Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev

Kateri avto priporočate

Clio tc120
37
80%
Ibiza 95konjev
3
7%
Polo 95konjev
6
13%
 
Skupaj glasov : 46
 
Uporabniški avatar
Polo78
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1935
Pridružen: Sr mar 17, 2004 1:32 am
Kraj: Cockpit

Re: Clio, Ibiza ali Polo - čimprejšni nasvet!

Napisal/-a Polo78 Po nov 06, 2017 1:25 pm

Kdo bi vedel, če so uredili... :? 1.0 TSI v Polu/Ibizi je zopet nov motor in samo čas bo pokazal ali je boljši od 1.2 TSI, ki je bil milo rečeno skrpucalo.

Izmed izbranih je Clio zagotovo najbolj privlačen, ker se dobi največ za svoj denar, s faceliftom so tudi porihtal žaromete, oblika kljub letom deluje moderno in sveže, motorji naj ne bi bili problematični (čeprav tudi obstaja ena tema o TCE in cukanju... :?: ). Je pa rahlo šepala kvaliteta izdelave, vsaj v tistem pred faceliftom, ne vem kako je z novim... Ibiza je v določenih stvareh sigurno korak naprej. Polo pa je tehnično gledano enak Ibizi, ampak ker je povsem svež model, ima seveda ceno s katero se plača ekskluzivo. Odvisno torej kaj vam je pomembno: založenost z opremo, motor, oblika, notranjost, morda znamka ali kaj drugega...

Jaz osebno bi v tem razredu zagotovo najprej pogledal novo Fiesto in seveda šel na testno vožnjo z vsemi kandidati. :idea:
Antiznačkar po prepričanju
 
Gosic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2045
Pridružen: To jan 27, 2009 9:35 pm

Re: Clio, Ibiza ali Polo - čimprejšni nasvet!

Napisal/-a Gosic Po nov 06, 2017 6:20 pm

Polota itak. To je VW, brez napak, brez raznih programskih for ala dieselgate. Pa še večini se ob njem dvigne, ker je pač VAG.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Clio, Ibiza ali Polo - čimprejšni nasvet!

Napisal/-a xxl Po nov 06, 2017 6:48 pm

Clio+GT line, čeprav mi Polo deluje najbolj dodelan, se cenovno ne more primerjat z Cliotom. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
MORDOR
Novinec
 
Prispevkov: 174
Pridružen: To maj 19, 2009 10:19 am

Re: Clio, Ibiza ali Polo - čimprejšni nasvet!

Napisal/-a MORDOR Po nov 06, 2017 7:55 pm

Jaz ti svetujem nakup ford focus RS 2.3 350 KM. :mrgreen: Glede na razred,ki ga gledaš pa seveda clio.Motor tce 120 sem preizkusil.Tih motor,solidno vleče.Pa clio je lep, konc debate.
Življenje ni praznik,ampak delovni dan!
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov