Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Cweto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 53
Pridružen: Ne okt 19, 2003 1:08 am

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a Cweto So apr 04, 2020 8:19 am

Žibert je ok, jaz imam zelo pozitivne izkušnje, tudi cena je ok, meni je edino preveč od rok.
 
ggorenc
Novinec
 
Prispevkov: 429
Pridružen: So apr 23, 2005 7:41 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a ggorenc So apr 04, 2020 4:55 pm

Zibert (tamlad) je eden redkih v sloveniji, ki se zavzame za nase honde. Letos sem kupil svojo prvo, rabljeno hondo in ker ne poznam vozil sem med drugim kontaktiral tudi njih. Rekel je, ni problema, pripeljite vozilo, greva en krog in vam vse razlozim. Vozilo je peljal z mano en vecji krog, ga pregledal in svetoval vse konkretno in posteno. Placila ni zahteval, ga pa definitivno peljem k njim takoj, ko se stvari malce uredijo.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a sašo5 So apr 04, 2020 6:51 pm

Mazda2 je napisal/-a:Glede mešanja bencina z oljem ne vem nič.

Baje ni bilo v evropskih modelih...

Odličen avto si kupil, le barvo bi jaz izbral drugo(rdečo).....
Tankaj 100oktanca pa servis na 10.tkm
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a Mazda2 So apr 04, 2020 8:12 pm

Heh, hvala Sašo5, ampak meni pa ta barva bolj sede, mogoče tudi bela. Zaenkrat tankam 95ko. Zakaj bi bila 100ka boljša?
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a Ivan36 To apr 07, 2020 1:03 pm

DOBAVLJIVO TAKOJ - VOZILO JE NA ZALOGI

OB NAKUPU VOZILA V MESECU DECEMBRU DOBITE ŠE LETNO VINJETO 2020

V CENO JE VKLJUČEN AKCIJSKI POPUST V VIŠINI 2.000 €

BOGATA SERIJSKA OPREMA Z VSEMI VARNOSTNIMI ASISTENCAMI, 10. GENERACIJA DOSLEJ NAJBOGATEJŠE A NAJCENEJŠE HONDE CIVIC

Že res, da so saloni ZAPRTI ampak šele od 13 marca 2020! Enim se sploh ne da popraviti oglasov!
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... %20Comfort
 
Uporabniški avatar
format
Novinec
 
Prispevkov: 375
Pridružen: Po jan 09, 2017 7:16 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a format To apr 07, 2020 1:36 pm

Ta avto hiša pred 20 leti ni bila na najboljšem glasu glede servisov Hond.

Vprašanje kako je danes, če že oglasov ne spreminjajo.
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a emozul To apr 07, 2020 1:59 pm

Jaz živim, ne daleč stran od vasi Britof, pa lahko potrdim, da Žibert pred 20 leti ni bil na dobrem glasu.
 
umilave1
Novinec
 
Prispevkov: 160
Pridružen: To dec 16, 2008 6:08 pm
Kraj: Cerknica

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a umilave1 To maj 12, 2020 5:36 pm

No, pa smo dočakali streznitev na avtomobilskem trgu. Če smo še 2 meseca nazaj samo gledali, kako so bile cene novih vozil precej napihnjene, recimo, da si za spodobno opremljen avto nižjega srednjega razreda (C segment) moral odkartati cca 20.000€, je sedaj zgodba malček drugačna.

Kar sem do sedaj opazil:

Kia je ˝znorela˝ z do 40% popusta na vozila iz zaloge. Najbrž so tu precej ostri pogoji glede financiranja (pologa). Ali pa napihnjne MPC. Primer: Kia Stonic 1.0 motion z vso opremo iz 23.000€ na cca. 16.000€. Dizelski Sportage pride 17.600€.

Ford je močno zbil cene Focusa. Če smo prej gledali osnovne verzije Focusa za 17-18.000€, se ga sedaj iz zaloge dobi za manj kot 14.000€ in to s kar ok opremo.

Tudi Škoda gre v ofenzivo. Pa Renault ponuja na nekaj modelov znižane cene in 4 letni leasing z 0% obresti in odlogom plačila za 4 mesece.

Za tiste, ki imajo v planu menjat avto v naslednje cca pol leta in če imajo kolikor toliko sigurno zaposlitev/prilive, njim se obetajo ˝sladke˝ skrbi.

Če razumem prav, je treba zdaj spucati zalogo, ker so se vozila nakopičila po skladiščih, hkrati je bila prodaja avtov ustavljena. Zanimivo bo spremljat cene rabljenih vozil.
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a mrtwelvetrees To maj 12, 2020 6:02 pm

Ja ampak to samo za modele ki so nekaj časa že zunaj ali so pri koncu modelnega obdobja ? Na nove modele se znižanja ne bodo šli?
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a xxl To maj 12, 2020 6:59 pm

Meni je znanec, kateremu zet prodaja Renaulte in Dacie, povedal, da je Renault dvignil cene za vsaj 1500 evra, prodajajo pa, kot nori. Nisem preverjal, ker me ne zanima, Mi je pa njegova izjava malce čudna. Verjetno gre za prodajo vozila iz zaloge, še po starih cenah.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1156
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a meganer To maj 12, 2020 7:50 pm

Kot vedno ..... treba v salon. Naj me koklje brcne če je 1 avto po tisteli ceni .....


Avti bojo šli še gor ..... tudi če bo dala država subvencijo (kot v tujini nekj, čeprav sem proti temu) nebo šla cena dol.

Za oglaševanje pa bo ....
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a Locher To maj 12, 2020 8:38 pm

Ne verjamem, da bi se lahko avtomobili še podražili in prodaja ne bi trpela. Že sedaj se dogaja, da imajo ljudje več kot dovolj denarja za nakup, pa ne kupijo, ker se jim zdi predrago.
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2172
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Re: Cene novih avtomobilov + servis

Napisal/-a tomzzi To maj 12, 2020 9:14 pm

+1
Če bi sedaj menjal in imel dovolj za polno naloženega hatchbacka ga ne bi kupil.
Oziroma sem dobil lepo ponudbo z dobrim popustom za fl nove astre pa sem se samo obrnil.
Kljub dobremu popustu je bila cena krepko previsoka.
Enostavno velik previsoke so cene sedaj.
Tudi če bi imel 25k€ viška gotovine ne bi kupil.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov