Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
vodar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe jan 09, 2009 7:58 am
Kraj: Ljubljana

Korando

Napisal/-a vodar To sep 05, 2017 7:20 pm

Pozdravljeni,
sem v dilemi; imam možnost kupiti 5 let starega koranda dizel, 4x4, z vso opremo in malo prevoženimi kilometri cca 90.000 km- lastnika poznam, zato vem, da je avto ohranjen in so podatki resnični. Cena bi bila tam nekje 9.000 Eur. Me pa malo skrbi sama firma Ssangyong...pa rezervni deli, pri nas je edini zastopnik Kmag v Lj., pa skrbi me to, da je avto že iz garancijskega roka,.
Ali ima kdo izkušnje: kaj gre lahko k hudiču po 5 letih? Na kaj naj bom pozoren?
Se pa zavedam, da za avto čez pet let ne bom dobil p raktično nič...pa ne gre za to, važno mi je, da lahko vsaj še 5 let vozim dokaj dober avto, ki ga dobim za ne previsoko ceno.
Kaj menite se splača, ali ne?
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4169
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Korando

Napisal/-a xxl To sep 05, 2017 7:47 pm

Mislim da se. :?
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Korando

Napisal/-a esem Pe sep 08, 2017 11:16 pm

Zakaj odpiraš novo isto temo? :twisted:
Nadaljuj tu, ono sem zbrisal
 
vodar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe jan 09, 2009 7:58 am
Kraj: Ljubljana

Re: Korando

Napisal/-a vodar Po sep 11, 2017 3:47 pm

Ja, ker ni nekega odziva... Kaj bi naredili vi, ?
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4169
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Korando

Napisal/-a xxl Po sep 11, 2017 6:36 pm

Teh avtov ni veliko v slo, na forumu še manj, tako da... :?
Uporabljali so Mercedesove motorje, ta novejši pa ne vem. https://en.wikipedia.org/wiki/SsangYong_Korando
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
denis099
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 745
Pridružen: Po apr 21, 2008 7:00 pm

Re: Korando

Napisal/-a denis099 Po sep 11, 2017 6:41 pm

vodar je napisal/-a:Pozdravljeni,
sem v dilemi; imam možnost kupiti 5 let starega koranda dizel, 4x4, z vso opremo in malo prevoženimi kilometri cca 90.000 km- lastnika poznam, zato vem, da je avto ohranjen in so podatki resnični. Cena bi bila tam nekje 9.000 Eur. Me pa malo skrbi sama firma Ssangyong...pa rezervni deli, pri nas je edini zastopnik Kmag v Lj., pa skrbi me to, da je avto že iz garancijskega roka,.
Ali ima kdo izkušnje: kaj gre lahko k hudiču po 5 letih? Na kaj naj bom pozoren?
Se pa zavedam, da za avto čez pet let ne bom dobil p raktično nič...pa ne gre za to, važno mi je, da lahko vsaj še 5 let vozim dokaj dober avto, ki ga dobim za ne previsoko ceno.
Kaj menite se splača, ali ne?


razmišljal in kupi avto solidne znamke kjer so na voljo rezervni deli in servisi... SSANGYONG :huh: :huh: :huh:
denis
 
čara
Novinec
 
Prispevkov: 241
Pridružen: Po okt 12, 2009 5:10 pm
Kraj: Gorje

Re: Korando

Napisal/-a čara Če sep 14, 2017 11:57 am

vodar je napisal/-a:Ja, ker ni nekega odziva... Kaj bi naredili vi, ?

Če v temi ni odziva, daš komentar in še 1x pobaraš. S tem tema pride na vrh. KMAG so med drugim popljuvali glede odnosa do strank, jaz bi malo potipala še teren glede kmag, ker če boš rabil servise ipd, je z mojega vidika pomembno tudi kak odnos imajo in kak servis.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 141 gostov