvsem za kvaliteto zvoka. Je možno doseči približno kaj podobnega kot je bose sistem ? Ker oče ima v a6ki bose sistem in mi je res top. Torej hvaležen bi biv za vsako mnenje. Lp
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Audi a4 zamenjava zvočnikov

Napisal/-a Ivan36 Pe apr 12, 2013 2:38 pm

 
Jasmin_125
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne okt 11, 2009 6:19 pm
Kraj: Koroška

Re: Audi a4 zamenjava zvočnikov

Napisal/-a Jasmin_125 Pe apr 12, 2013 3:06 pm

Ivan36 je napisal/-a:Torej vzami si Bose za A4 :D http://www.motortrend.com/womt/112_9606 ... ewall.html


Heh. Sicer sem res gledal neke rabljene bose sisteme na ebayu samo res ne vem :). Sicer je moj audi en model novejši od tega torej 8E tip. Rabil bi nekaj, da bi lahko zamenjal z obstoječimi zvočniki :) Torej brez kakšnega kitanja in teh stvari le zamenjava :)
 
Uporabniški avatar
arijan
Novinec
 
Prispevkov: 463
Pridružen: Pe mar 11, 2011 10:38 pm

Re: Audi a4 zamenjava zvočnikov

Napisal/-a arijan Pe apr 12, 2013 3:47 pm

Če ne boš dal notri original zvočnikov, potem boš moral kupit vmesnike. Tako okrogli obročki pridejo, da lahko prišrauaš zvočnike gor.
 
Jasmin_125
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne okt 11, 2009 6:19 pm
Kraj: Koroška

Re: Audi a4 zamenjava zvočnikov

Napisal/-a Jasmin_125 Pe apr 12, 2013 4:09 pm

arijan je napisal/-a:Če ne boš dal notri original zvočnikov, potem boš moral kupit vmesnike. Tako okrogli obročki pridejo, da lahko prišrauaš zvočnike gor.

To glede vmesnikov sem zasledil na internetu ja. Vrjetno jih bom naročil iz ebaya :) Hvala :). Mogoče kakšen link kakšne zvočnike moram naročiti? Ter kako je z konektorji za zvočnike? :) Ter kako je z visokotonci? :) Naj omenim da trenutno imam v avtonu pionerjev radio mislim da je točna oznaka deh 7200 in imam vgrajen tudi "wofer". Lp
 
Uporabniški avatar
arijan
Novinec
 
Prispevkov: 463
Pridružen: Pe mar 11, 2011 10:38 pm

Re: Audi a4 zamenjava zvočnikov

Napisal/-a arijan Pe apr 12, 2013 6:52 pm

http://www.gapex.si/montazna_oprema/zvo ... terji.html
Te imaš v Sloveniji. Ne vem točno kake cene imajo pa v tujini. Samo da boš lahko primerjal.
Za zvočnike ti pa ne bi točno vedu. To ti bo pa mogu kdo drug povedat, ki ve več :)
 
mropc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 603
Pridružen: So feb 06, 2010 3:36 pm

Re: Audi a4 zamenjava zvočnikov

Napisal/-a mropc Ne apr 21, 2013 9:56 pm

Če vam je bose sistem v vozilu TOP potem lahko poceni pridete z zamenjavo. Mene do sedaj eden bose audio sistem ni navdušil. Za denar kot je se dobi marsikaj bolšega.lp
Vrni se na Avtoakustika in avtovideo

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov