Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a Firediver Pe feb 01, 2019 7:33 am

Evo, brez predsodkov:

Ti kar kupi po svojih željah, opremsko dobro naloženega Audija iz uvoza, s t.i. "magičnimi" kilometri.
Preglej vse ponudbe, najraje raznih s.p.-jev na -ić, ki imajo več takih vozil na zanikrnem, neurejenem dvorišču in vzemi najlepšega.
Pogodbo podpišeta v kakšni lopi tam zraven ali pa kar na plehu vozila. Formalnost, nič drugega.
Ne sodi prodajalca po izgledu, se šele uveljavlja in nekje mora začeti.
Kvarilo se ti itak ne bo nič, saj to je VAG grupa!
Tudi tiste kakršnekoli garancije ne boš rabil, ker se ti ne bo kvarilo nič. Saj imaš VAG grupo, haloo!
Ne poslušaj teoretikov zarote, ker ti želijo samo slabo.
Vsekakor pa: tvoj denar - tvoja izbira!
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Kristjan123
Uporabnik
 
Prispevkov: 830
Pridružen: So jul 01, 2017 8:31 am

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a Kristjan123 Pe feb 01, 2019 9:46 am

"nimamo denarja bi si pa radi lastili" bi rekel ps skoda zato ti raje odsvetujemo nakup :D
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a void Pe feb 01, 2019 10:19 am

Se pravi vi hočete reči da nimamo denarja za 10 let starega audija? Za kupit ga mam, za servisirat ga nimam. Sicer pa moj megane je več vredn kot tale Audi. Tako da ne vidim od kje to sklepanje.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a xxl Pe feb 01, 2019 10:53 am

pskoda je napisal/-a:Avtorju teme
Na tem forumu moraš vedeti, da je VAG grupa še posebno VW in Audi vse drugo kot avto.
Zdaj zakaj ne vem.
Po moje bi si jih radi lastili in nimajo denarja, zato pluvajo po njih in so vsi zanič tudi tisti, ki so komaj zapustili tovarno.

Jaz si lastim novega in tako nekvalitetnega novega še nisem imel. Kup nekih malenkosti, katere ti dolgoročno ne vlivajo zaupanje, 10 let si ga ne bi upal lastit, še teh 4 leta (2+2) ne vem, če bom čakal in ga raje prej prodam. :|
Saj službeni TDI iz preteklosti (TDI 90, 105 PD, 2,0 140) so se kar dobro odrezali, ampak, zdajšnjim novim več kot očitno pada kvaliteta.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a jack86 Pe feb 01, 2019 11:17 am

pskoda je napisal/-a:Avtorju teme
Na tem forumu moraš vedeti, da je VAG grupa še posebno VW in Audi vse drugo kot avto.
Zdaj zakaj ne vem.
Po moje bi si jih radi lastili in nimajo denarja, zato pluvajo po njih in so vsi zanič tudi tisti, ki so komaj zapustili tovarno.


:lol: :lol:

Nimam kaj rečt, zadel si v sredino tarče :D

V tujini sem imel rent-a car novega superba. Je dober motor, menjalnik... Ampak fakin 38k€ za škodo s plastik fantastik notranjostjo?
Ne, nimam denarja za to.

Se raje usedem v saaba za 6k€ in ostalih 32k€ viška zapravi za dobre večerje z ženo.

Dejstvo je, da so predragi. In hvala bogu, čedalje več folka ugotavlja, da avto ni več statusni simbol (ali se pa samo mene taki obkrožajo?)


Avtor teme, kupi kar ti na duši leži. Predvsem kupi ga zase in ne za druge.
Zadnjič spremenil jack86, dne Pe feb 01, 2019 11:27 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a void Pe feb 01, 2019 11:26 am

xxl je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:Avtorju teme
Na tem forumu moraš vedeti, da je VAG grupa še posebno VW in Audi vse drugo kot avto.
Zdaj zakaj ne vem.
Po moje bi si jih radi lastili in nimajo denarja, zato pluvajo po njih in so vsi zanič tudi tisti, ki so komaj zapustili tovarno.

Jaz si lastim novega in tako nekvalitetnega novega še nisem imel. Kup nekih malenkosti, katere ti dolgoročno ne vlivajo zaupanje, 10 let si ga ne bi upal lastit, še teh 4 leta (2+2) ne vem, če bom čakal in ga raje prej prodam. :|
Saj službeni TDI iz preteklosti (TDI 90, 105 PD, 2,0 140) so se kar dobro odrezali, ampak, zdajšnjim novim več kot očitno pada kvaliteta.


Se pravi so novi Renoji boljši od VWja po kakovosti. Kot že cel čas govorim :lol: :lol:

Fantje, js vam resno pravim, to koliko špara VW na novih modelih je že zastrašujoče. Včasih je bil VW primer in pionir uporabe kvalitetnih materialov, stikal itd iz višjih razredov v nižje razrede. Zdaj so pa padli na nivo Hyundaja po plastiki in še nižje padajo. Še clio 5 bo imel mehko armaturo, sredinsko konzolo, tapete vrat itd. Najdite take materiale v polu, tcrossu ali pa trocu -> ne boste jih našli. Zanima me kaj bo z novim golfom, ampak nekako mislim mam občutek da bo spet šparanje. Delničarji zahtevajo svoj dnar nazaj, shit happens.
Zadnjič spremenil void, dne Pe feb 01, 2019 11:37 am, skupaj popravljeno 3 krat.
 
Uporabniški avatar
rokko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 53
Pridružen: Po jul 17, 2006 10:46 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a rokko Pe feb 01, 2019 11:31 am

Na 120 tisoč glavni servis? Normalno je na 210
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a xxl Pe feb 01, 2019 11:54 am

void je napisal/-a:
xxl je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:Avtorju teme
Na tem forumu moraš vedeti, da je VAG grupa še posebno VW in Audi vse drugo kot avto.
Zdaj zakaj ne vem.
Po moje bi si jih radi lastili in nimajo denarja, zato pluvajo po njih in so vsi zanič tudi tisti, ki so komaj zapustili tovarno.

Jaz si lastim novega in tako nekvalitetnega novega še nisem imel. Kup nekih malenkosti, katere ti dolgoročno ne vlivajo zaupanje, 10 let si ga ne bi upal lastit, še teh 4 leta (2+2) ne vem, če bom čakal in ga raje prej prodam. :|
Saj službeni TDI iz preteklosti (TDI 90, 105 PD, 2,0 140) so se kar dobro odrezali, ampak, zdajšnjim novim več kot očitno pada kvaliteta.


Se pravi so novi Renoji boljši od VWja po kakovosti. Kot že cel čas govorim :lol: :lol:

Fantje, js vam resno pravim, to koliko špara VW na novih modelih je že zastrašujoče. Včasih je bil VW primer in pionir uporabe kvalitetnih materialov, stikal itd iz višjih razredov v nižje razrede. Zdaj so pa padli na nivo Hyundaja po plastiki in še nižje padajo. Še clio 5 bo imel mehko armaturo, sredinsko konzolo, tapete vrat itd. Najdite take materiale v polu, tcrossu ali pa trocu -> ne boste jih našli. Zanima me kaj bo z novim golfom, ampak nekako mislim mam občutek da bo spet šparanje. Delničarji zahtevajo svoj dnar nazaj, shit happens.

No ja, prej sem imel Kadjara, pa sem imel prvi mesec veliko pripomb, nekaj so jih odpravili, za ostalo nisem več imel volje, tudi zgodbo z turbom že poznata, tako da, občutki so dokaj podobni. :|
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1767
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a void Pe feb 01, 2019 12:43 pm

Še zmeraj si pa omenil, da slabšega novega avta še nisi imel.
Počakaj da se pokažejo kake porodne težave s tem 1.5 TSI, prej al pa kasneje se bodo pokazale na trgu kot z vsakim motorjem. Samo vprašanje je kakšne bodo.
 
Sriple Tix
Novinec
 
Prispevkov: 268
Pridružen: Pe feb 10, 2006 2:16 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a Sriple Tix Pe feb 01, 2019 1:50 pm

void je napisal/-a:... Zdaj so pa padli na nivo Hyundaja po plastiki in še nižje padajo ...


... ko vernik Renoja patronizira Hyundajevo plastiko.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1793
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a emozul Pe feb 01, 2019 2:07 pm

Spet eno in isto.
Mene res zanima, kako si sploh, kdo upa kupiti nemški avto, glede na prebrano, je to najslabše.

zigzog555
Defenitivno ima avto za sabo precej kilometrov, zato, bi se jaz raje izogibal.
Raje kupi mlajše, ni pa nikjer garancije (tudi renault, volvo, saab, citroen, bmw,.....), da bo delalo.
 
Kristjan123
Uporabnik
 
Prispevkov: 830
Pridružen: So jul 01, 2017 8:31 am

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a Kristjan123 Pe feb 01, 2019 3:01 pm

Imaš ali verske fanatike ali sovražnike vsega nemškega in smo tam kjer smo ...

Point je, starost, prevoženi kilometri .... to smo nekateri avtorju skušali dopovedat ampak njegov denar njegova izbira ...
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a xxl Pe feb 01, 2019 3:19 pm

void je napisal/-a:Še zmeraj si pa omenil, da slabšega novega avta še nisi imel.
Počakaj da se pokažejo kake porodne težave s tem 1.5 TSI, prej al pa kasneje se bodo pokazale na trgu kot z vsakim motorjem. Samo vprašanje je kakšne bodo.

Saj so že, cukanje pri speljevanju, cukanje, dokler je temperatura pod 70. Saj tudi renaultov TB ni biser, kako se bo odrezal novi 1,33 bomo tudi še videli. Ne zaupam več nobenemu.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
zigzog555
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Po mar 05, 2018 11:59 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a zigzog555 Pe feb 01, 2019 3:37 pm

Hvala za dolecene informacije ampak polovica jih je za en k! Ja defenitivno mate prov da je avto star in dost prevozeni za tak dnar sicer. nej bi bil kvalitetne izdelave impak pri dost kilometrou se tud pr dobremu autu kj obrabi saj niso narejeni za miljone kilometrov. Je pa dejstvo da loh nov avto zariba al pa kar kol ze.


Uglavnm sm razmislu mau pa zaceu gledat bol skodo octavio od letnika 2013 do 150-160k prevozenih. In defenitivno ni tok lep k smekerski avdi ampak mislim da je defebitivno bolj varen naku 4 leta starga avta kokr pa 10 z dvojno kilometrazo! Zdj me pa zanima kaj vi pravite na skodo octavio? Pa katera masina je dobra katrea slabsa.


Pa ce kdo misli spet govort kok so nemci slabi pa francozi dobri nj se zdrzi k nemaram brezveznih komentarjo mene samo zanima a je to dobr avto al ne. Al mi bo dobr sluzu al ne.

Lp
 
Uporabniški avatar
DX5050
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Pe jun 24, 2011 11:09 am

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a DX5050 Pe feb 01, 2019 4:45 pm

zigzog555 je napisal/-a: a je to dobr avto al ne. Al mi bo dobr sluzu al ne.


Če je lastnik en navaden bik, bi mu tut tank dušo spustu... Kaj šele ena boga octavia...
 
zigzog555
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Po mar 05, 2018 11:59 pm

Skoda octavia 2014

Napisal/-a zigzog555 Pe feb 01, 2019 4:53 pm

Pozdravljeni jas se odlocam za nakup rebljenega avta in v ozjem izboru je skoda octavia do 150k kilometrov in mlajsa od 5let . Zdaj me pa zanima kaksni so tej avti in katere masine so najbolse od bencinarjev in od dizlov. Zanima me tudi ali imajo avti kasne specificne napake na katere mores biti pozoren ob nakupu? Prosim za cim vec mnenj in vaso pomoc!
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4342
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Audi a4 avant b8 2.0tdi 143km

Napisal/-a Firediver Pe feb 01, 2019 4:56 pm

DX5050 je napisal/-a:
zigzog555 je napisal/-a: a je to dobr avto al ne. Al mi bo dobr sluzu al ne.
Če je lastnik en navaden bik, bi mu tut tank dušo spustu... Kaj šele ena boga octavia...
Si pa optimist, da boš dobil uporaben odgovor. Nihče drug, razen prejšnji lastnik, ti ne more odgovoriti na tvoje vprašanje. Pa še ta ti lahko marsikaj zamolči, samo da ga proda.

Tudi če so bili določeni letniki neproblematični, lahko naletiš na slab primerek ali pa še dodatno zje.ban primerek zaradi nasilne uporabe.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: Skoda octavia 2014

Napisal/-a Stumpjumper Pe feb 01, 2019 5:08 pm

zigzog555 je napisal/-a:Pozdravljeni jas se odlocam za nakup rebljenega avta in v ozjem izboru je skoda octavia do 150k kilometrov in mlajsa od 5let . Zdaj me pa zanima kaksni so tej avti in katere masine so najbolse od bencinarjev in od dizlov. Zanima me tudi ali imajo avti kasne specificne napake na katere mores biti pozoren ob nakupu? Prosim za cim vec mnenj in vaso pomoc!

Vsi so za en *urac!
 
zigzog555
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Po mar 05, 2018 11:59 pm

Re: Skoda octavia 2014

Napisal/-a zigzog555 Pe feb 01, 2019 5:20 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Zkj ce loh uprasam?
 
Aesthetics
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr mar 26, 2014 7:52 pm

Re: Skoda octavia 2014

Napisal/-a Aesthetics Pe feb 01, 2019 5:29 pm

zigzog555 je napisal/-a:Hvala za dolecene informacije ampak polovica jih je za en k! Ja defenitivno mate prov da je avto star in dost prevozeni za tak dnar sicer. nej bi bil kvalitetne izdelave impak pri dost kilometrou se tud pr dobremu autu kj obrabi saj niso narejeni za miljone kilometrov. Je pa dejstvo da loh nov avto zariba al pa kar kol ze.


Uglavnm sm razmislu mau pa zaceu gledat bol skodo octavio od letnika 2013 do 150-160k prevozenih. In defenitivno ni tok lep k smekerski avdi ampak mislim da je defebitivno bolj varen naku 4 leta starga avta kokr pa 10 z dvojno kilometrazo! Zdj me pa zanima kaj vi pravite na skodo octavio? Pa katera masina je dobra katrea slabsa.


Pa ce kdo misli spet govort kok so nemci slabi pa francozi dobri nj se zdrzi k nemaram brezveznih komentarjo mene samo zanima a je to dobr avto al ne. Al mi bo dobr sluzu al ne.

Lp


Jutri boš že Golfa kupoval :) Ne odpiraj novih tem za vsak avto.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 106 gostov