Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
pranger
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Sr jun 27, 2018 1:02 pm

Jamstvo Motive service Intesa

Napisal/-a pranger To avg 21, 2018 8:12 am

Pozdravljeni,

lahko nekoga prosim, da mi na kratko razloži kaj pomeni, da cena rabljenega vozila vključuje tudi 1-letno jamstvo Motive service Intesa?

Najlepša hvala in lep pozdrav.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Jamstvo Motive service Intesa

Napisal/-a Firediver To avg 21, 2018 8:20 am

V ceni rabljenega vozila je vključena storitev, ki je opisana na tej strani:

http://slo.motiveservice.eu/o-nas/

Čisto spodaj imaš možnost postaviti vprašanja direktno njim.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Irmscher
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Ne nov 24, 2013 11:17 pm

Re: Jamstvo Motive service Intesa

Napisal/-a Irmscher Sr avg 22, 2018 6:31 am

 
pranger
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 23
Pridružen: Sr jun 27, 2018 1:02 pm

Re: Jamstvo Motive service Intesa

Napisal/-a pranger Sr avg 22, 2018 8:13 am

Kaj pa to jamstvo pomeni z vidika rednih servisov? Jih lahko opravljam kjer koli?
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Re: Jamstvo Motive service Intesa

Napisal/-a INFINITI Sr avg 22, 2018 10:15 am

Na spletni imajo klicno številko centra - nebi bilo najlažje da pokličeš in vse skupaj vprašaš kako gre iz prve roke?
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Aljosad
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po sep 17, 2018 11:53 am

Re: Jamstvo Motive service Intesa

Napisal/-a Aljosad Po sep 17, 2018 12:21 pm

Živjo!
Bom še jaz podelil izkušnjo z njimi, žal SLABO.
Pred pol leta sem kupil raljen avto pri Avto moto shopu, uvožen iz Francije. Zraven sem dobil še eno letno jamstvo Motive servica. No, po pol leta mi je šel en del pri sklopki. Bila je ravno sobota, na Motive servicu niso delal. Poklical AMZS, ki so njihov pogodbeni partner, so me vlekli do AMZS-ja.
Nato pa v ponedeljek, ko sem Motive service dobil na telefon, so mi sicer uradno odgovorili, naj AMZS service njim pošlje predračun. Niso oni poklicali AMZS-ja, jaz sem bil posrednik med njimi in AMZS-jem. No, ti so le poslali predračun za popravilo (morali so zamenjati celotno sklopko, dvomastni vztrajnik=1.041€).
Motive service mi je po enem dnevu urando odgovoril, da to ni krito v njihovo jamstvo (kar piše v 7. členu pogodbe) in da moram kriti vse stroške sam. Jaz sem moral plačati, da sem sploh dobil avto iz servisa. Sem se pa na njihovo mnenje pritožil k njim, sedaj pa bom še preveril pri tržnemu inšpektoratu, če je njihova pogodba o jamstvu zavajujoča.
Bil sem precej jezen, ker sem po pol leta moral plačati stvar, ki jo pri prejšnjih avtomobilih nisem nikdar menjal, pa so imeli čez 300.000 km. Motive service pa ponuja jamstvo za točno določene dele.
 
Irmscher
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Ne nov 24, 2013 11:17 pm

Re: Jamstvo Motive service Intesa

Napisal/-a Irmscher Po sep 17, 2018 3:30 pm

Preveri prvo, katero vrsto garancije imaš.... prima, intensa, suprema ?

Kot vem sklopke skoraj nobena garancijska hiša ne prizna, ker je potrošni material.

Vsaj vztrajnik bi lahko priznali.
 
Katalenič
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Če sep 30, 2021 8:08 pm

Re: Jamstvo Motive service Intesa

Napisal/-a Katalenič So feb 04, 2023 8:09 pm

Tudi slaba izkušnja z motive servisom. Nestrokovnost pri pregledu stanja vozila. Napačne diagnoze. Aroganca. Ohola neodzivnost.
Priporočam izogibanje tej zavarovalnici. Denar namesto za visoko premijo namenite preventivi in zaupanja vrednemu serviserju.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov