Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Rebra
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: To mar 25, 2008 8:01 pm

Re: Avto za 700eur

Napisal/-a Rebra To mar 21, 2017 7:11 pm

Če ti najbolj odgovarja laguna 1 in te moti samo glasen motor, potem jo kupi + vloži kakšnega stotaka za dodatno zvočno izolacijo.
 
Uporabniški avatar
freddie
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Če mar 25, 2010 5:47 pm

Re: Avto za 700eur

Napisal/-a freddie Sr mar 22, 2017 11:38 pm

Res je, da so avti stari, a to ne pomeni, da morajo biti že vsi za na odpad. Moj je star skoraj 20 let, prav nič šparan, pa še zmeraj ne zgleda tako porazno kot večina avtov na avto.net. S tem, da je vreden točno 700eur manj od moje magične meje za nakup.

Glede Lagune 1: ne moti me le glasnost. Tudi poraba (zaradi visokih obratov) je v višavah. Skoraj dva litra več kot v Meganu (tega gotovo ne odtehta le dodatna teža).

Razne Corse, Clie, Fieste ipd bom prepustil mamicam, ki gredo ob sobotah na sladoled. Jaz potrebujem avto, ki bo udobno prevozil več kot 1500km v enem šusu. Megane je to zmogel, pa je vreden 0 evrov. Gotovo se bo našel še kak avto za max 700eur, a s klimo, ki bo zmogel podobno.

Mercedes E klaso W124 (1985-1994) bom kljub temu še preizkusil, ko dobim kakšno okusno.
 
avtofan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: Po dec 26, 2016 5:54 pm

Re: Avto za 700eur

Napisal/-a avtofan Če mar 23, 2017 9:46 pm

Ce delas veliko kilometrov je se najbolj zihr, ce kupis nov avto pa ga imas par let pa se garancijo imas...To za 700 evrov je pa bolj kot ne za na odpad pa se vsaj kaksnega jurja moras vlozit v avto da se sploh lahko vozis.Nevem zakaj nekateri kopujete avte, ki so prakticno za na odpad in pricakujete, da bo brez napak.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Avto za 700eur

Napisal/-a Firediver Pe mar 24, 2017 6:02 am

Najbrž zato, ker je avto najslabša naložba in jim je za praktično ničvreden avto vredno dati največ 700€, hkrati pa si po opremi, zmogljivostih in porabi želijo novega.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
zundapp
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 594
Pridružen: Ne mar 16, 2003 10:55 am

Re: Avto za 700eur

Napisal/-a zundapp Pe mar 24, 2017 12:49 pm

Pa ker znamo tudi sami kaj narediti v nasprotju z onimi drugimi .....
 
Uporabniški avatar
freddie
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Če mar 25, 2010 5:47 pm

Re: Avto za 700eur

Napisal/-a freddie So mar 25, 2017 12:23 am

Vedno sem vozil takšne avte brez posebnih težav. Že moj avto, ki je vreden 0eur pa se še zmeraj kraljevsko in zanesljivo pelje je dokaz za to. Prepričan sem da bom dobil nekaj dobrega za ta denar. Po nemških avtocestah drvi cel kup 20-30 let starih Oplov Senatorjev, Mercedesovih Ejev, celo Peugeotov 605, Renaultov Safranov itd.
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Avto za 700eur

Napisal/-a Locher So mar 25, 2017 6:25 am

pskoda je napisal/-a:Človek božji to so avtomobili stari +18 let z zamenanimi 100 in 1 lastniki povrhu tega pa še gledaš avtomobile nižjega srednega razreda oz nekatere celo višjega razreda. Tukaj za to ceno nimaš šans, da dobiš tak avto kot si želiš sploh pa ne za ta drobiž.
Jaz ti priporočam, da gledaš nižji rang, rang cliota, corse, fieste,... za ta denar. Za corso vem, da ima letnik 1998 že klimo, servo, centralno zaklepanje, el. šipe in še kaj bi se našlo


Se dobi, vendar je treba imeti srečo, da prodajalec prej ne obupa in ga raje odpelje na odpad kot nekomu šenka. Ko sem pred leti prodajal dvajset let star avto v mint stanju, servisiran, brez napak, z v piko ohranjeno notranjostjo, pol leta starimi letnimi gumami, novim zimskim kompletom na original alu platiščih, pa je folku bilo težko dati par stotakov več od povprečja.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov