Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Tommaazz
Novinec
 
Prispevkov: 232
Pridružen: Sr maj 18, 2011 9:13 am

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a Tommaazz Po avg 14, 2017 7:34 pm

Evo moje mnenje je pa tako...meni se recimo seat pa golf sploh ne dopadeta tako, da pri meni odpadeta kot suho listje :lol: , če ti naprimer ni težko dati 5 jurjev več za insignio potem absolutno vzami insignio, drugače pa hondo, ki je za vloženi denar top, potem pa če se dotaknem še 3008...osebno bi vzel 1.6 THP in pa obvezno z FULL LED. Tako da zame bi prišla v poštev INSIGNIA ali pa HONDA...če rabiš nekoliko večji avto vzami insignio, sam bi raje vzel hondo, ker tako velikega avtomobila ne potrebujem, z razliko bi si pa verjetno vzel še trikolesnik :D To je pa moje mnenje 8)
2002 (2007-2008) VW Polo 1.4MPI; 2008 (2008-2011) Renault Megane Grandtour 1.6 16V; 2011 (2011-2017) Peugeot 508 SW 1.6 THP; 2017 (2017-2021) Mazda 3 G120; 2021 Mazda CX-30 G150;...
 
Uporabniški avatar
robertos_664
Uporabnik
 
Prispevkov: 1244
Pridružen: To nov 04, 2003 10:20 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a robertos_664 Po avg 14, 2017 8:47 pm

kaj pa mazde 3 nisi šel gledat? (al sem zdaj spregledal) za ta denar dobiš skoraj top opremo:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... VI%20MODEL

vozi se sigurno boljše od vseh, razen honde. pa sedaj v FL so jo bolj izolirali in malo poštimali notranjost..

lp robi
 
mirkos
Novinec
 
Prispevkov: 263
Pridružen: Po feb 20, 2012 8:01 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a mirkos Po avg 14, 2017 9:06 pm

Sem sedel v Mazdi in se mi, sploh zadaj, ni zdela preveč prostorna. Poleg tega se bojim, da bom moral tudi Hondo (čeprav se najlepše pelje, ima najmočnejši motor in največ opreme) izbrisat iz seznama :( , saj po mojem ni pametno, da, glede na moje nedavne težave s hrbtenico (hernija), kupujem nizek avto :(
 
Tommaazz
Novinec
 
Prispevkov: 232
Pridružen: Sr maj 18, 2011 9:13 am

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a Tommaazz Po avg 14, 2017 9:18 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira

Potem pa tako veš katerega moraš vzeti, črtaj vse in nabavi P3008 :D , ampak daj še doplačaj LED luči...v hondi se sedi še nižje kot v mazdi 3
2002 (2007-2008) VW Polo 1.4MPI; 2008 (2008-2011) Renault Megane Grandtour 1.6 16V; 2011 (2011-2017) Peugeot 508 SW 1.6 THP; 2017 (2017-2021) Mazda 3 G120; 2021 Mazda CX-30 G150;...
 
Uporabniški avatar
robertos_664
Uporabnik
 
Prispevkov: 1244
Pridružen: To nov 04, 2003 10:20 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a robertos_664 Po avg 14, 2017 9:20 pm

kaj pa potem kakšen Golf sportsvan, sediš višje, prtljažnik velik, prostora za štiri odrasle ogromno.. Ga je kupil oče 1.4TSI in je zelo zadovoljen. Highline z nekaj dodatne opreme te pride cca 20.000..
 
Clancy
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Pe nov 27, 2009 11:17 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a Clancy Po avg 14, 2017 9:38 pm

Sportsvan je res en velik kompromis med velikostjo, prostornostjo, ergonomijo, udobjem... Res super avto, če so le odpravili poporodne težave.
Mogoče edino z 16, ali bog ne daj 15 col felnami zgleda malo "šajtrgasto". Recimo z 17 col alu Madrid felnami (15 mm znižan) + Highline + led + zatemnjena stekla, zgleda top. In imaš nizek avto z visokim sedenjem. V tem primeru, je avto tudi malo trd, ampak če pretirano ne moti moje žene, ni tako hudo :lol:
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1458
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a For Po avg 14, 2017 11:42 pm

mirkos je napisal/-a:Še vedno sem v fazi tuhtanja kaj kupiti, ker ma vsak svoje + in svoje -.
Odločil sem, da vam tukaj prilepim povezave do takšnih modelov, ki so v izboru, za lažjo optično prestavo (na slikah bodo približno takšni kot pridejo v poštev...za lažjo primerjavo so vsi beli :) ) Na povezavah sicer niso vedno pravi motorju, a nekako tako bi z zamišljeno opremo zgledali:

1. Honda Civic 1.5 Turbo (183KM) - ca. 22.000€:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... &fnai=prev

2. Seat Leon FR 1.4 tsi (150KM) - ca. 23.000€:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... &usage=NEW

3. Peugeot 3008 1.2 Allure (130KM) - ca. 25.000€
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 1556&color
s=WHITE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=26&maxPowerAsArray=99&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=95&minPowerAsArray=KW&pageNumber=1&scopeId=C&usage=NEW

4. Opel Insignia 1.5 Innovation (165KM) - ca. 27.000€ (na sliki je sicer model, ki nima zunanji OPC paket, ki bi ga še jaz imel)
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... &usage=NEW

5. Volkswagen Golf 1.5tsi R-Line (150KM) - po ceniku nekje 25.000€ (brez upoštevanih popustov)
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... &usage=NEW


Hondo in Leona bi definitivno črtal. Tudi 3008 s tem motorjem

Golf mi je ful zanimiv s tem motorjem ..največji navor že pri 1300 vrtljajev :D Pa kar se tiče digitalizacije, nove tehnologije, avtomatskega menjalnika in na sploh urejenosti kabine je sigurno večji favorit v primerjavi z Insignijo.

Insignija pa precej večji avto, mogoče tudi kaj več opreme (nisem se poglabljal) ...manj nove tehnikalije pomeni tudi manj okvar, motor nisem probal ...ne vem kako je z porabo in na sploh kakšen je motor.

Jaz bi se sigurno poglobil v ta dva avtomobila in bi preizkusil čim več različic, potem se pa odločil.
Težko karkoli reči ker ne enega ne drugega nisem niti od blizu pogledal. Ok Golfa pred prenovo sem kar precej prešlatal, prevohal, peljal ...

Mislim da je tukaj Insignija zmagovalec ....čeprav je čudno da še nima digitalnih števcev (če sem prav razumel?) in še kakšnega bombončka.
Matrične LED luči so tudi nekaj vredne. Sem prepričan da noben od zgoraj omenjenih ni tako daleč z lučmi kot Opel.
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1458
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a For To avg 15, 2017 12:11 am

Ooooo bog!!!

Že te dve sliki ogromno povejo. Mene kar strese ko gledam tole plastiko pri Hondi :shock: ...čist preveč ...kot da bi Golfa dvojko gledal.

Slika
Slika

Insignija
Slika
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a tomzzi To avg 15, 2017 9:32 am

@For

Mislim , da Insignia ponuja digitalne števce. No delno digitalne. Tukaj so še vedno korak nazaj ja.
Ne bom rekel, da je Insignia najboljša od teh, ker 3008, Civica nisem vozil vendar je Opel naredil z novimi modeli velik korak naprej.
Insignio kar hvalijo. Tudi jaz sem jo že prešlatal in mi je pustila dober vtis. Kabina deluje kvalitetno (morda ena boljših v razredu) in na splošno zelo dobro počutje za volanom.
Plus kar lep popust se da dobit. Edino kar me moti so dimenzije avtomobila. Dolga je.
Se pa strinjam, da so matrične led luči tudi nekaj vredne ja.
Tudi jaz pravim Golf ali Insignia.
Honda mi ni nikakor všeč.
 
Uporabniški avatar
robertos_664
Uporabnik
 
Prispevkov: 1244
Pridružen: To nov 04, 2003 10:20 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a robertos_664 To avg 15, 2017 10:36 am

Glede plastike je honda čisto konkurenčna golfu. Probaj zadnja vrata na golfu pol pa na hondi.insignia pa je razred višje in hvalabogu da ima boljšo plastiko oziroma manj. Cena Insignie pa je tudi mene presenetila. Če bi kupoval karavana bi sigurno bila visoko na spisku.
 
Aleš87
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: Če dec 22, 2016 9:26 am

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a Aleš87 To avg 15, 2017 12:09 pm

mirkos je napisal/-a:Sem sedel v Mazdi in se mi, sploh zadaj, ni zdela preveč prostorna. Poleg tega se bojim, da bom moral tudi Hondo (čeprav se najlepše pelje, ima najmočnejši motor in največ opreme) izbrisat iz seznama :( , saj po mojem ni pametno, da, glede na moje nedavne težave s hrbtenico (hernija), kupujem nizek avto :(


Potem pa je čas, da si rešiš zadeve z hernijo tako kot jaz in pojdi na manualno terapijo ;)

@For
Ne morš verjet, da nekateri gledajo kvaliteto plastik preko slik :roll:
 
mirkos
Novinec
 
Prispevkov: 263
Pridružen: Po feb 20, 2012 8:01 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a mirkos To avg 15, 2017 1:10 pm

Sem slisal dost dobrih stvari o manualni terapiji, ampak najhuje je tak mimo zdaj menda po 3 mesecih... in da je, kljub res grdih izvidom, se zadeva dokaj dobro do sedaj porihtala brez operacije.

Glede plastike Honda ni slaba (morda na slikah zgleda manj kvalitetno, a v zivo meni zadeva ni zgledala slabo).
Edina stvar ki mene "moti" pri 3008 je motor. Sicer ga nisem imel moznost peljat ampak se si zelel malo mocnejsi motor. Ce pa bi hotel vzet 165KM pa moras kupit opremo GT-line in avtomatski menjalnik kar pa zadevo podrazi ze preko 30.000€ :(
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a emozul To avg 15, 2017 7:56 pm

Če bi gledal racionalno, je sigurno na prvem mestu honda (cena in vsaj po večini raziskav, vedno med najbolj zanesljivimi).
Insignia je meni lepa, vendar je vprašljiva kakovost izdelave (vsaj meni).
Raje kot opla bi vzel "pižoja", pa še hrbtenica ti bo hvaležna.
Tako, da 1-honda, 2-"pižo, 3-leon,....
 
Uporabniški avatar
Tattoo-
Uporabnik
 
Prispevkov: 1318
Pridružen: Če dec 16, 2004 10:33 pm
Kraj: Circuit de la Sarthe

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a Tattoo- To avg 15, 2017 9:47 pm

robertos_664 je napisal/-a:Glede plastike je honda čisto konkurenčna golfu.
Nova Honda Civic je prav vredu avto, ampak malo objektivnosti je pa vseeno potrebno imeti...ker materiali v novem Civicu pač niso na nivoju aktualnega Golfa.

Slika
There are only three sports: bull fighting, car racing and mountain climbing. The rest are mere games! - Ernest Hemingway
 
pleomax
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 598
Pridružen: Po jul 07, 2014 3:46 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a pleomax To avg 15, 2017 9:58 pm

Če to argumetiraš s sliko,potem ti predlagam da pogledaš še k 308-ki vrata. Pomalica golfa z obilo kroma,medtem ko sta pri golfu vidni le 2 majhni črtici,zgoraj pa je svetleča plastika. To ni premium (kot mislijo nekatere celo premium znamke),da mi še na vrata to tlačijo. Daj to tam,kamor prsti ne zahajajo pogosto.

---------------------------------------------------------------------------

Insignie pa golfa pa prosim ne primerjajte Je žalitev za insignio. To je avtomobil višjega razreda. Ponuja več udobja,prostora in boljše materiale.
Mirkos: Edina stvar,ki me moti je motor, ki ga še nisi peljal... To ne gre skupaj kar si napisal in spet se dela krivica motorju. Preizkusi in presenečen boš kljub velikosti 3008,ki je dokaj velik avto (v svojem razredu sicer verjetno najlažji avtomobil).
For: ne vem kje vidiš ti golf 2 na tej sliki. Je čisto korektna plastika. Na videz pa o kakovosti tukaj ne gre soditi.
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1458
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a For Sr avg 16, 2017 12:36 am

Ne morš verjet Aleš87, ja..... že za videt je grozna. Točno vem kakšna je, in vem da že nekaj časa v novih avtomobilih nisem tega videl. Tudi grdo v primerjavi z Golfom ali Insignijo. Sory ...če ti bo lažje lahko grem jutri tudi pogledat v živo. Sem prepričan da je ta plastika trda in zveni kot kanta.

Res je videt nesramno starinska in tudi nič lepo za moj okus.
Meni osebno mora avto biti najprej všeč. Zunaj, noter, detalji, plastika ..šele potem študiram ostalo. Zadnje čase sem res veliko novih avtomobilov pregledal, sam kaj takega sem po moje na zadnje videl v Lanosu in starem Accentu.
Ma na sploh mi ta Civic izgleda kot ena rascafrana vrana ...kot da bi ga nekaj zadelo (ali pa oblikovalce) Meni je čist mimo kar se tiče oblikovanja ...pa na sploh imam dobro mnenje o Hondi ...bi jo kupil takoj če bi mi oblikovno bila všeč.
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1458
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a For Če avg 24, 2017 1:47 pm

Včeraj sem si vzel čas in v eni uri na hitro pogledal Insignijo, 3008, Golfa in Civica

Tista slikca z stikali od Civica je točno takšna kot sem pričakoval. Najbolj trda in poceni plastika, ampak hvala bogu je tega čisto malo v avtu.

V bistvu se nisem poglabljal v opremo, pakete, motorje...

Zanimivo pa da so vsi štirje avtomobili imeli ceno z popustom nekje 26-27 tisoč €. To mi je bilo prav fajn ker sem hotel tako na hitro zbrati vtise o kvaliteti materijalov, kako se sedi, uporabnost, velikost, počutje ...in podobno. Nobenega nisem vozil.

Sicer sem bil zmenjen v AH Vič za 3008 1.2 AVT ...pa me kličejo par urc prej ..."da žal ....bla, bla ..." Sploh nisem poslušal ...seem pohvalil njihovo profesionalnost in odložil. Seveda sem pa glih takrat šel mimo in videl da imajo "boljšo" stranko in da sem zaradi tega izvisel. Pa tudi več kot eno urco ne dajo, čeprav so mi te isti ob prihodu 3008ice rekli da bo čez par mesecov možno dobiti tudi za več urc. :roll:
V glavnem zaradi boljše stranke, so eno izgubili ....in mogoče še koga ki bo tole prebral.

Insignija inovation ki je bila v salonu me je kar malo razočarala. Res sem mislil da je to nek začetni paket opreme. Ni sicer nič groznega ...pa vseeno.
3008 Allure je pustil še najboljši vtis. Očitno je treba kar doplačat sedeže in še kakšen bombonček pri Insigniji.
Ko sem potem šel pogledat Golfa sem bil čist šokiran. Očitno sem že malo pozabil, ampak tisto kar se videl v salonu (R Line) je dobro videti samo od zunaj. Noter pa ...majke mi, še moj 308 Allure se ne rabi ničesar sramovat kar se tiče materijalov in občutkov.
Za isti denar pogledat Golfa in pogledat 3008 ...pa vzeti Golfa :shock: ....to moraš res biti zaljubljen in prav nič objektiven.
Da o 3008 sploh ne govorim ...res so ga lepo sestavili....najbolj sem se počuti v njem.
Hinavski so pri VW ....na teste vedno dajo neke fensi različice. Sedeži in materijali na sedežih R Line niso nič posebnega. Tudi vrata in ostala plastika je pod povprečjem ...glede na to da je prenovljen ravnokar.

Sem pa ugotovil da vsi štirje imajo preveč plehko zapiranje vrat v primerjavi z mojim 308. Tukaj je Insignija še najbolj plehka.

Hondi se pa moram opravičit glede notranjosti. Razen par koščkov trde plastike mi je bila kar v redu. Notranjost bi lahko prebavil ....zunanjost pa nikoli. Prenizko se sedi za moj okus. Premikanje prestavne ročice mi je v Civicu bilo še najboljše. Pokrov rezervoarja pa zveni kot na neki kosilnici ...ne vem, najbrž pleh na pleh ...ali pa skoraj tako. Komaj sem našel ročico za volan nastavit ...pregloboko je. Zadaj tudi dost prostora ...se mi je zdelo več kot v Golfu.
Mi je pa v Golfu bilo všeč notranje vzvartno ogledalo. Videti je bilo da je brez plastike okrog. Lepo! Pri Golfu mi je tudi ročica menjalnika malo predaleč glede na moj položaj sedenja in naslon za roke. (189 visok)
Testna Insignija karavan je bila od zunaj ...preden sem jo v živo videl mi ni bila všeč. V živo je v redu. V oko so mi padle majhne reže med pokrovom motorja in blatniki ...res lepo.
Nista mi pa všeč štrlječi zadnji luči ko jih gledaš bolj spredaj in malo postrani
http://siol.net/media/img/f9/59/c3e0804 ... ourer.jpeg
https://avto.over.net/wp-content/upload ... 029287.jpg
Spominja na japonce :roll:

V glavnem brez vožnje, pogajanja za ceno, podatkih o porabi, motorju, natančni opremljenosti, ceni vzdrževanja, podatku o zanesljivosti ...lahko rečem 3008.
Prvič na sploh mi je ta vrsta avtomobila všeč ....definitvno zmaga kar se tiče tega hitrega pregleda štirih avtomobilov.
Seveda sve tisto gor napisano je enako pomembno ...in je vse treba preverit.
 
yeo
Novinec
 
Prispevkov: 260
Pridružen: Pe maj 24, 2013 5:40 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a yeo Če avg 24, 2017 2:13 pm

For, glede tistga z boljso stranko.. Avto so najvrjetneje prodali tisti stranki, zato ga nisi mogel vec dobiti na test.
Smo tut mi enkrat sli na testno voznjo, avto je bil en teden registriran, smo prisli iz testne voznje, rekli kupimo. So dali kljuce od avta, podpisali pogodbo, avto je moral biti se en mesec pisan na avtohiso (1 mesec smo se vozli z njihovim zavarovanjem, ker morajo imet testne avte vsaj en mesec registrirane, ker tako od njih uvoznik zahteva) in je blo enako, vzeli seznam testnih vozen in začeli klicati ljudi da ne morejo dobit avta na test.
 
Tommaazz
Novinec
 
Prispevkov: 232
Pridružen: Sr maj 18, 2011 9:13 am

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a Tommaazz Če avg 24, 2017 3:07 pm

For je napisal/-a:Včeraj sem si vzel čas in v eni uri na hitro pogledal Insignijo, 3008, Golfa in Civica

Tista slikca z stikali od Civica je točno takšna kot sem pričakoval. Najbolj trda in poceni plastika, ampak hvala bogu je tega čisto malo v avtu.

V bistvu se nisem poglabljal v opremo, pakete, motorje...

Zanimivo pa da so vsi štirje avtomobili imeli ceno z popustom nekje 26-27 tisoč €. To mi je bilo prav fajn ker sem hotel tako na hitro zbrati vtise o kvaliteti materijalov, kako se sedi, uporabnost, velikost, počutje ...in podobno. Nobenega nisem vozil.

Sicer sem bil zmenjen v AH Vič za 3008 1.2 AVT ...pa me kličejo par urc prej ..."da žal ....bla, bla ..." Sploh nisem poslušal ...seem pohvalil njihovo profesionalnost in odložil. Seveda sem pa glih takrat šel mimo in videl da imajo "boljšo" stranko in da sem zaradi tega izvisel. Pa tudi več kot eno urco ne dajo, čeprav so mi te isti ob prihodu 3008ice rekli da bo čez par mesecov možno dobiti tudi za več urc. :roll:
V glavnem zaradi boljše stranke, so eno izgubili ....in mogoče še koga ki bo tole prebral.

Insignija inovation ki je bila v salonu me je kar malo razočarala. Res sem mislil da je to nek začetni paket opreme. Ni sicer nič groznega ...pa vseeno.
3008 Allure je pustil še najboljši vtis. Očitno je treba kar doplačat sedeže in še kakšen bombonček pri Insigniji.
Ko sem potem šel pogledat Golfa sem bil čist šokiran. Očitno sem že malo pozabil, ampak tisto kar se videl v salonu (R Line) je dobro videti samo od zunaj. Noter pa ...majke mi, še moj 308 Allure se ne rabi ničesar sramovat kar se tiče materijalov in občutkov.
Za isti denar pogledat Golfa in pogledat 3008 ...pa vzeti Golfa :shock: ....to moraš res biti zaljubljen in prav nič objektiven.
Da o 3008 sploh ne govorim ...res so ga lepo sestavili....najbolj sem se počuti v njem.
Hinavski so pri VW ....na teste vedno dajo neke fensi različice. Sedeži in materijali na sedežih R Line niso nič posebnega. Tudi vrata in ostala plastika je pod povprečjem ...glede na to da je prenovljen ravnokar.

Sem pa ugotovil da vsi štirje imajo preveč plehko zapiranje vrat v primerjavi z mojim 308. Tukaj je Insignija še najbolj plehka.

Hondi se pa moram opravičit glede notranjosti. Razen par koščkov trde plastike mi je bila kar v redu. Notranjost bi lahko prebavil ....zunanjost pa nikoli. Prenizko se sedi za moj okus. Premikanje prestavne ročice mi je v Civicu bilo še najboljše. Pokrov rezervoarja pa zveni kot na neki kosilnici ...ne vem, najbrž pleh na pleh ...ali pa skoraj tako. Komaj sem našel ročico za volan nastavit ...pregloboko je. Zadaj tudi dost prostora ...se mi je zdelo več kot v Golfu.
Mi je pa v Golfu bilo všeč notranje vzvartno ogledalo. Videti je bilo da je brez plastike okrog. Lepo! Pri Golfu mi je tudi ročica menjalnika malo predaleč glede na moj položaj sedenja in naslon za roke. (189 visok)
Testna Insignija karavan je bila od zunaj ...preden sem jo v živo videl mi ni bila všeč. V živo je v redu. V oko so mi padle majhne reže med pokrovom motorja in blatniki ...res lepo.
Nista mi pa všeč štrlječi zadnji luči ko jih gledaš bolj spredaj in malo postrani
http://siol.net/media/img/f9/59/c3e0804 ... ourer.jpeg
https://avto.over.net/wp-content/upload ... 029287.jpg
Spominja na japonce :roll:

V glavnem brez vožnje, pogajanja za ceno, podatkih o porabi, motorju, natančni opremljenosti, ceni vzdrževanja, podatku o zanesljivosti ...lahko rečem 3008.
Prvič na sploh mi je ta vrsta avtomobila všeč ....definitvno zmaga kar se tiče tega hitrega pregleda štirih avtomobilov.
Seveda sve tisto gor napisano je enako pomembno ...in je vse treba preverit.

Ma ja tam na Viču majo res neke bedne, tam ko se prijaviš na testno vožnjo...ko sem šel sprobat 3008 me je že odnos ene p..., ki je takrat tam delala odvrnil (bi jo najrajšei čez vrata brcnu) in prav tako mojo ženo, ki je rekla, da tu avta sigurno ne bomo kupili...tako, da očitno nisva bila edina, ki nisva bila zadovoljna z odnosom, profesionalnostjo, sicer le tiste gospodične pri pultu (trgovci so ql), sedaj si to samo potrdil.
2002 (2007-2008) VW Polo 1.4MPI; 2008 (2008-2011) Renault Megane Grandtour 1.6 16V; 2011 (2011-2017) Peugeot 508 SW 1.6 THP; 2017 (2017-2021) Mazda 3 G120; 2021 Mazda CX-30 G150;...
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1458
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a For Če avg 24, 2017 3:14 pm

Ja...tista gospodična samo dobro zgleda... :)
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot], Tommaazz in 36 gostov