Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
strat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: To apr 11, 2017 9:13 pm

rjavina na vratih

Napisal/-a strat To apr 11, 2017 9:27 pm

Zivijo
Nekaj imam v planu kupit, cena priblizno ugodno ampak zal ta rjavina na vratih me zelo moti. Zanima me je vredno popravilo ali kar zamenjava vrat ...Kolk bi stalo popravilo, priblizno, se splaca? Po mojem to bo cez nakej casa spet enako....ne vem.
Hvala
Priponke
rja.jpg
rja.jpg (21.51 KiB) Videno 797 krat
If you're feeling good, don't worry......you'll get over it.
 
mardy
Novinec
 
Prispevkov: 437
Pridružen: Če avg 11, 2011 9:38 am

Re: rjavina na vratih

Napisal/-a mardy Sr apr 12, 2017 7:11 am

Iz slike ne gre oceniti kakšno škodo je rja že povzročila. Če je pleh prežrt bo vsekakor ceneje kupiti nova vrata, poglej po odpadih - za kateri avto sploh gre - Xsara?

Če pa gre samo za mehurje, kar sicer dvomim, potem se zadeva da sanirat, vendar to mora biti narejeno kvalitetno, kar pa ti spet zna narediti stroške. V nasprotnem primeru bo po naslednji zimi spet cvetelo.

Pazi tudi glede odtenka barve, šifra barve v prometni po nekaj letih žal več ne ustreza trenutnemu odtenku barve, ker z leti zbledi. Ostro oko dobrega kleparja bo to že opazilo.
 
Uporabniški avatar
Sharksy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 48
Pridružen: Po jan 14, 2008 6:18 pm

Re: rjavina na vratih

Napisal/-a Sharksy Sr apr 12, 2017 10:31 am

Po sliki sodeč, mislim da je FocusMK1. Gre za serijsko napako, notranji spodnji del vrat začne rjaveti(čeprav še pri faceliftu nisem videl takšne rje) Priporočam ti, da poiščeš vrate na odpadu, pa glej da je čimmanj rje, torej še samo z notranje strani pa potem tiste vrate pravilno saniraj. Pri teh na sliki mislim, da je škoda časa in denarja.
Na levi pas, do konca gas...
 
Bavarja
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 14
Pridružen: Po jan 04, 2016 12:40 pm

Re: rjavina na vratih

Napisal/-a Bavarja Sr apr 12, 2017 5:24 pm

Po mojem je najbuls,da najdes druga vrata
 
strat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: To apr 11, 2017 9:13 pm

Re: rjavina na vratih

Napisal/-a strat Sr apr 12, 2017 6:17 pm

Hvala vsem. Gre za ford focus 1,6. letnik 2004,kar sem kar mal presenecen. Mislim da bom kar naprej iskal kaj drugega , s tem pa se res ne da ukvarjat. Ni rja je kar luknja.... ni kaj,skoda. Hvala za odgovore . Lp
If you're feeling good, don't worry......you'll get over it.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Blinder in 56 gostov