Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
sladand
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To sep 02, 2014 11:21 pm

AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a sladand To sep 02, 2014 11:26 pm

Lep pozdrav vsem zanima me če ima kdo izkušnje s temi prodajalci vozil in kakšno je vaše mnenje o tem vozilu http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=876 ... MP%20POT...
Prvič kupujem vozilo iz uvoza kakšne so vaše izkušnje glede realnih kilometrov.?
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1636
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Cefizelj Sr sep 03, 2014 10:19 am

A zdej so že AG Avto. :lol: Samo stran....
 
Veron
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Ne maj 01, 2005 3:04 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Veron Sr sep 03, 2014 11:57 am

kaj je pa blo prej?
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a eentox Sr sep 03, 2014 12:33 pm

avto grosuplje, grosuplje avto, anitinstudio, sedaj AG... pa verjetno še kaj na tem naslovu.... :lol:
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a grega983 Sr sep 03, 2014 12:58 pm

Dejansko sta na tem naslovu dve podjetji.
Sem pri sosedih pogledal nekaj plehovja pa me je minilo. Pogled preko ograje je bil pa še slabši ......
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
sladand
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To sep 02, 2014 11:21 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a sladand Sr sep 03, 2014 1:04 pm

ma dobro a je kakšen da je pošten in da prodaja avto v realnem stanju?
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a čare Sr sep 03, 2014 1:48 pm

eentox je napisal/-a:avto grosuplje, grosuplje avto, anitinstudio, sedaj AG... pa verjetno še kaj na tem naslovu.... :lol:

Ne poznaš zgodbe.
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1636
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Cefizelj Sr sep 03, 2014 2:18 pm

sladand je napisal/-a:ma dobro a je kakšen da je pošten in da prodaja avto v realnem stanju?


Realno gledano. Pojdi na mobile.de al pa autoscout24.de (lohk tut it), poišči avto kot si ga želiš in si poglej ceno. Primerjaj ceno z našimi ponudniki uvoženih vozil. Potem prištej prevoz avta v Slovenijo, DMV, homologacijo in seveda, da ne pozabimo, zaslužek prodajalca, ki mora bit čimvečji....in se vprašaj kako je vse skupaj sploh možno. :)
 
Veron
Novinec
 
Prispevkov: 341
Pridružen: Ne maj 01, 2005 3:04 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Veron Sr sep 03, 2014 3:31 pm

eentox je napisal/-a:avto grosuplje, grosuplje avto, anitinstudio, sedaj AG... pa verjetno še kaj na tem naslovu.... :lol:

Kakro vidiš, so ti že drugi pojasnili, da sta to 2 različni podjetji.
 
sladand
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To sep 02, 2014 11:21 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a sladand Sr sep 03, 2014 3:40 pm

Kaj pa ima kdo iskušnje z AVTO MOBIL Predrag Nikolić.
 
zundapp
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 594
Pridružen: Ne mar 16, 2003 10:55 am

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a zundapp Sr sep 03, 2014 3:44 pm

Pa kako to razmišljate, a kupujete lastnike al avto...
Pejt pogledat avto, če je dober je dober, če si v dvomih pa tudi novega ne kupiš al ja..?
 
sladand
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To sep 02, 2014 11:21 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a sladand Sr sep 03, 2014 4:44 pm

Če je dobr je dobr če lastnik oziroma avto hiša serje ga bo vedno sral nemoreš primerjat nov avto z rabljenim. mislim če ne misliš pomagat pejt na fb.
 
zundapp
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 594
Pridružen: Ne mar 16, 2003 10:55 am

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a zundapp Sr sep 03, 2014 5:15 pm

Ja saj pravim če je dober je dober, toraj moraš it pogledat,... tebe je pa strah avte hiše oz. lastnika!
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7524
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a pskoda Sr sep 03, 2014 6:03 pm

Po moje te bo prej komet zadel preden boš tam dobil dober avto ;)
Lp
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a čare Sr sep 03, 2014 6:29 pm

No saj vsi pa tud niso zanič.Ok poznam lastnike vseh teh firm tam v Grosuplju in poznam tudi ljudi ki so tam kupili avte in se kar vozijo tko da kar jih jaz poznam avtom nič ne manjka.Vsak avto je treba vidt,probat,prevert kar se preverit po št. šasije da in se odločit.Trg je poln vozil,izbira je ogromna,vzet si je treba cajt in raziskovat.Če pa koga moti da je bil kak blatnik ali vrata štrihan potem pa tudi nov avto iz trgovine ni zanj,ker se jih lepo število poškoduje med transportom...
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a čare Sr sep 03, 2014 6:30 pm

Pa ne zagovarjam grosupeljskih avto dilerjev,ker v končni fazi so vsi slovenski dilerji nateguni,ker so lahko,ker jim država to dopušča.
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a eentox Sr sep 03, 2014 7:26 pm

čare je napisal/-a:
eentox je napisal/-a:avto grosuplje, grosuplje avto, anitinstudio, sedaj AG... pa verjetno še kaj na tem naslovu.... :lol:

Ne poznaš zgodbe.


priznam v tem primeru je ne, ampak zapiranje d.o.o. in odpiranje pod drugim imenom nikoli ne pomeni nekaj dobrega o lastniku...

Kot so že nekateri rekli, treba je it avto pogledat pa se vidi stanje. Nov ni noben, dober primerek pa se tudi lahko najde
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
grosupeljčanka Petra
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe dec 11, 2015 4:52 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a grosupeljčanka Petra Pe dec 11, 2015 5:22 pm

Lep pozdrav vsem skupaj!

Ko berem razne objave vseh skupaj in ljudi, ki pluvajo čez podjetje AG AVTO Grosuplje me zmrazi. Samo , ko pomislim kako smo Slovenci zelo nevoščljiv narod se resnično vprašam, kako daleč lahko pride zloba določenih ljudi, da spluvajo nekoga ali nekaj, kar morda ne poznajo.Omenjate, kako so zanič kako so prevaranti in nevem kaj. A svojega imena ne razkrivate! Le zakaj? Ste resnično opravili nakup pri njih, ali zelite podjetju skoditi zgolj iz hudobije in , da slučajno nekomu nebi šlo dobro v poslu. Kot so že omenjali sta dva različna podjetja z prodajo rabljenih vozil. To je podjetje AG AVTO GROSUPLJED.O.O. in podjetje GROSUPLJE AVTO D.O.O. Iin kot je razvidno se gre za dva popolnoma različna podjetja.Seveda lahko tudi morebitni obstoj podjetij preverite tudi na AJPES-u. Jaz kot kupec sem ravno pri omenjeni firmi AG AVTO GROSUPLJE D.O.O., kupila Passata 2.0 TDI in moram reči , da je avto brezhiben in v zelo dobrem voznem stanju in seveda kilometri niso bili prevrteni, kot nekateri trdite. Tako da no dejte ljudje malo manj pluvati pa biti skodoželjni. Sem punca pa zelo dobro vem, da se kilometri še kako hitro dajo preveriti ali so prevrteni ali ne in če je kaj narobe z avtom , še vedno lahko odpeljete na preglede drugam. Verjamem, da je morda nekdo bil z kakim avtmobilom nezadovoljen in itd. saj smo bili vsi kdaj, to pa ne pomeni , da je za mojo okvaro vozila kriv prodajalec le če se ne izkaže tako ,da gre za serijsko napako ali okvaro. Tako, da tisti , ki imate namen obiskati prodajo vozil pri podjetju AG AVTO GROSUPLJE D.O.O., kar pojdite tja in se sami prepričajte o kvaliteti in izbiri avtomobilov. Jaz pa vem, ko bo čas menjave vozila se bom definitivno obrnila se na njih. Lep dan vsem
 
eUros
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne avg 15, 2010 10:33 am

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a eUros Pe dec 11, 2015 6:32 pm

Slika
 
rob512
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 38
Pridružen: So jan 29, 2011 12:01 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a rob512 Pe dec 11, 2015 6:40 pm

grosupeljčanka Petra je napisal/-a:Jaz pa vem, ko bo čas menjave vozila se bom definitivno obrnila se na njih. Lep dan vsem

Jaz pa sigurno NE!!!!!


samopromocija
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 1992Diavolo1992, Google Adsense [Bot] in 106 gostov