Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
mevden
Uporabnik
 
Prispevkov: 1272
Pridružen: So okt 18, 2003 6:19 pm
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: kupujem Golf Variant

Napisal/-a mevden Po okt 15, 2018 12:38 pm

Nisem se peljal golfa 7,imam pa veliko izkušnj z octavijami, passatom in nekaj malega z meganom 4. Meganov 4 imamo nekaj v sluzbi in niso slaba vozila. Še vedno pa to ni to. Že pri navigaciji se zatakne, saj ni točna in kar nekaj zadev manjka. Tko da, za ta denar je to to. Da ne govorim da je megan cel plastičen zunaj, ko pelješ 160km na uro se kar prva havba trese/zvija.
 
VW T4
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 646
Pridružen: Če okt 10, 2013 5:21 pm

Re: kupujem Golf Variant

Napisal/-a VW T4 Po okt 15, 2018 6:59 pm

hmmm zvija se spredaj edini del, ki ni plastičen. Mogoče bi pa morali še havbo naredit plastično :mrgreen:
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: kupujem Golf Variant

Napisal/-a void Po okt 15, 2018 9:48 pm

mevden je napisal/-a:Nisem se peljal golfa 7,imam pa veliko izkušnj z octavijami, passatom in nekaj malega z meganom 4. Meganov 4 imamo nekaj v sluzbi in niso slaba vozila. Še vedno pa to ni to. Že pri navigaciji se zatakne, saj ni točna in kar nekaj zadev manjka. Tko da, za ta denar je to to. Da ne govorim da je megan cel plastičen zunaj, ko pelješ 160km na uro se kar prva havba trese/zvija.


Kaj se tiče multimedije/navigacije se strinjam, precej slaba, ampak se izboljšuje z vsakim updejtom.
Kaj se tiče havbe, sem to sam opazil premikanje havbe na slabi cesti, ampak samo na 2016/začetek 2017 letnikih, pri novejših so očitno dodali neke ojačitve.

Sicer pa kaj lahko pol reče človek za G7 in G6 ki imajo tudi en kup problemov? Da si dobil kaj si plačal? :lol: Vsako vozilo ma svoje muhe in hibe in slabe lastnosti. Še vedno se pa bolj upam kupit trenutno renojev agregat, kot pa VAGov. So se v zadnjih desetih letih veliko bolj izkazali.
 
mardy
Novinec
 
Prispevkov: 437
Pridružen: Če avg 11, 2011 9:38 am
 
klekej
Novinec
 
Prispevkov: 487
Pridružen: So avg 01, 2009 3:40 pm

Re: kupujem Golf Variant

Napisal/-a klekej To okt 16, 2018 11:58 am

Dizel no go.
 
pleomax
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 598
Pridružen: Po jul 07, 2014 3:46 pm

Re: kupujem Golf Variant

Napisal/-a pleomax To okt 16, 2018 7:29 pm

Kakor komu sicer. Sam sem se peljal z golfom 7 z 1.2 tsi. Oprema je bila dobra (ksenon, prednji, zadnji senzorji,...). Mi je bil všeč. Dobra izdelava, dobro se sedi ampak v primerjavi s 308-ko pa po mojem pogrne na trdeh sedežih odzadaj. Me je bolel križ, medtem ko me na 308-ki ni niti malo. Sama armaturna plošča je dobra pri golfu ampak pri 308 nedvomno boljša in resnično dobro obložena z mehko gumo. Volan mi je sicer pri obeh dober, a iz uporabniškega vidika se mi zdi rešitev pri 308, da gledaš nad volanom, kjer so ti števci višje in bolj blizu, boljša. Tudi lažje se mi zdi vrtet majhen volan. Tako da dober avto je, merilo pa zagotovo za mene ne. Sploh ko vidim napredek hyundaia in njihovo že nesramno dobro zanesljivost, se mi zdi upravičeno, da bi bila cena hyundaia i30/kie ceed enaka golfu, če ne celo malo višja. Dejstva, da vw na lestvici zanesljivosti pada skupaj z audijem, ne more nihče zanikati, saj to dokazujejo tudi razna poročila zavarovalnic in nenazadnje tudi uporabniki iz svojih lastnik izkušenj.
 
klekej
Novinec
 
Prispevkov: 487
Pridružen: So avg 01, 2009 3:40 pm

Re: kupujem Golf Variant

Napisal/-a klekej Ne okt 21, 2018 11:33 am



Si ga je že šel kdo pogledat? Očitno je cena res močno previsoka ali pa je kaj narobe. Sta pa prišli še dve zanimivi Octavii. Novejša ma isto ceno kot nova Family, pri drugi pa si s pogajanji že skoraj pri novem Golfu Comfortline 1.0.

https://www.avto.net/ADS/details.asp?id ... 0Ambitio...

https://www.avto.net/ADS/details.asp?id ... 0Ambitio...
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov