Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a ban Po feb 06, 2017 1:50 pm

Avto gosuplje d. o. o. so od leta 2015 v stečaju, medtem ko podjetje grosuplje avto ne obstaja, vsaj ne uradno, imajo pa internetno stran
http://grosuplje-avto.si/kontakt/index.html
http://www.bizi.si/AVTO-GROSUPLJE-D-O-O ... -podjetje/
AG avto posluje normalno
http://www.bizi.si/AG-AVTO-D-O-O/maticno-podjetje/
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a čare Po feb 06, 2017 2:49 pm

obstaja pa ANITINSTUDIO d.o.o.
 
Dizzy
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Pe apr 10, 2015 7:51 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Dizzy Po feb 06, 2017 4:15 pm

tako, ta Anitinstudio d.o.o. so Grosuplje Avto. Avto Grosuplje, ki so v stečaju, pa so tisti, zaradi katerih sta se načeloma oba "dealerja" znašla na slabem glasu ...
 
Uporabniški avatar
radar
Uporabnik
 
Prispevkov: 916
Pridružen: Po maj 09, 2005 9:44 am

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a radar Po feb 06, 2017 6:53 pm

pregovor pravi: " Volk dlako menja, narave nikoli".... tako, da vi kar tam kupujte.

Sam grem tja samo po nekaj letih pozitivnih izkušenj kupcev...

lp
 
viki18
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To mar 14, 2017 11:53 am

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a viki18 To mar 14, 2017 12:07 pm

si že nekaj časa redno ogledujem a3. danes pač kot ponavadi pogledam kaj je kaj novega in naletim na to : http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... AVTO.KLI...
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... VTO.KLIM...
obadva oglasa sem šla večkrat skozi razlike med avtoma ne najdem. očitno je pri njih povej koliko km želiš toliko dobiš :D no ja izkušenj z njimi sicer nimam a po temu kar sem prebrala in zgornjih linkih pr njih definitivno nebi kupovala.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Firediver To mar 14, 2017 1:02 pm

Škoda, ker Avto.net ne zahteva obligatorno še VIN številke, bi se kar precej samo od sebe uredilo. Ampak je najbrž prelahko, pa preveč denarja se vrti v tem, da bodo to kdaj uvedli...
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a jack86 To mar 14, 2017 3:01 pm

Poklič pa zahtevaj obe vin številki, če ne, se bom jaz danes tam ustavil!
 
viki18
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: To mar 14, 2017 11:53 am

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a viki18 To mar 14, 2017 10:41 pm

sem klicala danes popoldan. mi je zatrdil da sta dva različna avta. da se vidi po volanu. sem sla seenkrat skozi slike. se točno vidi da so slike iste,.. pri tistem ki ima okvaro je na elektroniki. s partnerjem imava sicer 3vratno 3ko pa rabiva pač zaradi dveh otrok še družinski avto. je isto problem z elektroniko nevem očitno so to hibe audijev. imava armaturo kakor božičen drevešček, določene stvari delajo določene ne. začelo se je z vrati zdaj pol ukazov ne dela pa sem poskusila z vsem priklopili na računalnik, glede na to da lahko zakleneš samo ročno poskusila z resetiranjem ključa- ne vem kako se drugače izrazit pa ni bilo nič drugače. začelo se je pa da samo tipka za šipe ni prijela. nevem po temu danes pri njih definitivno nebi kupovala. se vidi z vesolja da nekaj ne štima. bi pa prišla tja pa kot primer enega nebi bio več (verjetno tistega z večimi kilometri?)
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a jack86 Sr mar 15, 2017 8:47 am

Kaj pa VIN številki? Jih ne dajo?
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a sašo5 Sr mar 15, 2017 9:00 am

viki18 je napisal/-a: no ja izkušenj z njimi sicer nimam a po temu kar sem prebrala in zgornjih linkih pr njih definitivno nebi kupovala.

tu se tud lepo vidi, da s prvim branikom/lučmi nekaj ne štima.....IN GRE ZA ISTI AVTO - prav po tem se vidi...
A3 hočeš? do kolk €?
 
Janez2017
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe jun 23, 2017 9:19 am

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a Janez2017 Pe jun 23, 2017 9:27 am

Pred časom sem kupovala pri njih avto, toda k sreči sem peljala avto na pregled in ga s mehanikom preverila, ki je ugotovil čuda stvari (preverjena je bila tudi zgodovina avta, ki se je močno razlikovala od info prodajalca)...seveda je nakup gladko odpadel :)
Avto je imel prevrtene km nazaj (in to ne malo), bil je zbit...potrebno bi bilo narediti velik servis, že pred časom, ki seveda ni bil narejen...itd
Sami so mi trdili, da je vse ok, da se km ne da prevrteti...avto nikoli zaleten...v glavnem nategovalci!

Podjetje: http://www.ag-avto.si/
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2192
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a limas To jul 18, 2017 11:09 am

Dobiti rabljen avto brez skritih napak pri dilerjih je enak loterijski premiji. Seveda so redke izjeme.

Glede naših dilerjev na splošno menim, da so se nekoliko popravili. Še vedno je preveč razbitin in sestavljenk, kilometri pa se ne vertijo več tako veliko. Pri preprodajalcih, ki veljajo za bolj poštene prevrtijo za kakšen interval in nič več.

Nakup novega je še vedno zakon.
Ostati v C segmentu (megan, tipo, fokus...) pri novem niti ni tako velik finančni udarec.
Ampak kaj, ko hoče Slovenceljn črnega bimerja, audija ali trikrako zvezdo za pol cene. Potem pa se dogajajo grozljivke.
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: AG AVTO Grosuplje

Napisal/-a nered To jul 18, 2017 11:37 am

Ja pa no kako bos pa dal sosedom vedeti, da si kredito/lizing - sposoben.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov