Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Zigec000
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Pe mar 31, 2017 10:01 pm

Nakup avtomobila C4 GP

Napisal/-a Zigec000 To jan 02, 2018 12:43 pm

Lep pozdrav!

Vprašanje glede C4 Grand piccasso, zasledil sem oz mi kolega dela v avtohiši in je lihkar dobil c4 grand piccasoja zato se odločam zdaj za nakup oz sem že skoraj dogovorjen pa me zanima kaj si vi mislite o tem avtu? bilokakšno mnenje bi mi prišlo prav!

hvala tukaj pa prilagam še link do avtomobila
(dodal mi bo še 1leto jamstva pri njih oz garancijo na motor,menjalnik itd ...)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12736382
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Nakup avtomobila c4

Napisal/-a hahehihoh To jan 02, 2018 1:32 pm

Če je prijatelj verjetno ne bi ponudil nekaj slabega, sicer pa ta avtohiša slovi tudi po prirejanju kilometrov.

Srečno!
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2856
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Nakup avtomobila c4

Napisal/-a mrtwelvetrees To jan 02, 2018 2:29 pm

Vsekakor bi moral plačati temeljite pregled vozila, recimo na pooblaščenem servsiu.

Jaz bi se izogibal robotiziranega menjalnika (če ga ima) raje klasičen auto.
Avto vsekakor poskočen ni, če imaš raje poskočnega bi vzel 2.0 hdi
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Nakup avtomobila C4 GP

Napisal/-a titanius To jan 02, 2018 5:10 pm

Tudi sam bi rajši vzel 2.0hdi. Ko ga boš hotel pognati, ti bo poraba večja kot pri 2.0, avto je verjetno dokaj težak saj moj C5 tehta 1740kg z 2.0HDi.

Sosed ima starejši model C4 GP 2.0HDi in je prezadovoljen. Kako pa je z novejšimi modeli na žalost ne vem.

Sicer pa tudi mene mika novejši C4 GP ampak mi je C5 odličen in ga ne mislim menjat.
 
Zigec000
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Pe mar 31, 2017 10:01 pm

Re: Nakup avtomobila C4 GP

Napisal/-a Zigec000 To jan 02, 2018 5:32 pm

Nevem glede KM nebi rekel da me je šal napizdit je zelo dober moj prijatelj tud družinsko povezani..
Ja etg robotizirani menjalnik in mi je rekel da do zdaj še nikol niso meli dobenih problemov z njimi(prodal jih je že par) in da more štimat zato sma se tud dogovorila da mi da jamstvo oz garancijo pri njih na menjalnik,motor itd da če bi bilo do česa prišlo oni zrihtajo zastojn...
Kaj pa vem me 1.6 niti ne moti tolko ...
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Nakup avtomobila C4 GP

Napisal/-a pskoda To jan 02, 2018 5:42 pm

Te garancije se lepo slišijo, ko pa jo hočeš uveljavljat se pa z vsemi štirimi branijo ker vedo; če jih tožiš te bo drago stalo in tudi časovno traja zelo dolgo, zato večina raje popravi na svoje stroške.
Zato je teh kvazi garancij malo morje
Lp
 
Zigec000
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Pe mar 31, 2017 10:01 pm

Re: Nakup avtomobila C4 GP

Napisal/-a Zigec000 To jan 02, 2018 5:56 pm

Zigec000 je napisal/-a:Nevem glede KM nebi rekel da me je šal napizdit je zelo dober moj prijatelj tud družinsko povezani..
Ja etg robotizirani menjalnik in mi je rekel da do zdaj še nikol niso meli dobenih problemov z njimi(prodal jih je že par) in da more štimat zato sma se tud dogovorila da mi da jamstvo oz garancijo pri njih na menjalnik,motor itd da če bi bilo do česa prišlo oni zrihtajo zastojn...
Kaj pa vem me 1.6 niti ne moti tolko ...



Nevem glej tak mi je rekel da mi da jamstvo da bilo do česa pride na menjalniku al pa motorju krijejo 100% oni zdaj pa če me je šal napizdit kapo dol...
 
bunny01
Uporabnik
 
Prispevkov: 970
Pridružen: Sr dec 28, 2005 10:48 am
Kraj: Nazarje Zadrečka cesta 9

Re: Nakup avtomobila C4 GP

Napisal/-a bunny01 To jan 02, 2018 6:19 pm

Imamo C4 Gradn letnik 2008. torej predhodnik tega.
Lahko ti povem da sta avtomobila podobna s tem da je ta, ki ga gledaš pač vesoljski dosti po tehnologiji.
Vsekakor je še vedno težava v sklopki menjalnika. Če govoriva o robotu. tudi mi smo kupili robotizirani menjalnik in je crknil po 3 mesecih ampak je prodjalec avtohiša iz MS menjalnik v garanciji popravila.
Mi imamo bencinarja 2.0 ker se žena vozi na krtako relacijo in več po mestu. Dizel odpade. Pri dizlih so težave na šobah in turbini.
Večkrat se zlomijo tudi vodila v vratih tako da ko se odpirajo šrkipajo ker je noter počena ena plastika.
Kako je s sedeži na bokih na tem avtu ne vem na prejšnjem so vsi strgani ker je avto previsok za vstopanje.
Gumbi v avtu so gumirani in se hitro izrabijo potem se spodaj vidi bela plastika.
Drugače pa v 2 letih lastništva se mi samo vozimo. Kupili smo ga od 1 lastnika z 180 tisoč km. Dal ga je v avtohišo in vzel novega.
Menjalnik včasih ponagaja ko je zunaj zelo mrzlo pač noče avtomatsko prestavljat ampak je potrebno ročno. to je pa tud vse.
Pa voznikova šipa včasih zašteka. Drugih napak mi nimamo.
www.obnovi-volan.si
 
Zigec000
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Pe mar 31, 2017 10:01 pm

Re: Nakup avtomobila C4 GP

Napisal/-a Zigec000 To jan 02, 2018 6:37 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Hvala ! :D
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 87 gostov