Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a For Če avg 24, 2017 3:49 pm

yeo je napisal/-a:For, glede tistga z boljso stranko.. Avto so najvrjetneje prodali tisti stranki, zato ga nisi mogel vec dobiti na test.
Smo tut mi enkrat sli na testno voznjo, avto je bil en teden registriran, smo prisli iz testne voznje, rekli kupimo. So dali kljuce od avta, podpisali pogodbo, avto je moral biti se en mesec pisan na avtohiso (1 mesec smo se vozli z njihovim zavarovanjem, ker morajo imet testne avte vsaj en mesec registrirane, ker tako od njih uvoznik zahteva) in je blo enako, vzeli seznam testnih vozen in začeli klicati ljudi da ne morejo dobit avta na test.

Ja, pismo!
Avto ni burek da ga takoj prodaš!
Pa kokar vem imajo določeno ...mislim da tri mesece za testna vozila in jih imajo pač toliko časa.
Pa to valjda planiraš teden dva v naprej in ne naročaš strank na testno vožnjo. Jaz sem dva dni prej rezerviral.
Larifari....videl sem ga in on je mene videl...stranki je razlagal nekaj v avtu. Najbrž kako se uporablja, kar pomeni da je najbrž šlo za testno vožnjo.
Ma....nabijem jih. Jaz sem se zaradi takšnega odnosa pripravljen odločiti za Civica ki mi sploh ni všeč, kot da kupim pri takem šalabajzeru.
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a INFINITI Če avg 24, 2017 5:46 pm

Jah lej je res tako lahko ja - jaz sem prišel na testno za Sportagea, točno določen model - ga zapeljal naokrog, ob vrnitvi fliknil 500 are in je avto takoj šel zadaj. Prodajalec, pa je klical naslednjega, s katerim je bil dogovorjen za testno, da mu bo dal enega drugega, podobnega - če mu to ni problem ker je avto pač bil prodan.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
yeo
Novinec
 
Prispevkov: 260
Pridružen: Pe maj 24, 2013 5:40 pm

Re: NAKUP NOVEGA AVTOMOBILA DO ca.23k€ (mnenja)

Napisal/-a yeo Če avg 24, 2017 8:26 pm

For je napisal/-a:
yeo je napisal/-a:For, glede tistga z boljso stranko.. Avto so najvrjetneje prodali tisti stranki, zato ga nisi mogel vec dobiti na test.
Smo tut mi enkrat sli na testno voznjo, avto je bil en teden registriran, smo prisli iz testne voznje, rekli kupimo. So dali kljuce od avta, podpisali pogodbo, avto je moral biti se en mesec pisan na avtohiso (1 mesec smo se vozli z njihovim zavarovanjem, ker morajo imet testne avte vsaj en mesec registrirane, ker tako od njih uvoznik zahteva) in je blo enako, vzeli seznam testnih vozen in začeli klicati ljudi da ne morejo dobit avta na test.

Ja, pismo!
Avto ni burek da ga takoj prodaš!
Pa kokar vem imajo določeno ...mislim da tri mesece za testna vozila in jih imajo pač toliko časa.
Pa to valjda planiraš teden dva v naprej in ne naročaš strank na testno vožnjo. Jaz sem dva dni prej rezerviral.
Larifari....videl sem ga in on je mene videl...stranki je razlagal nekaj v avtu. Najbrž kako se uporablja, kar pomeni da je najbrž šlo za testno vožnjo.
Ma....nabijem jih. Jaz sem se zaradi takšnega odnosa pripravljen odločiti za Civica ki mi sploh ni všeč, kot da kupim pri takem šalabajzeru.


Ja ne vem koliko mesecev imajo pri pedzoju, v nasem primeru je bilo 1 mesec, tako dolgo smo tudi avto uporabljali na njihovo zavarovanje, tablice..
Oni pac s testno voznjo ne zasluzijo, ce pa avto kupis pa zasluzijo.. Seveda bodo meli v kratkem nov testni avto in lahko prides probat. 3/4 folka se itak pride sam mal vozit, za to jim je pa ravno za testne voznje.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 51 gostov