Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
vijolcni1975
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Pe dec 09, 2011 7:15 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a vijolcni1975 Če maj 30, 2019 2:47 pm

limas je napisal/-a:Avtorju teme sem že napisal, da je Špan pri Brezovici zaupanja vreden prodajalec rabljenih vozil Njegova ponudba - konkretno pasatov - je malenkost dražja od konkurence, avte pa kar hitro proda. Z razlogom.
Verjetno je še kakšen pošten uvoznik, ampak jih ne poznam.

Če si iz Štajerskega konca, se boš moral zapeljati preko Trojan, lahko pa tudi tvegaš in kupuješ v celjsko - mariborskem območju.




Hvala ded.se bom tudi tu pozanimal
 
Uporabniški avatar
avto fan1308
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 743
Pridružen: So sep 19, 2015 9:54 am
Kraj: Koper-Ljubljana

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a avto fan1308 Če maj 30, 2019 5:33 pm

vijolcni1975 je napisal/-a:zdravo.sem že pred časom pisal sem gor,vendar v tem času nisem dobil nobenega pametnega passata.vem,da je dosti ponudbe na avtonetu,ampak kar sem šel pogledat je bilo samo sranje..se opravičujem besedi,ampak drugače ne morem rečt...na slikah je avto oh in sploh,ko pa avto prideš pogledat je pa pesem drugačna..sem že zgubil voljo do avtov,zato se spet obračam na vaša strokovna mnenja.

malo bom budget dvignil,pa me zanimajo passati 2015 1.6 mašine..če je keremu kaj znano o teh mašinah,se mu že vnaprej lepo zahvaljujem
v soboto grem gledat toti avto,pa me zanima vaše mnenja o passatu in seveda,kakšna je kaj avtohiša...če je kdo pozna in kakšno je mnenje ,pozitivno oziroma negativno.....HVALAAAAAAA

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14050813


Kupil tam Insignio in ti povem, da so super prodajalci. Zraven sem dobil na izbiro 2 jamstvi (izbereš takšnega kot želiš). Videl vse od avta od zgodovine, do nakupne cene... Dobil preizkusne tablice in testiral avto 1 uro SAM brez problema. Imel je par praskic prodajalec jih je dal barvati na svoj račun. Tam, kjer se je kupilo avto v Nemčiji so izgubili ključe od webasta. Naročil in poslal novega v roku. Ugodno mi nabavil par stvari za servis. Poslikal pred barvanjem vozilo (za kasnejšo prodajo), papirje za registracijo iz Nemčije sem imel original v rokah še preden sem bil lastnik (avto registriral pred nakupom v Kp ju). Glede Primoža je človek na mestu in ti veliko lahko pove. Priporočam njega (je tudi direktor) tako, da glede avtohiše vse plus.

Je pa trditev od @JozeHorvat malce napačna. Pred dvemi leti to podjetje ni obstajalo vsaj tako je povedal lastnik in tako pravi tudi internet, kar pomeni,da vaše vozilo Audi A4 ni bilo kupljenno tam.
lp
Citroen C5 najbolj (h)udoben avto na celem svetu
Citroen C5 2.0 BlueHDi 180 Exclusive Avt. 2016 (privat)
Opel Insignia 2.0 CDTI edition start/stop 2014 (privat)
Citroen C4 1.6 HDi 2011 (privat)
Audi A6 Avant 3.0 TDI clean diesel quattro S tronic 2015 (služben)
 
Uporabniški avatar
avto fan1308
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 743
Pridružen: So sep 19, 2015 9:54 am
Kraj: Koper-Ljubljana

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a avto fan1308 Če maj 30, 2019 5:40 pm

nered je napisal/-a:Nic sumljivega tukaj. 1 dan star account na polno hvali avto in prodajalca. Jaz bi se tega prodajalca in avta na veliko izogibal iz starih izkusenj s tega foruma. Ce pa ze gres na ogled vozila pa bodi zelo pozoren. VAG vozila so ze tako rizicen nakup ce so Slovenskega izvora od prvega lastnika. Tukaj pa je govora o rabljenem vozilu iz uvoza pri preprodajalcu. Bil bi zelo previden.


Samo kratek google search glede podjetja:
Lastnik: Perbil Primož
Nekoc prodajal vozila pri Evroavto Ptuj d.o.o.
https://www.facebook.com/EvroAvtoPtuj/p ... 362869384/


Ne pravim mogoče je res mogoče ni ampak kolikor mi je rekel je tam prodajal in ni bil lastnik. Na svoje je pa šel, ker ni bil vesel glede tega kako tam delujejo samo malo za info.
lp
Citroen C5 najbolj (h)udoben avto na celem svetu
Citroen C5 2.0 BlueHDi 180 Exclusive Avt. 2016 (privat)
Opel Insignia 2.0 CDTI edition start/stop 2014 (privat)
Citroen C4 1.6 HDi 2011 (privat)
Audi A6 Avant 3.0 TDI clean diesel quattro S tronic 2015 (služben)
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a nered Pe maj 31, 2019 11:52 am

Vse lepo in prav, da verjames preprodajalcim. Kar se tice prijaznosti itak, da so prijazni ce ti hocejo krs prodat. Z grdim odnosom bos malo, malo prodal. Vprasanje je ali prijaznost, ko gre kaj narobe se tu.

Tisto jamstvo, ki ti ga oni dajo pa ima edino vrednost kot WC papir. Ker vse kar si lahko z njim nardis je obrises rit.
 
Uporabniški avatar
soso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: Če sep 18, 2003 9:37 pm
Kraj: maribor

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a soso Pe maj 31, 2019 12:56 pm

Tukaj se ne morem strinjat. Zaradi jamstva sem se pri mojem vozilu izognil stroskom nakupa in menjave vztrajnika. Mislim, da je bil GVS, nisem pa popolnoma preprican, saj je od tega ze 4 leta.
AH NI NAM LAHKO!
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a nered Pe maj 31, 2019 1:42 pm

Ne recem, da ni res. Ampak osebne izkusnje in izkusnje mnogih tukaj na tem forumu, ti zelo tesko verjamem. Ta GSV/JSV in podobna jamstva so enakovredne WC papirju ker za vsakega, ki ga najdes ki so mu ugodili (da o nategovanju okoli popravil preko teh jamstev ne omenjam) jih najdes 50 ki jim neupraviceno niso ali pa so morali dati kup zivcev, da so kaj dosegli in posledicno imeli vseeno dodatne tezave.

Jaz imam 2-3 prodajalce/serviserje katerim zaupam, ker imam z njimi dolgoletne dobre iskusnje pa jih nebi nikoli hvalil kot nekateri hvalite preprodajalce, ki so pred tem nategovali ljudi pod drugim imenom (govorim na splosno).
 
Uporabniški avatar
avto fan1308
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 743
Pridružen: So sep 19, 2015 9:54 am
Kraj: Koper-Ljubljana

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a avto fan1308 Ne jun 02, 2019 5:10 pm

Niso enkaovredna WC papirju od kje pa to. Upoštevajo ne vseh? Zaenkrat meni vsa preko GSV jamstva. Sem imel večje probleme z uradnim servisom tam mi niso želeli priznati garancije in to na Audiju. Če si imel jamstvo in ga koristil povej, razne gostilniške debate niso najboljše. Zaenkrat sem 2x koristil GSV na 2 različnih avtomobilih in 1x CarGarantie vse brez problemov.

Glede prodajalca pa še vedno trdim, da je super
Citroen C5 najbolj (h)udoben avto na celem svetu
Citroen C5 2.0 BlueHDi 180 Exclusive Avt. 2016 (privat)
Opel Insignia 2.0 CDTI edition start/stop 2014 (privat)
Citroen C4 1.6 HDi 2011 (privat)
Audi A6 Avant 3.0 TDI clean diesel quattro S tronic 2015 (služben)
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a pskoda Ne jun 02, 2019 6:31 pm

Prava garancija je 2 letna zakonsko obvezna ko kupuješ nov avto vse ostale imajo zvezdice ali drobni tisk in ponavadi krijejo tisto kar je majhna možnost, da odpove
Lp
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a sašo5 Ne jun 02, 2019 7:28 pm

jamstvo, kulanca ipd. pri vw/audi funkcionira 100 na uro......res pa da ne najbolje za uvožena vozila z nepopolno servisno knjižico....
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: VW PASSAT 1.6,LETNIK 2015

Napisal/-a nered Ne jun 02, 2019 10:38 pm

Z tovarnisko garancijo osebno se nisem imel problemov (Opel, Mazda). GSV/JSV jamstva se nisem imel ampak glede na to kaj vse ti vrze google search in nasteto problemov od znancev. Kej vec vrednosti kot WC papir ta jamstva nimajo. Ne recem, da ni res ampak ti tesko verjamem.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Majestic-12 [Bot] in 49 gostov