Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
daendro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: So nov 08, 2014 10:57 am

Izbira avtohiše

Napisal/-a daendro Po maj 13, 2019 3:21 pm

Živjo, zanima me če mi lahko kdo svetuje katero avtohišo izbrati za nakup avtomobila. Odločam se med VW polom in Seat Ibizo. Ali ima kdo kakšne izkušnje pri kateri avtohiši oziroma zastopniku so najbolj "radodarni" s popusti, oziroma kje se je možno najbolj kaj dogovoriti glede cene. Če pa ima kdo v lasti novo Ibizo bi pa bil tudi hvaležen za kakšno mnenje. Hvala za vsak odgovor.
 
matto si
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: So nov 22, 2014 9:53 am

Re: Izbira avtohiše

Napisal/-a matto si Sr maj 15, 2019 11:59 am

Glede cene novega avta, ne pričakovat nekih bistvenih razlk v ceni. Pod črto bo ibiza nekje 2000 cenejša od polota (govorim za bolje opremeljene različice). Največje razlike so opazne glede servisiranja... odnos do strank in sam cena. Zelo dobre izkušnje imam s srevisom na celjskem koncu ( da ne napišemo direktno reklame za AH ;) ) Ibizo pa lahko zaenkrat priporočam... Zelo zadovoljen :-P
 
daendro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: So nov 08, 2014 10:57 am

Re: Izbira avtohiše

Napisal/-a daendro Pe maj 17, 2019 7:05 pm

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Hvala za mnenje. Me samo zanima če je Ibiza fr oprema?
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Izbira avtohiše

Napisal/-a xxl Pe maj 17, 2019 9:59 pm

Kolika je razlika med Ibizo in Polotom, je najbolje, da sam primerjaš. Dvomim da je kaj dosti razlike, saj tudi pri vw lahko računaš na vsaj 11% popusta od rednega cenika. Tast ima 1.0 115, highline+paket park senzorjev, kamera, rad. tempomat, 16 col, za 15500 evra. Zelo zadovoljen. Priporočam A2S Celje, potrudijo se. Fajn je, če prideš s še kakšno konkurenčno ponudbo in avto so mi za 1500€ boljše ocenili.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
daendro
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: So nov 08, 2014 10:57 am

Re: Izbira avtohiše

Napisal/-a daendro So maj 18, 2019 11:14 am

Hvala za nasvet. Sam mislim R-Line 115KM vzet, ker ga ima mama in sem ga že večkrat peljal in je res super avto. Razmišljam pa tudi o Ibizi ker je ista platforma in sklepam d so isti motorji in ostalo podvozje.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Izbira avtohiše

Napisal/-a xxl So maj 18, 2019 11:19 am

Kaj ti je pač lepše, vzemi, razen, če je res huda razlika v ceni, 2000 evra mislim, da še zdaleč ni. Jaz se, recimo, za cca 500 evra ne bi sekiral. :D
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
matto si
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: So nov 22, 2014 9:53 am

Re: Izbira avtohiše

Napisal/-a matto si To maj 21, 2019 9:45 am

daendro je napisal/-a:edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Hvala za mnenje. Me samo zanima če je Ibiza fr oprema?


Ja, FR oprema.
Razlika v ceni v primerjavi z r-line polom je dejansko blizu 2 tisoč. Kupil kolega pred kratkim novega pola in ni šlo izpogajat nobenih večjih popustov.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov