Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a esem Pe dec 11, 2015 7:39 pm

@grosupeljčanka Petra

Kako si preverila km?
Koliko km in kateri letnik je avto?
Iz katere države so ga uvozili?

Kje vidiš nevoščljivost in škodoželjnost?
Zakaj ne delaš odstavkov in manj slovn. napak - da bo bolj berljivo/razumljivo?

BTW - podobnih postov, kot je tvoj, je bilo že veliko (1. post hvalospevi neki levi firmi, običajno slabo napisani) in zanimivo - brez izjeme so se avtorji izkazali kot (so)delavci take firme. Je morda tudi s tabo tako?
 
Uporabniški avatar
ModraW
Novinec
 
Prispevkov: 230
Pridružen: Po dec 07, 2015 9:01 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a ModraW Pe dec 11, 2015 8:26 pm

Pri nas še pooblaščeni trgovci novih vozil vrtijo kilometre na rabljenih, prikrivajo št.lastnikov, tudi celo uvažajo rabljena vozila z veliko št prevoženimi kilometri iz NEM, FRA, BEL itd...kar bi jaz prepovedal prodajlcem novih vozil.

Pri trgovcih z rabljenimi je pa milorečeno texas in vsak nakup bi se moral opraviti z skrajno mero previdnosti ne glede na dobre/slabe izkušnje z katerikoli prodajalcem kar kdo napiše na net.

Pri nas je tudi zelo popularno preprodajanje ko fizična oseba na veliko prodaja vozila(delo na črno) in v tujini perejo denar. Od takega je najslabše kupiti, ker razen da ga "profesionalno" opere da se avto blešči kot nov in da poviša ceno za vsaj 1000€ ne popravi ničesar mehanskega ali pa popravijo za prvo silo zelo slabo. Vse kar je zbijejo kilometre in zamenjajo kakšne gume na pedalu sklopke, usnjene manšete na menjalniku, očistijo plastko motorja itd...
 
Uporabniški avatar
Gricko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1919
Pridružen: Sr jun 02, 2004 7:49 pm
Kraj: ljubljana AR156SW

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Gricko Pe dec 11, 2015 9:24 pm

@grosupeljčanka Petra je po mojem mnenju kar en gospodič, ki je prijatel/ uslužbenec/ lastnik ali kaj zelo bizu podjetju........

Ker delam v grosuplju, sem se tam večkrat vstavil, ko sem kupoval avto......ker sem gledal smax 2.2, ki jih je bilo takrat na našem trgu zelo malo ( samo par primerkov na celem avtonetu) in je bil en tudi pri njih......sem seveda preveril avto.....

v glavnem tisto kar so pisali tudi približno ni vstrezalo tistemu kar so prodajali....ko sem jim to omenil, so rekli da pri njih je tako.....no čez 2 uri je bil oglas spremenjen (glede na to kar sem jim govoril) ampak še vedno tudi malo ni bilo točo.....
v glavnem po njihovo max oprema, je pol stvari manjkalo, nivo opreme titanium S ( kar tudi približno ni bila)....
Avta seveda nisi mogel peljati razen po parkirišču, glede servisne....kaj je to...aja tisto nam bodo še poslali iz nemčije.....bojo ja :huh:
Glede na vse sem se pač obrnil .....

podobna zgodba je bila z C4 picaso, ki ga je sodelavec kupoval......smo se tudi le obrnili

in podobno je bilo še z alfo 159 ki sem jo zase gledal....in se zopet le obrnil.....

glede na vse to, sedaj tudi pogledati ne grem več......pa nisem edini z takimi izkušnjami.......

torej je večina komentarjev tu kar realnih......pa niti ni to edini forum, kjer imajo ljudje enako mnenje o njih....torej bo nekaj na tem......
 
grosupeljčanka Petra
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe dec 11, 2015 4:52 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a grosupeljčanka Petra Pe dec 11, 2015 10:12 pm

No sedaj pa vidim , kako se temu tako streže. Drugače sem Gospa Petra in ne gospodič , kot nekateri to mislijo. Moje slovnične napake , kot se nekateri zato zatikate nimajo veze. Jaz samo izražam svoje mnenje in izkušnje do podjetja AG AVTO D.O.O., ki pa nimam nobene veze z njimi.

Ce vas že zanima kupila sem Passata 2.0 TDI DSG. Predno sem ga kupila sem prosila za št. šasije,še isti dan sem klicala kolega, ki je mehanik na pooblaščenem servisu. Mehanik mi je zagotovil , da so kilometri realni, saj je imelo vozilo v Nemčiji predno se je prodal v Slovenijo znano vso zgodovino vozila. Kot sem omenila jaz sem kupila vozilopri podjetju AG AVTO D.O.O., je pa res , da sta na isti lokaciji dve prodaji vozil in jaz ne vem pri kateri ste vi to gledal, da imate tako slabe izkušnje z njimi.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a pskoda Pe dec 11, 2015 10:28 pm

:lol: passat 2.0tdi z nemčije z realnimi kilometri pri naših švercerjih :lol: :roll:
Lp
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a esem Pe dec 11, 2015 11:17 pm

Še enkrat - letnik in št. km! Bomo takoj vedeli, ali so realni ali ne, tako kot bomo vedeli, pri čem smo, tudi, če teh podatkov ne bomo deležni.

BTW - slovn. pravila seveda niso zaradi lepšega, kot se nekaterim Petram dozdeva, so predvsem zaradi razumljivosti.
To je žal splošna težava ali celo banalno neznanje.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a pskoda So dec 12, 2015 9:28 am

Sigurno, da boš zvedel ta podatek

Tukaj gor piše neke brezvezne bedarije in sama sebi dela tako antireklamo, da glava peče in se ne zaveda, da tukaj gor niso dedki in babice oz ljudje, ki nimajo pojma o avtih
Lp
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a DePalmo So dec 12, 2015 5:48 pm

eentox je napisal/-a:avto grosuplje, grosuplje avto, anitinstudio, sedaj AG... pa verjetno še kaj na tem naslovu.... :lol:

Zakaj bi nekdo ki posluje pošteno spreminjal ime firme??

Je tudi možno da si dejansko dobila dober avto, ampak možnosti za kaj takega je manj kot 1%, zato nihče ne vrjame.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Firediver So dec 12, 2015 7:26 pm

Čista logika bi bila, da bi pošten prodajalec gradil na renomeju in da bi njegova firma sčasoma postala sinonim kakovosti..ampak to je dolgotrajno in mukotrpno delo...čista bedarija pa bi bila, da bi tak prodajalec vsake toliko časa zamenjal ime firme in zopet delal znova "iz nule". Ampak dopuščam možnost, da je mazohist...(ne smemo kar obsoditi, da je prevarant, a ne?) :)
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
ketchup12354
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po dec 14, 2015 7:03 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a ketchup12354 Po dec 14, 2015 7:13 pm

No, jaz sem ravno v fazi nakupa avta pri AG AVTO, bom lahko v sredo povedal kako se je izteklo.

Pa tisti ki serjete, da spreminja ime firme in podobno...preberite si cel post...Tam so 2 podjetji, AG AVTO IN GROSUPLJE AVTO.
Noben nič ne spreminja...
Jutri grem po avto, v sredo pa k mojemu mehaniku in če v kaj posumi, šibam na AMZS na celoten pregled vozila.
Zatrdili so pa da dobim pisno garancijo na kilometre in o brezhibnosti vozila, pa če se izkaže da kaj ne štima vračajo denar.



.
 
rob512
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 38
Pridružen: So jan 29, 2011 12:01 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a rob512 Po dec 14, 2015 7:26 pm

A ni že dovolj? Daj nehaj se smešiti!
 
blaze11
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne okt 24, 2010 8:23 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a blaze11 Po dec 14, 2015 9:13 pm

Avto Grosuplje d.o.o. ne obstaja več je že zaključil v stečaju.
 
ketchup12354
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po dec 14, 2015 7:03 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a ketchup12354 To dec 15, 2015 9:45 pm

Po celotnem pregledu avta, 2 mehanika potrdila, da nima zbitih kilometrov in vse deluje brezhibno.
Odličen nakup za super ceno.
Kar ni bilo povedano od strani prodajalca (kar nisem niti pričakoval) da je sprednji branik bil primljen in prefarban.
In to je vse.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a pskoda To dec 15, 2015 10:17 pm

Dajte se že nehat prijavljat pod drugimi niki pa si sami sebi pizdarijo delat.
Že po samem videzu avtomobilov se vidi, da kilometre vrtijo oz vrtite ko norci pa tudi bedarije pišete, ker noben mehanik ne more 100% zagotovit, da nima zbitih kilometrov.
Če je rekel, da je bil spredaj štrihan in se dela poštenega je zato, ker prekriva bolj pomembne stvari

Napiši tip avta, motorja in ne mi nabit, da je VW, audi, mercedes, bmw in karavani z dizel motorji


grosupeljčanka Petra je napisal/-a:No sedaj pa vidim , kako se temu tako streže. Drugače sem Gospa Petra in ne gospodič , kot nekateri to mislijo. Moje slovnične napake , kot se nekateri zato zatikate nimajo veze. Jaz samo izražam svoje mnenje in izkušnje do podjetja AG AVTO D.O.O., ki pa nimam nobene veze z njimi.

Ce vas že zanima kupila sem Passata 2.0 TDI DSG. Predno sem ga kupila sem prosila za št. šasije,še isti dan sem klicala kolega, ki je mehanik na pooblaščenem servisu. Mehanik mi je zagotovil , da so kilometri realni, saj je imelo vozilo v Nemčiji predno se je prodal v Slovenijo znano vso zgodovino vozila. Kot sem omenila jaz sem kupila vozilopri podjetju AG AVTO D.O.O., je pa res , da sta na isti lokaciji dve prodaji vozil in jaz ne vem pri kateri ste vi to gledal, da imate tako slabe izkušnje z njimi.


Še vedno čakamo na odgovor letnik in prevoženi
Zadnjič spremenil pskoda, dne To dec 15, 2015 11:03 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Lp
 
Uporabniški avatar
Gricko
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1919
Pridružen: Sr jun 02, 2004 7:49 pm
Kraj: ljubljana AR156SW

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Gricko To dec 15, 2015 10:59 pm

sam res....na forum se je prijavil le iz enega razloga.....da nam pove, kako super prodajalci so in kako fer so..... :mrgreen: :mrgreen:

a ste lahko še bolj patetični, z vsako novo objavo in obrazložitvami zakaj "so - ste" dobri delate večje te.pce iz sebe glede samopromocije pa......

svizci, pa folije, pa čokolade pa to..... :lol:
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a pskoda To dec 15, 2015 11:03 pm

Isti oz podoben avto v tem primeru passat (ki je kao od uporabnice @grosupeljčanka Petra) je v nemčiji cenejši cca 1,5keur kot pri nas. Če prištejemo vse stroške pri uvozu je čista zguba oz je kar krepko v minusu oz pri teh "znanih" znamkah malo manj, ker pri nas bi se večina rada vozila v luksuznih avtih za male pare in je povpraševanje večje in posledično cena višja, kar je dobro za švercarje. Ta minus se pokrije z vrtenjem kilometrov (najbolj pogost), razbitimi avtomobili (bolj ali manj), dragimi napakami,.... pri teh stvareh se nabava avta zelo poceni in tukaj na hitro popravi (veliko krat videl kakšna jajc_a ampak dobesedno jajc_a pripeljejo sem) in prodajo "popravljene" za mastne denarje naprej.

Dobrega avta pri švercerjih, uvoženih avtomobilih ni, ampak so samo slabi in najslabši razen če gre kupec sam ponj
Lp
 
ketchup12354
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po dec 14, 2015 7:03 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a ketchup12354 Pe dec 18, 2015 10:00 am

peugeot 5008 2.0Hdi letnik 2011
116000km
peljal še na Peugeot servis in so preverili zgodovino... 3 servisi na 30000km so bili narejeni.
so rekli da je super ohranjen,...vse dela brezhibno.
 
metor
Novinec
 
Prispevkov: 389
Pridružen: Ne maj 11, 2014 3:23 pm
Kraj: GO

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a metor Pe dec 18, 2015 4:09 pm

In kdo bo temu verjel, nekje morajo dobiti dobiček pri uvozu. Raje kupim nov avto nižjega ranga, kot da se z nekim prešvercanim passatom vozim.
Don't worry, be happy ;)
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a pskoda Pe dec 18, 2015 4:12 pm

metor je napisal/-a:In kdo bo temu verjel, nekje morajo dobiti dobiček pri uvozu. Raje kupim nov avto nižjega ranga, kot da se z nekim prešvercanim passatom vozim.


X2
Lp
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a čare Pe dec 18, 2015 4:32 pm

Oba odbijača pa kakšna vrata ma za pofarbat pa je že cenejši.Kupuje se na dražbah in od leasingov in na količino je spet toliko ceneje,če pa hočeš res avto v nulo pa po novega s tem da ga boš spremljal odkar bo zapustil fabriko in dokler ne pride do tebe,kar pa je nemogoče.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot], mišek in 43 gostov