Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a xxl Ne jul 29, 2018 6:54 pm

Ha, ha, lin, najraje bi te spomnil, kaj vse si pisal prej, pa sem raje tiho, da ne bo kdo mene spomnil na moje prve reakcije. :lol:
Zarečenega kruha pa to... ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
lin
Novinec
 
Prispevkov: 424
Pridružen: Sr maj 02, 2018 5:35 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a lin Ne jul 29, 2018 9:13 pm

Saj sem že napisal , da se zarečenega kruha .... :D tako pač je, avto mi je zanimiv in kot sem napisal po moje najlepši v svojem razredu mislim , da celo presega ta razred in sili malo višje , no vseeno pa zaenkrat ga za QQ še ne bi zamenjal, toda kot sem napisal nikoli ne reci nikoli.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a xxl Ne jul 29, 2018 9:25 pm

Čez par let se bo itak pokazalo ali so kakšne hibe, pa se boš lažje odločil. Pri meni pač, kaj je, je, 4 leta je v garanciji, bomo videli.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Clancy
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Pe nov 27, 2009 11:17 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a Clancy So avg 04, 2018 1:19 pm

V čem pa je T-Roc boljši, da nisi izbral recimo Mazdo CX-3? Dobiš 150 konjsko, maksimalno opremljeno, z Revolution Top opremo in z At menjalnikom za dobrih 25k€.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a mrtwelvetrees So avg 04, 2018 1:25 pm

cx3 je notri veliko manj prostorna.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Bilbosole
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 22
Pridružen: Ne mar 25, 2018 4:19 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a Bilbosole So avg 04, 2018 1:57 pm

tudi sam sem prvotno naročil T-Roc-a, primerjal tudi s CX-3.
CX-3 deluje v notranjosti veliko bolj ustesnjeno, infotainment je v VW veliko boljši. T-Roc ponuja digitalne merilnike, večji prtljažnik, avtomatsko odpirnje prtljažnika, ...
Oprema pa je podobna. Za 25k dobiš tudi vse to pri T-Rocu.

Nazadnje so mi rekli, da je čakalna doba podaljšana in sem vzel Tiguana. Za kar mi sedaj po 14 dneh vožnje z njim ni žal.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a xxl So avg 04, 2018 5:35 pm

Jaz sem čakal 3,5 mesece, zdaj po 3 tednih imam 2000 km. Mazda cx 3 mi je bila zanimiva leta 2015, ko sem se odločil za Kadjara. Razlogi, zakaj se že takrat nisem odločil, so podali že drugi. Pa tudi atmosferski motor in še avtomatik mi ne diši preveč, razen mogoče pri hibridu. Za 25 000 evra dobiš podobno tudi pri T-rocu, ko izpogajaš popust.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a pskoda So avg 04, 2018 9:11 pm

Bilbosole je napisal/-a:tudi sam sem prvotno naročil T-Roc-a, primerjal tudi s CX-3.
CX-3 deluje v notranjosti veliko bolj ustesnjeno, infotainment je v VW veliko boljši. T-Roc ponuja digitalne merilnike, večji prtljažnik, avtomatsko odpirnje prtljažnika, ...
Oprema pa je podobna. Za 25k dobiš tudi vse to pri T-Rocu.

Nazadnje so mi rekli, da je čakalna doba podaljšana in sem vzel Tiguana. Za kar mi sedaj po 14 dneh vožnje z njim ni žal.


Tiguan je miljonkat lepši sploh ko se vsedeš v njega je razlika ogromna za moje pojme prevelika in bi lahko troca naredili bolj oz bi se lahko malo bolj potrudili sploh notranjosti.

VW ima infotainment top shit in mu drugi niti do gležnja ne dosežejo. Jaz imam discover pro (2018) in lahko rečem samo :bow res pa je, da stane cca 2000€ doplačila
Zadnjič spremenil pskoda, dne So avg 04, 2018 9:18 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Lp
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a sašo5 So avg 04, 2018 9:14 pm

:shock: nekdo (zopet) j**c od Mazde primerja z VW-jem :shock: ....bolano :roll:
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a xxl So avg 04, 2018 10:38 pm

Ne začenjajte zopet prepire. Mazda je OK, ima boljše materiale v notranjosti, izbira je pa na nama. Milijonkrat sem že povedal, da sploh ne vem kakšen je Tiguan, ali Golf, ali katerikoli VW, ker me ostali modeli trenutno ne zanimajo, niti povohal jih nisem v salonu. Če bi hotel rang Tiguana, bi ostal na Kadjaru in ne bi sploh menjal avta.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Clancy
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Pe nov 27, 2009 11:17 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a Clancy Ne avg 05, 2018 6:24 am

sašo5 je napisal/-a::shock: nekdo (zopet) j**c od Mazde primerja z VW-jem :shock: ....bolano :roll:


Ne pametuj. Sam sem na VW znamki morda dlje kot ti. Ampak z zadnjim Sportsvanom, oziroma katastrofalno kvaliteto izdelave le-tega, z nesposobnim pooblaščenim servisom, ki ne zna odpraviti napak, ter sprenevedanjem, da je to normalno, oz. je stanje tehnike, imam res že poln k... Pa da še ne bom govoril o nesposobnih prodajalcih.
Pa sem si rekel, zakaj nebi enkrat sprobal nekaj drugega. Zato tudi vprašanje xxl-u, v čem je T-Roc boljši od CX-3, ker vem, da je delal primerjave.
Btw... predvčeraj sva za ženo že zaarala novo Mazdo 2 in ne Polota, ravno zaradi zgoraj omenjenih razlogov.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a xxl Ne avg 05, 2018 8:34 am

Misliš, v čem je meni boljši? Ne bom se ponavljal. Na dolgi rok pa ne morem vedet, nisem še imel zadnjih 30 let VW ali Mazdo. Zanimivo pa, da celo življenje vozim večinoma Italijane in poslušam kašen drek je to, nemška kola VW in ostali so oh in sploh. Zdaj ko imam VW (kmalu tudi tast), poslušam (berem) enako za VW. Vedno napačno izberem. :roll:
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a sašo5 Ne avg 05, 2018 9:06 am

Clancy je napisal/-a:Ne pametuj. Sam sem na VW znamki morda dlje kot ti.

težka bo :mrgreen: jaz sem pa "morda" bil na Audiju predno si se ti sploh rodil....

Govoril boš o servisih :?: Lej, mogoče se celo strinjam, ampak če je Porsche poden, so ostali (vsi, brez izjeme ) podn od podna...
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a xxl Ne avg 05, 2018 9:15 am

Kdo je boljši? Porsche Maribor, Jarc ali A2S Celje?
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Clancy
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Pe nov 27, 2009 11:17 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a Clancy Ne avg 05, 2018 1:54 pm

xxl je napisal/-a:Misliš, v čem je meni boljši? Ne bom se ponavljal. Na dolgi rok pa ne morem vedet, nisem še imel zadnjih 30 let VW ali Mazdo. Zanimivo pa, da celo življenje vozim večinoma Italijane in poslušam kašen drek je to, nemška kola VW in ostali so oh in sploh. Zdaj ko imam VW (kmalu tudi tast), poslušam (berem) enako za VW. Vedno napačno izberem. :roll:


Saj si dobro izbral. T-Roc je odličen avto, kar se tiče prostornosti, ergonomije, tehnike, zmogljivosti in ekonomičnosti za ta denar.

Res ti želim, da ti bo dobro služil in verjamem, da ne boš imel težav z njim. Tudi jaz se spogledujem z njim, saj bo čez kakšno leto čas za zamenjavo.

Ampak kot sem že omenil, sem z svojim VW Sportsvanom, očitno naletel na zelo slab primerek, plus tukajšnji servis mi ne zna odpraviti napak. Zaradi številnih napak, sem v štirih letih od lastništva, bil nevem kolikokrat na servisu in izgubil ne malo živcev. Najprej nočejo priznati napake, potem jo priznajo, vendar jo ne vejo odpraviti. Ob njihovi zvišenosti se počutim kot kak k****n. Enostavno mi je dovolj in nimam se več volje ukvarjati z njimi. V tukajšnjem VW servisu in salonu me ne bodo več videli. Se bom pač raje vozil na servis v MB ali še kam dalje, če bom še kdaj kupil VW.

So bili, oziroma so še, posamezniki na tem in ostalih forumih, ki so se pritoževali nad kakovostjo in okvarami svojih VW vozil in kako se jim je VW zameril. Sam takrat, tega nisem mogel verjeti in sem se samo smejal. No, sedaj sem se tudi sam znašel med njimi :huh:. Da se tudi ti, sašo5 slučajno ne znajdeš v tem klubu :twisted: :lol:

Mi je pa zadnjič v Mazdinem salonu, slučajno v oko padla CX-3. Zelo všečen in kakovostno narejen avtomobilček, kar potrjujejo tudi testi. In sem si mislil, zakaj nebi po 28-letih lastništva VW vozil, pa tudi Audija, malo probal tudi druge znamke.
Koliko sem gledal to Mazdo v salonu, je kakovost materialov, končna izdelava, in natančnost karoserijskih spojev, daleč pred VW. Tako, da se niti približno nebi strinjal, da je to "j**c od Mazde". Je pa res, da tudi meni ravno ne diši atmosferc in navadni Avt. menjalnik. Ampak mislim, da bi to lahko prebolel, pa še upajo si dati 5 let tovarniške garancije... bi mi po štirih letih agonije, prav pasalo malo miru.

sašo5 je napisal/-a:težka bo :mrgreen: jaz sem pa "morda" bil na Audiju predno si se ti sploh rodil....


Kateri model 1:24? :lol:
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a xxl Ne avg 05, 2018 5:40 pm

Upam, da res ne bom pogosto visel na servisu, ker če pri Alfah nisem..Imam 4 leta garancije, če bo treba, se ga še prej znebim. Ne vem kako se bo tastov Polo obnesel, ampak, Mazda 2 in Polo, vsekakor Polo. Bo ti pa Mazda ziher dobro služila.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
lin
Novinec
 
Prispevkov: 424
Pridružen: Sr maj 02, 2018 5:35 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a lin Ne avg 05, 2018 9:50 pm

Nekoč pred leti sem kupoval in menjal zastave 101, kar nekaj sem jih imel , z nobeno pa nobenih resnih problemov, če pa sedaj prebiram forume in to ni važno za ketero znamko avtomobila , ne vem ali si ga sploh upam kupiti, saj lastniki poročajo in pišejo kako imajo praktično pri vseh firmah veliko problemov z novimi avtomobili.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a xxl Ne avg 05, 2018 10:33 pm

Res dobiš tak občutek, kot da noben ni zanesljiv nakup.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a pskoda Po avg 06, 2018 6:13 am

Ta občutek je odveč. Za 1.5 in troca se nimaš kaj sekirat razen mogoče bo kakšen mali update s časoma, ker model je le na novo prišel na trg


ps.: razen kvaliteta materjalov pa ne bo izboljšana :mrgreen:
Lp
 
Uporabniški avatar
lin
Novinec
 
Prispevkov: 424
Pridružen: Sr maj 02, 2018 5:35 pm

Re: 2018 VW T-Roc (Golf SUV) - OFF, nakup in dobava

Napisal/-a lin Po avg 06, 2018 9:41 am

Da še posebno pri novem avtu, pa tudi pri rabljenem nakupu avta ne bi imel težav , to res vsakemu, ki kupi avto, ni pomembno katere znamke močno želim, nikoli pa si ne bi upal trditi , da pri kateremkoli ne bo težav, sploh pa ne za moj nakup, ker potem se ti običajno ravno to zgodi žal.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: esem, Google [Bot], Google Adsense [Bot] in 29 gostov